Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kobietka na diecie

Jedzenie wspomagające odchudzanie...

Polecane posty

Gość taaaaaaaaaaaa
to tak jak ja.:) ta oponka no i jeszcze udom moze tez by cos sie przydalo .ale tak w skrocie,za szczupla tez nie moge byc bo mam meska posture i jak jestem za chuda to wygladam z tylu jak facet.czyli - zero tylka,zadnych zaokraglen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka na diecie
ja w sumie nie patrzę tyle na kilogramy ile na ogólny wyglad mojego ciała...I mimo,że nie jest strasznie to sen z powiek spedza mi ta cholerna opona,brzuchol i boczki no i właśnie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaa
ile masz wzrostu jesli mozna...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka na diecie
no własnie nie za dużo i dlatego te zwałki tak przeszkadzają... 166 cm!ATy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaa
uuuuuuuuuuuuuuuu,ja jeszcze mniej :( 158-159 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaa
uuuuuuuuuuuuuuuu,ja jeszcze mniej :( 158-159 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka na diecie
kobietki-co z Wami?Nikt się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymulek123
A jak to zrobilas , że schudlas już 4 kilo!Kobietko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymulek123
A teraz z innej beczki, jak wklejać buźki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka na diecie
Jak to zrobiłam?Hmm... Od miesiaca jestem na diecie 1200 kalorii.Jem różne rzeczy,ale staram sie nie przekraczać tej ilości,choć czasem jem wiecej (nawet do 1500;) ) Różnie to bywa;) Jem 5 posiłków dziennie,staram sie regularnie co 3 godziny.Do tego ćwiczę sobie w domu na różne partie ciała.Staram się codziennie ale nie zawsze wychodzi;) No i w sumie tyle!Buźki robi się wpisując np.dwukropek i nawias! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaa
witaj,ja dalam dupy wczoraj...............zjadlam dwie pizze,hahahaha. tak wlasnie wyglada moje odchudzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a groszek zielony....
Mozna w koncu, czy nie mozna? Juz tyle opinii slyszalam na ten temat.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teres
podoba mi się tutaj, czytam, czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....sabrina....
a co z bananami? i marchewką i kukurydzą ,słyszałam że mają bardzo dużo cukru po ugotowaniu.to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasy tłuszczowe
omega 3 są w siemieniu i oleju lnianym - polecam - siemię ma przy tym sporo błonnika i nieźle zapycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassmina
a to siemię lniane to w jakiej postaci normalne w nasionkach mam kupić w aptece czy sklepie zielarskim i co????????/ ugotować ? napiszcie dziewczyny bo dużo już o tym czytałam ale nikt nie pisze jak i co z tym fantem zrobić czyli jka to przygotować... jeszcze jedno co dobrze i skutecznie zapycha,oczywiście mają minimum kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemie
najlepiej kupić zmielone i dodawać np do jogurtu albo jakiegoś soku, skutecznie zapychają otręby pszenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuu
:( :-E :-B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtttt
:-P :-C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ono on
odswiezam ;) bo fajny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny topik ja też coś dodam Czym jest cholesterol? Często nie zdajemy sobie sprawy, że cholesterol jest nam niezbędny do życia. Stanowi konieczny składnik błon wszystkich komórek, a bez niego niemożliwa byłaby synteza ważnych hormonów, jak testosteron, progesteron, estrogen i kortyzon. Także przewodzenie impulsów nerwowych nie mogłoby prawidłowo zachodzić, gdyby nie ta niewielka cząsteczka. Cholesterol w naszym organizmie pochodzi z dwóch źródeł. Wraz z pożywieniem (głównie pochodzenia zwierzęcego, w roślinach występuje on w śladowych ilościach) dostarczamy dziennie od 300-500 g cholesterolu, jednak niemal dwa razy więcej, bo od 700 do 900 g, jest produkowane samodzielnie przez nasz organizm z innych substancji. Ma to miejsce głównie w wątrobie, ale także jelitach, skórze i większości innych tkanek. To, co jemy, ma znaczny wpływ na poziom obu frakcji. Nasycone tłuszcze zwierzęce powodują wzrost poziomu frakcji LDL, podczas gdy tłuszcze nienasycone (głównie roślinne, ale także obecne w rybach kwasy omega-3) podnoszą poziom korzystnej frakcji HDL. Dieta cholesterolowa nie tylko więc opiera się na ograniczeniu spożycia samego cholesterolu, ale przede wszystkim na zmianie proporcji przyjmowanych tłuszczy na korzyść zdrowych tłuszczy nienasyconych. Absolutne zakazy Dlatego cholesterolowa wymaga wyeliminowania z jadłospisu tłustego mięsa, podrobów, majonezu, żółtek jaj, a także nieodtłuszczonych produktów mlecznych, zwłaszcza żółtych serów i śmietany. Zrezygnować należy także z masła, słoniny, smalcu, jak również z niskiej jakości margaryn. Te ostatnie zawierają duże ilości kwasów tłuszczowych trans, które powodują wzrost poziomu frakcji szkodliwego cholesterolu LDL we krwi. Polecane są wysokiej jakości margaryny tj.Flora proactiv. Jest to produkt niskotłuszczowy na bazie olejów roślinnych, dzięki temu zawiera dużą ilość korzystnych dla zdrowia nienasyconych kwasów tłuszczowych, a ponadto stanowi dobre źródło witamin: E, A i D. Zawiera sterole roślinne, które wpływają na obniżenie poziom frakcji LDL cholesterolu (złego cholesterolu) we krwi. Jest smaczna. Zaleca się ją stosować (zamiast masła i twardych margaryn, które zawierają niekorzystne dla zdrowia nasycone kwasy tłuszczowe i izomery trans) do smarowania pieczywa, tostów, grzanek i jako dodatek do pieczonych ziemniaków lub gotowanych warzyw. Dodatkowa korzyść Stosowanie diety niskocholesterolowej pozwala na regulację poziomu cholesterolu we krwi: utrzymywanie frakcji HDL na wysokim, a LDL – niskim poziomie, dzięki czemu zapewniamy dłuższe zdrowie naszego serca i układu krążenia. Ograniczenie ilości tłuszczy, jedzenie dużych dawek błonnika, a także złożonych węglowodanów, pomaga nam dodatkowo utrzymać odpowiednią wagę. A ludzie szczupli rzadziej chorują na serce – i koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki_3333
hej :) tluszcze( smalec) tez mozna ale na diecie Kwasniewskiego :) ja schudlam 5 kg na atkinsie chcialam wam podac latwy przepis na zupe z soczewicy- zdrowa, sycaca, szybka na oliwie smazymy 1 cebule, wsypujemy po pol lyzeczki curry i imbiru, dodajemy soczewice ( 1/3-1/2 szkl na porcje) mieszamy, zalewamy woda , solimy i got okolo 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia81
no dobra ale ta dieta atkinsa chyba nie jest polecana osobom z podwyższonym cholesterolem. ja chlebek zawsze smaruje florą pro.activ bo po pierwsze ma dobry wpływ na LDL, a po drugie jest niskokaloryczna więc idealna przy odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineska123
pomagaja rzeczy posiadajace blonnik, np. jablka, otreby, pieczywo ciemne (tylko nie karmelizowane, tylko pelnoziarniste - polecam fitness). do tego warzywa, np brokuly oraz duzo wody z cytryna, bo to fantastycznie zapycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co i
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivvvi
nie wiem skąd ten pęd do jedzenia margaryny, na mój gust to jeszcze bardziej niezdrowe od masła. Margaryna jest sztucznie utwardzana, to tłuszcz wysoko przetworzony, masło jest czyste i pozyskiwane naturalnie. Można je zrobić samemu, a do zrobienia margaryny potrzebne byłoby małe laboratorium chemiczne. Już lepiej w ogóle wyeliminować smarowanie pieczywa _________________________________________ http://kuracjeodchudzajace.com.pl/2010/09/05/dieta-cholesterolowa-czyli-chca-nas-leczyc-margaryna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena Magda
Napiszę coś od siebie a więc dziś jest 4ty dzień mojego odchudzania dodam kolejnego bo coś brak mi silnej woli. Nic drastycznego, ograniczyłam jedzenie, nie jem po 18stej i codziennie biegam pół godziny. Chciałabym zrzucić 10 kg. zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka na diecie
Do utwardzania margaryny używane są przede wszystkim różnego rodzaju emulgatory które powodują dobre mieszanie się fazy wodnej i olejowej czyli się nie rozwarstwia :) emulgatory są głownie wykorzystywane w kosmetyce ale również w produkcji margaryny :) dlatego nie jestem zwolenniczką margaryny nie tylko dlatego że mi nie smakuje :) a samo masło jest żródłem wielu witamin min. A, D, E i karotenoidów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×