Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolka 21

8 MIN ABS - prosze o pomoc!

Polecane posty

Gość karolka 21

Sciagnelam z neta cwiczenia 8 min abs mam pytanie czy moge to cwiczyc codziennie? tzn sciaglam zestawy 8 minutowe na brzuch, pupe nogi i rece razem 32 min cwiczen czy moge cwiczyc codziennie jesli mam do teog checi? cz lepiej nie? tylko to rozlozyc//???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporti
najlepeij cwicz 2,3 dni i rob dzien przerwy-jest to bardzo wazne zwlaszcza w przypadku brzucha,musisz robic przerwe w cwiczeniach co najmniej co trzeci dzien. a poza tym wiesz,dobre checi dobrymi checiami,ale ciezko bedzie ci wytrzymac tyle dni z rzedu cwiczac codziennie...a troche tych dni przeciez bedzie jezeli masz w planach porzadne efekty... pozdrawiajm i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka 21
tzn powiem tak schudlam 15 kg bez cwiczen i efekt jest taki ze cialko jest sfllaczale a chce jeszcze schudnac okolo 6-8kg mam czas do kwietnia dlatego postanowilam rowniez cwicyzc dziekuje za rady czyli moge 3 dni cwiczyc 1 dizen przewy znow 3 dni i dizen przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka 21
tak ocywiscie podaje juz ale byly juz gdzies wczesniej podawane a wiec: Brzuch: www.wyslijto.pl/?file_id=09655934437325201988 Nogi: www.wyslijto.pl/?file_id=37879664225071463719 Posladki: www.wyslijto.pl/?file_id=17684591073641557387 Rece: www.wyslijto.pl/?file_id=69322658201828171561 Stretch: www.wyslijto.pl/index.php?file_id=00763429203217098942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporti
wlasnie tak-3 dni i przerwa i znowu to samo. nie wiem w jakim czasie schudlas te 15kg,ale to sporo....jezeli planujesz jeszce 6-8,to pamietaj,aby sie nie glodzic,no i pilnuj tego sportu-bo jezeli waga gwaltownie ci poleci,skora sflaczeje jeszxce bardziej i bardzo trudno bedzie ja z powrotem"naciagnac".moze pomysl o rowerze albo basenie?bardzo skuteczne. ja schudlam 25kg w ciagu 8 miesiecy,ale przez cala kuracja chodzilkam na silownie 5 razy w tygodniu,duzo biegalam i jezdzilam na rowerez,chodzilam tez na aerobik,i moja skora wyglada ok.dlatego naparwde polecam ci cwiczonka. trzymaj sie,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka 21
nie ma za co :-) 15 kg schudlam w nieclae 2 miesicace poznie troche sie obijalam poznie znow schudlam 5kg i znow olalam a w polowie kwietnia mam slub wiec to juz ostatecznytermin dlateog tym razem juz napewno bede zawzieta i mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka 21
pewnie nie masz na komputerze odp kodekow dlatego nie ma obrazu, jesli chcesz to podaj maila wysle ci taki program jak go zainstalujesz powinno wszystko dizalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka 21
wyslalam ci program z pakietem kodekow mailem jak odbierzesz go to sobie zainstaluj i zresetuj komputer pozniej powinno wsyzstko dizlalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagnelam sobie windows media player do win.98 ,pierwszy filmik jest w porzadku, moze powinnam drugi skasowac i sciagnac raz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka 21
NIE TO JEST WINA TEOG ZE NIE MASZ ODP KODEKOW, wyslalam ci na poczte pakiet kodekow i z nimi bedize dizalac, jesli chodiz o program polecam winampa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spox nie ma za co pozatym wystepuje czasem na kaffe pod nikiem zakochany kopciuszek - to tez ja pozdrawiam i zycze slodkich snow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do winogronki
gratuluję wspaniałych osiągnięć:D możesz winogronka napisać po jakim czasie udyło te 2cm i reszta?! jeśli możesz to napisz mniejwięcej jak twój gafik tych ćwiczeń wyglądał🌻 z góry dziękuję za odpowiedź:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do winogronki
sorki za literówki ;) miał być grafik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aste*r
w górę :) siup !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jak...
schudlas 15kg w 2 miechy????????i to bez cwiczen??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
czy te cwiczonka pomagają oczywiscie z dietą ile trzeba cwiczyc chce schudnąc tak z nóg 5-6cm i z brzucha 10cm czy pomogą moja dieta to tylko nie mowcie o jo jo bo otem bede sie trzymac 1000kcal moja dieta to 500-600kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinaa
Karolka a jaka diete stosowalas? co dokladnie jadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinaa
przepraszam ze tak wypytuje ale chetnie przeszlabym na taka diete,moglabys napisac dokladnie co na sniad,obiad,kolacje,z gory bardzo Ci dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej ci nie pomoge bo nie mialam jakiegos idealnego jadlospisu poprostu jak bylam glodna jadlam warzywa i owoce sery jogurty przykladowo jadlam: grapefruity, jablka,pomarancze, kiwi, mango, avokado, mandarynki, brzoskwienie zalezy co bylo tylko nie ruszalam bananow, z warzyw jadlam duzo kalafiora brikuly na parze marchewke gotowana pozatym wszelkie surowki nie salatki tylko wlasnie surowki z surowych warzrzyw , jadlam tez pieczywo waza z serkiem zółtym lub fromage cebulowym zmaiast keczupu przecier pomidorowy pozatym peelingi krem ujedrniajacy nivea q10 krem do biustu z zavonu tylko ze bec cwiczen to cialko jest chudsze ale nie idealne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja odpowiem;) codziennie cwiczylam tych 5cwiczen ABS:)tylko codziennie zmienialam kolejnosc wykonywanych cwiczen:) i tak juz po 1 tyg bylo widac rezultaty!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak mozecie, wyslijcie mi cwiczenia na nogi (ABS 8 min) asawczuk@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym prosiła o ćwiczenia: chicquitta@o2.pl Z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaaaagaaaaaam
niech ktos jeszcze raz umiesci te filmy z cwiczeniami na tej stronce wyslijto proooooszeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×