Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja sie pytam

Jak uchodzi taka bezkarnosc??

Polecane posty

Gość ja sie pytam

ktos kto nie jest zameldowany w danym mieszkaniu (jest bezdomny), okazuje stary dowod (kiedy byl jeszcze zameldowany w tym miejscu),policji twierdzac ,ze mieszka w tym miejscu . Cholera jak to jest mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co ci chodzi konkretnie
myslisz ze komus w dowodzie napiszą "bezdomny" ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merydżej
w naszym kochanym kraju wszystko jest możliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
czlowieku, w tym kraju TAKIEEEEE rzeczy uchodza bezkarnie - zlituje sie nad nami wszystkimi i nie bede wyliczac - a ciebie takie cos, drobiazg, szczegolik zadziwia? zadziwiasz minie. Ile ty dziecko masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam
A jesli ja wiem że ta osoba jest bezdomna (robi to tylko wylacznie , dla zmniejszenia kosztow mieszkania ) I ja wiem jak jest naprawde , to czy moge to gdzies zglosic , zeby ta osoba nie czula sie bezkarna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty ZAWISTNA ŻMIJO
nie masz swoich problemów ?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam
Nie jestem zawistna !!!!!!!!!! Jesli twoj stary bil by twoja matke z piesci , i robil ci ciagle na zlosc ,wyzywal sie na tobie psychicznie To tez robiac to co ja chce zrobic , nazwal by sie zawistnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzielnicowy
Jeśli chcesz pozbyć się tego człowieka z domu, musisz zanieść do dzielnicowego zaświadczenie potwierdzające jego wymeldowanie.Możesz też spróbować zgłosić to anonimowo - by uniknąć kłopotów- w administracji zarządzającej budynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wolno kłamywać
policji to podlega karze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w biurze meldunkowym (wydział Urzędu Miasta/Gminy) możesz dostać zaświadczenie o zameldowaniu lub wymeldowaniu osoby spod danego adresu nie kosztuje to dużo, ok. 20 zł (znaczki skarbowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×