Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzisiaj smutna

czy sa dzisiaj na forum samotni Panowie?

Polecane posty

Gość samaaa24
weż mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
maverick jeszcze moze nam sie udac :) podobaja mi sie Twoje uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
kurcze zaraz zrobie sie na czarno!!!!!!! maveric a o co ci chodzilo z tym ze faceci nie kochaja mniej tylko inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem najgorsze już za mną pierwszych 3 tygodni nie pamietam w takim byłem szoku nastepne 3 miesiące - wykreśone z zyciorysu a teraz... do wszystkiego można sie przyzwyczaić, człowiek nie sznurek - wszystko wytrzyma, jeszcze wiele mnie w zyciu czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ja jestem
baaaaardzo samotny, napisz do mnie racerx4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
mam doskonaly pomysl, wezme paste do butow i wysmaruje sie nia, siade pod kocem i bede udawac batmana :) maverick podszywaczka gadajaca romantycznie Cie przeciagnela na swoja strone 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
No jasne tez tak mysle:) Dla mnie najgorszy czas to wcale nie byl poczatek tzn zaraz po rozstaniu tylko pozniej jak zaczelam sobie przypominac rozne sytuacje w ktprych zrobilam cos nie do konca w zgodzie ze soba to mnie najdluzej meczylo. Bylam taka wsciekla ze hej.Gdyby nie to to moje dochodzenie do siebie trwaloby o wiele krocej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
do hej ja jestem-ja też jestem samotna cmok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
Aha i najgorsza byla noc przed zewrwaniem jak wiedzilam ze mu powiem ze to juz koniec. Cala noc ryczalam ale wiedzialam ze musze bo mnie to wykancza, pozniej bylo lep[iej az do czasu jak zaczelam przypominac sobie te momenty wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
a kochaliscie sie ze swoja dziewczyna? w sensie seksu bo ja to tak jakos nie chcialam za czesto, nie lubie golic nog, a jakos tak sam wiesz, dziwnie jak facet zdejmuje Ci ogrodniczki, pozniej barchany i widzi wloski hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
jak sie robi zeby byc na czarno i niktr sie nie podszywal bo co cos wysle to juz jakis podszywacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
nazywam sie Lusesita de Milagros cos tam dalej :) ale nie licz na wiecej maly loverku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
do maverick-chyba się zakochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
hmmm powiedzmy ze sylwia, tak mam na drugie pierwszego nie powiem bo ....sam wiesz a ty jak masz... na drugie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy maverick
Zenon, a na drugie Mieczyslaw, ale lubie jak sie mowi do hihi cycu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
na pierwsze mam Czesia a Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam drugiego imienia :) Ty rzucałaś faceta? ale kochałas go? dlaczego go rzuciłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
kurka!!!!!jak mam sie zrobic na czarno??? :( ja jestem 21.53i 21.55 reszta to jakis beznadziejny klon czy nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
sorki, chcialam napisac kurwa mac!!!! jebane w dupe podszywacze, wypierdalac mi z topiku, ale kurwa juz bo jak pierdne to beda wszyscy spierdalac migiem w podskokach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
Tak to ja rzucilam faceta.Dlatego ze czulam sie z nim coraz gorzej chodzi mi o sposob w jaki traktowal mnie czasami,byl moim pierwszym facetem wiec bylam naiwna i po czasie niektore rzeczy do mnie docieraly, dobrze ze wogole dotarly(tak sie pocieszam ;) )poza tym jestem razcej wrazliwa i czasami chyba to wykorzystaywal tzn poprostu manipulowal mna gral na moich uczuciach, a ja bawilam sie w matke tereske z kalkuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
oj co ci bedę opowiadać spotkajmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
a mozesz powiedziec jak na pierwsze czy chcesz byc anonimowy :) ehhh czasami drugie imie sie przydaje, takie awaryjne ;) albo powiedz dlaczego akurat maverick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
hahaha swoja droga to czasami mozna sie nawet posmiac z tych podszywaczy, ciekawe czy poznajesz kiedy to jestem ja bo ja nawet bym nie nadazyla ciagle robic sprostowanie. ale chyba komus bardzo spodobakl sie temat ze akurat tu sie zadomowil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszego nie powiem a maverick dlatego że ja tak jakoś całe zycie pod prąd idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami sie nie łapie kto jest kto .... :) ale przynajmniej jest dobra zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
maverick no powiedz, badz chlopem z jajami, pytam to odpowidaj bo wiesz, ja powiedzialem, a Ty w kulki sobie lecisz, szkoda :( a chcialam Cie poznac blizej... glebiej... moze dotknac... moze polizac... moze possac... moze poglaskac... moze pomietosic.... moze pokazac Ci cos... moze bys polucil freda... moze fred to wibrator o wielkiej mocy... moze, ale jak powiesz swoje imie koteczku mrraaauu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
do maverick-tak chciałabym być blisko Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
chcialam napisac godziny kiedy jestem ja ale za duzo tego w sumie niezly z tego ubaw wiec co mi tam haha pytales czy go kochalam tak kochalam ale jak sie ktos bardzo zrani to cos zaczyna pekac i to juz chyba nie jest milosc tylko jakas taka obojetnosc ale nie do konca pewnie prawdziwa sama nie wiem co czulam chyba bylam zla i mialam zal jak zrywalam, wtedy nie czula milosci chociaz czasmi jakies przeblyski w chwilach wspomnien pewnie byly. co z ta inna miloscia mezczyzn na czym ta innosc polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaa24
do maverick-gdzie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×