Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jowisz50

Czy każda dziewczyna ma cellulitis? Chociażby malutki?

Polecane posty

Gość Jowisz50

Jak to jest? Jestem z dziewczyną od roku, ma wspaniałą galaretową pamarańczoą skórkę, spore uda, i całkiem spory brzuszek, który nic a nic mi nie przeszkadza w niej. Czy chuda dziewczyna ma cellulitis? Czy to tylko przypadłość sporych kobiet o grubch sexy udach? Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każda szczupła dziewczyna ma gładkie uda, ale z tego co tu czytam wnioskuje że chyba kązdy facet ma gładki mózg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowisz50
KĄŻDY? Sprawdziłem w słowniku co to znaczy, niestety nie było takiego słówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna m.
kazda ma celulitis- to wina nowoeczesnego jedzenia, ostatnio widzialam go juz u 9 letniej dziewczynki- szczuplej i gimnastykujacej sie! przysiegam ! tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowisz50
:O Każda? To straszne :O Myślałem, że szczupłe tego nie mają, bo nie mają tłuszczu? skąd wam się to bierze na tyłku i udach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda to może nie
ale większość niestety. I cellulitis nie jest związany z nadwagą, a zaburzeniami hormonalnymi, gromadzeniem limfy w organizmie itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowisz50
I co nie da się tego zwalczyć? Do końca życia ma tą galaretkę kobieta na udach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celulitis jest spowodowany
pigulkami antykoncepcyjnymi,za duzo cukru w diecie,slaba gospodarka hormonalna-albo za duzo albo za malo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda to może nie
Gdyby npozbycie się go było łatwe, to nie wymyślano by wciąż nowych kosmetyków na tę przepadłość. Pozbyć się można przynajmniej częściowo, ale nie jest to łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowisz50
zressztą co za różnica co ma na tyłku. i tak mi chuj staje tylko jak rucham kozę sąsiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwazam
ja ma niedowage , jestem szczupla a i tak mam cellulitis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellulitis nie zależy od wagi
i tak samo dotyczy szczupłych dziewczyn jak i tych nie za bardzo to kwestia odżywiana, trybu zycia (bo zo z tego jak szczupła skoro kondycja jak do bani a o wysiłku fizycznym jakimkolwiek sie tylko słyszało) i nie wiem moze genów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej jedzenia więcej sexu na swieżym powietrzu, zamiast kafe kakao:) i po bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziumbzia oryginał
Genetyczne predyspozycje tu wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobno ma go
99% kobiet na kuli ziemskiej. To przede wszystkim kwestie hormonalne, genetyczne. Do tego dochodzi zła dieta, mało ruchu i ogromne zaniczyszczenie środowiska. Teraz jest ponoć era alergii i zaburzeń hormonalnych- wszystko przez ten syf w powietrzu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnę z pomocą
Cellulit Cellulit jest przypadłością typowo kobiecą polegającą na nierównomiernym rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, wody i produktów przemiany materii. W ten sposób powstaje obrzęk, zakłócający funkcjonowanie sąsiednich tkanek łącznych w tym cyrkulacji krwi i limfy. *)estety proces ten stopniowo się pogłębia. Skóra staje się nierówna i gąbczasta. Pojawia się mnóstwo grudek i zagłębień. Na "pomarańczową skórkę" szczególnie narażone są uda, pośladki i brzuch rzadziej kark i przedramiona. Cellulit pojawia się najczęściej przy dużych wahaniach hormonalnych np.: podczas ciąży czy w okresie menopauzy. I tych zmian niestety nie da się uniknąć ale zdrowy tryb życia może te procesy zwolnić. Na rozwój cellulitu wpływają: bezruch, nadwaga, gorące kąpiele, stresy, przepracowanie a także nadmierne spożywanie węglowodanów, soli oraz żywności wysoko przetworzonej, zawierającej konserwanty i syntetyczne barwniki. Czasem przyczyną są wrodzone predyspozycje dziedziczone po matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×