Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

młoda i seksowna

Mój były właśnie wyzywa mojego Obecnego !!!

Polecane posty

wyzywa go na gg ( na opisach) a moj Facet spi i nie ma go tu by to zobaczył. mam bronic i jak głupia cipa wyzywac sie z tym oslem czy dac spokój :? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaska
Poprostu go zablokuj. To najgorsza obelga, z klasą. Wścieknie się!! Zablokuj go w trakcie jego pierdolonej gadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej sprawę zazdrosna jest bestyja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działa zwyczajnie
napisz ,mu od siebie ze jest zalosny i zazdrosny a potem daj bloka, zczochra go na bank:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw Gadżet
Najpierw bloka, a potem go wypieprz z gg i nie będzie widać opisów... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaska
To go wywal z listy!! Boshe,, tak trudno to zrobić? Po co trzymasz numer byłego w kontaktach?? Po tym pierdoleniu tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to trzymam z błachego powodu a raczej powwodów : mogę się z facetem z byłego czasem pośmiać i jego głupich opisów lub gadek a po drugie wczesniej mi nie przeszkadzało ,czasem nawet gadalismy( mój facet o wszystkim wie) serio myslicie ze jest zazdrosny? mój były to nawet dom ojegomiasta przyjezdzał (bo nie mieszka gdzie ja) i szukal jakis osob comnie znaja by sie dowiedziec czegokolwiek o moim facecie. pozniej na gg mi napisal ze moje \"koleżanki\" bardzo brzydko sie op mnie wyrażały... wyobraźcie sobie... szkoda ze nie chcial podac nazwisk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacol
Głupia jesteś, albo nie szanujesz swojego gościa. Wywal go z listy,. kto jest dla Ciebie ważniejszy?? Jak TY byś się czuła, gdyby jakaś pinda śmiała się z Ciebie Twojemu facetowi w twarz, a on by się zastanawiał co zrobić. Pewnie że byś chciała, by postawił sprawę jasno - zablokował ją np (jeśli rzecz by się działa na gg). Ale coś mi się zdaje, że w Twoim wypadku sentyment do byłego jest silniejszy niż miłość i szacunek do aktualnego I skończ już z tymi minami kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie ! nie jestem kretynką! (a \"miny\" są po to by ich używać) a poza tym juz go zablokowałam a teraz mam problem z esami! żegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna pusta smarkula
zadziwiajace sa takie idiotki dzisiaj chodzi z tym to z tym sie bzyka za miesiac juz kocha innego i ten ja posuwa zrozum faceta - jego kolej minela ale moglabys go obsluzyc czasami co ci szkodzi przeciez czy ten w dziure czy tamten co za roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorian
a ile mają oboje wzrostu i ile waża? odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×