Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Duża Polka

Jak często się kochacie?

Polecane posty

Gość Duża Polka

Mam pytanko: jak czesto uprawiacie sex? Ja jestem 2 lata po ślubie i możemy z mężem się czasem nie kochać tydzień, półtorej, a potem jak zaczniemy to jak jakieś króliki codziennie. czy to nie za rzadko?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexoholik
Oj my 3 lata po ślubie i średnio 2,3,4 razy na tydzień. A czasem na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolikastoma
3 lata po ślubie 2-3 razy na m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 12 m-cy posucha. Hmm... Od tego czasu jestem w separacji z mężem, a sex dla mnie to nie sport. Ojj, ciężko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża Polka
No to średnia nawet niezła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
6 rok zwiazku, od 4 lat mieszkamy razem, roznie, bywa ze raz na miesiac, raz na tydzien albo na dwa, a ostatnio codziennie po 3-4 razy (bo akurat siedzimy sobie w domku na urlopie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje małżeństwo trwało 16 lat. Średnia to co drugi dzień. Życie jest straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też prawda
o chłopa brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cludi24
Ja sie kocham praktycznie codziennie, czasem nawet wiecej. Uwazam, ze jesli jest nam dobrze to czemu czemu nie Mam cudownego faceta, kocham go bardzo i kocham sie z nim kochac! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cludin
ale sie dowartosciowujesz jak z reszta wiekszosc tu obecnych hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cludin
ale tobie to jeszcze mozna jestes jak podejzewam jeszcze mloda i mozesz sobie pozwolic na takie wypowiedzi bo co ty w tak krtkim zyc przezylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że miłość to też sex, rozumiem, że za każdym razem przeżywasz kilka orgazmów. A jak ktoś ich nie doświadcza w małżeństwie to przerombane. Ja też uwielbiam to i kochałam się i zamierzam tylko z mężem i jak najczęściej. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagiełło
Właśnie ja mam z tym problem. Pół roku od ślubu a ona jeszcze nie miała orgazmu. Co jest nie tak. Ja czy ona? Mój zaganiacz ma 19 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niemogę
to nie Twój problem, tylko jej. To ona jest jakaś nie teges :-)) :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niemogę
a minetka też nie działa?? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niemogę
taka apropo to ja mógłbym co godzinę, problem w tym, że jedynie z renią rączkowską, bo dupy chwilowo brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorlana
Do Cludi_alb :) niczym się nie przejmuj:) ja też mam cudownego mężczyznę od jakiegoś czasu i uwielbiamy się kochać, jak mamy możliwość to robimy to przed pracą, po pracy, po obiedzie, przed snem, w nocy jak się przebudzimy itd. Kochamy się ciągle, bardzo dużo experymentujemy, uwielbiamy sex, kochamy siebie, jesteśmy chyba naprawdę idealnie dobrani i sprawia nam to bardzo dużo przyjemności:) wcześniej byłam z mężczyznami, ale nigdy nie było to tak trafione:D kocham SEX i kocham mojego mężczyznę:D wiem coś o tym więc i pozdrawiam serdecznie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak często jak tylko sie da a chciałbym częściej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyżyta
ja jestem prawie 20 lat po ślubie i niewyobrażam sobie dnia bez sexu chociaż takowe zdażają sie jednak rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natomiastja
Ja 7 rok zwiazku, bardzo roznie, ale taka srednia to 2-3 razy w tygodniu. Slyszalam, ze to najzdrowiej, bo jakims tam chorobom zapobiega taka czestotliwosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteńka
wcale :( bo jestem dziewicą :D:D:D i pewno jeszcze jakiś czas tak zostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,5 roku po ślubie i też kochamy się średnio 3 razy na tydzień. To chyba w normie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy... czasem raz na tydzien, a czasem codziennie... a mielismy juz i przerwy 2-3 tygodniowe, zalezy od nastrojow i checi, nic na sile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość to coś pięknego, jednoczy i cementuje związek. W walentynki to dopiero był czad. CIekawe ile ludzi w ten dzień się NIE kochało... Chyba tylko ci co niemogli ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×