Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLLIdolli

denerwuje mnie to, ze na tym

Polecane posty

Gość OLLIdolli

są osoby ''niby popularne'' i ich topiki są odwiedzane i chociaż czesto mało wartościowe nie są kasowane... A topki w których zawarte sa na prawdę bardzo fajne tematy są kasowane albo olewane, albo osoby które załozyly jakiś topik na interesujący według nich temat są od razu wywywane .. Bo takie temat juz był ;// a nie kazdy czyta tak jak wy o początki te forum. Oczywiscie jest wyszukwarka .. ale nie zawsze wiemy jak sprecyzowac temat żeby go znalesc WIEC SZANOWNA ELITO - ZROZUMIENIA TROSZKĘ I OCZYWISCIE MNIEJ PYCYHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLLIdolli
* pychy MIALO BYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------------
masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będę kiedyś ELYTA to będzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej ubolewam nad tym, że kiedy wyślę swoją wypowiedź na jakiś temat, to taki topik od razu popada w niepamięć... Założę się, że podobnie będzie teraz - wypowiedziałem się i będę ostatnią osobą w tym topiku. Mimo to pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uważam tak samo
powinniśmy się wszyscy temu sprzeciwić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss
nie bedziesz ostatnia osoba jeszcze ja cos wtrace to przez te wulgaryzmy niektorycz forumowiczow tak sie dzieje ze moderator usuwa niektore tematy ale bywa i tak ze z braku zainteresowania nimi zostaja przesuwane na dalsze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie jak naj bardziej z autorkom topicu laczmy sie a bedziemu gora !!!!! wiec moze zaluzmy alternatywny temat do elity ktora rzeczywiscie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciuss nie pierdziel głupot na dalsze strony to spadają topiki na których nikt nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostało mi tylk 10 MB
to ściagnięcia filmu i nic sie nie ściąga :o zaraz sie popłacze to mój uckochany film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze domaciczna. Pójdę sobie i już więcej nie będę pisał na tym forum. Skoro mi nie pozwalasz, to muszę się podporządkować. W końcu nie jesteś byle kim. Podziwiam Cię. Trzeba mieć zajebiście silną psychikę i dużo samozaparcia, żeby mieć tak ambitną stopkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzacie :P ja założyłem topik kiedy miałem tylko kilka postów w profilu, a topiku mam już ponad 1000 wpisów ;) trzeba mieć pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
son ---> no kurcze się ubawiłam , jak miałam mądre stopki to nikt ze mną nie gadał , a tak prosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie prawda ze jak temat jest malo uczeszczany to dlatego sie kasuje i ze sa wulgaryzmy byl temat apropo gorracej i jej zycia erotycznego i znikl w cholere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padłe ścierwo
Co ci jury po pomyśle jak ktoś cię zgłosi do śmietnika i wszystko szlag trafi.Mój post zaliczył ponad 100 wpisów w ciągu godziny i bez przekleństw go wyautowali.Moder nawet nie czytał tylko wyjebał i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie nie znaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak kijowe to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss
moje starsze 2 tez zniknely.szkoda.moze ktos im sugeruje ze maja wyrzucic to wyrzucaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×