Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktos z was ja lubi....

Pozycja 69

Polecane posty

Gość czy ktos z was ja lubi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bo jest niewygodna :P ja wole to robic w innych pozycjach a dodam jeszcze ze wole osobno a nie ze tak naraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos z was ja lubi....
napiszcie cos na temat tej pozycji prosze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytaj
wszyscy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie doswiadoczona
moj facet powiedzial mi ze chcialby ze mna zrobic to w tej pozycji ale ja niewiem czy jestem na to gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iii nic ekscytujacego w tej pozycji nie ma ale mi zawsze cos cierpnie w najmniej odpowiednim momencie i nie moge sie wtedy zabardzo rozprostowac dlatego nie przepadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie doswiadoczona
nie smiejcie sie ale mam pytanie kobieta lezy wtedy na facecie czy leza obok siebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze byc tak i tak ale zawsze jest niewygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie doswiadoczona
w tym jest problem ze nigdy facetowi nie wezme do ust no to jak w takim razie tego uniknac??jak powiedziec ze ja tak nie chce??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak mu do ust nie wezmiesz to nie bedzie 69 bo ona wlasnie polega na wzajemnym pieszczeniu sie oralnie czyli ze on Tobie a Ty jemu a nie ze bedziesz dajmy na to lezala na nim on bedzie sie staral a Ty nic :P a jak nie chcesz to powiedz mu otwarcie i bron Boze sie do tego nie zmuszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie doswiadoczona
nie zamierzam tego robic bo to jest najgorsze co moze byc.jeseli jeszcze raz poprowadzi ta rozmowe to powiem mu ze nie chce a wiem ze on to zrozumie.tylko co on sobie pomysli :-( pewnie pomysli sobie ze sie go brzydze albo cos.jak mu to powiedziec ze tak nie jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiedzialam ze
nie pasuje mi tak, i po klopocie, powiedzial: rozumiem Kochanie i juz jes spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm aronoł ale skoro mowisz ze sie nie brzydzisz to w czym problem?? to naprawde tylko tak strasznie moze wyglada ale w praktyce jest bardzo milutkie :P:P:P obawiam sie ze on moze nie zrozumiec bo niestety kazdy facet sadzi ze robienie mu laski to dla nas najwiekszy zaszczyt :P a nie zawsze tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka penisowa
Ta pozycja jest fajna jak mozna cos konkretnego wziac do buzi,takiego duzego penisa.Z małymi jest kiepsko bo sie trzeba nameczyc i kark boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh maniaczka wcale ze nie bo moje Slonko ma duzego (powyżej 18 cm) a kark boli tak czy siak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradek
a ja wam powiem tak, mojej bylej nalpiej pasowalo jak ona lezala sobie na plecachna lozku a ja siadalem rozkraczony na wysokosci jej piersi cos ala sex po krolewsku, i wtedy jej wkladalem i byla zadowolona ze nie musiala glowa machac jak jakis hessus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karioka_____
na boczku to wtedy jakos dziwnie poskrecanym trzeba byc. generlanie 69 jest suuuuper, ale z kims twojego wzrostu i jak jestes na gorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama zołędna
Bije tego waleta :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewygodna niestety! lubie średnio czasami bardzo trudno się skupic na tym co się robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierzyca
A ja lubię tę pozycję, robimy to na początku przed wejściem we mnie. Robię się szybko mokra, nie mam orgazmu, dopiero jak wejdzie we mnie. Oj! dzisiaj tak będzie i nie moge się doczekać. Kocham J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja UWIELBIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d1211fd
a my to robimy z moim sloncem tak ze ona piesci mojego ptaka a ja lize jej stópke o jezu dostaje wtredy mega fiola jestem tak podjarany ze jak tryskam to caly pokoj zalewam;))) kocham cie aniolku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kommenn
uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitos
Zgadzam sie z tym co powiedziala kariolka______ Dokladnie tak jest. Aby miec przyjemnosc z tego partnerzy musza miec ten sam wzrost (mniej wiecej) i nie na boku. Bardzo lubie 69, najpierw lekko lizac jej wargi a nastepnie ssac cala cipke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię. mój partner też. jak napisał(a) Dreamer cięzko się skupić ... ja się poddaje temu co on mi robi więc \"zapominam\" robić jemu :P i na odwrót, w takim przypadku to kompletnie nie ma sensu, juz lepiej jak on mi zrobi dobrze a później ja jemu, mogę się poddać temu uczuciu kiedy om mi robi dobrze i zrobic z pełnym zapałem jemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calinka
osobiscie nie lubie tej pozycji lecz moj partner ją bardzo lubi.wiec czasami sie dla niego poswiecam:)dla mnie nie ma zadnych przyjemnosci wtedy bo on nie jest delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×