Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten topic to prowokacja

Wasz 728 raz - jak to bylo i kiedy i czy byliscie pewni ze to ten lub ta ?

Polecane posty

Gość oni nigdy tyle razy tego
nie robili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robili robili :P :P ja nawet wiecej bo jakies ok 1000 razy 4 lata x 365 dni = ok 1500 razy 500 traktuje jako błąd statystyczny bo robimy to raz kilka razy dziennie a raz 3 razy na 5 dni ale po obliczeniu całki, macierzy i pochodnej wychodzi mi ok 1000 :P :P i co głupio Ci ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak....
pamiętam doskonale, oczywiście że pamiętam, bo ja wszystkie razy pamiętam, i to napewno był ON.........albo.....ONA......, cholera a może to było ONO.... nie pamiętam, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni nigdy tyle razy tego
to opisz 728 raz , chyba ze nie pamietasz ???? jesli nie pamietasz to znaczy ze nie kochasz swojego mezczyzny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh jasne ze pamietam :P :P było to dokladnie we wtorek ok godziny 17:38:06 leżałam skąpana światłem mojej nocnej lampki na zielonym kocu w żółte motylki on podszedl bezszelestnie i zaczął bawić sie moimi włosami (na głowie oczywiscie:P) kleknął i rozpiął sobie spodnie, które z gracja motyla osunęly sie na zimna podłogę na ktorej stał schłodzony szampan spod spodni wydobyły sie kalesonki , których nie mogl zdjąc tak ławtwo bo mu sie nogawki poplątały . . . nie chce mi sie pisac tyle ale jak widzisz pamietam i to ze szczegolami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce idiotą to Ty jestes bo o tych całkach i macierzach napisałam z ironią oczywiscie ze nie wiem ile dokladnie odbylam stosunkow plciowych przez te 4 lata ale sadzilam ze jak to napisze to ktos sie usmiechnie ale widze ze wtorny analfabetyzm przerasta tutaj wszelkie granice ehh lecz się dziecko lecz :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlop teorii
jak sciagnalem kalesony , to znowu moja impotencja dala znac o sobie i moj 5 cm pen za nic nie chcial bryknac , poszlismy spac , jestem z nia juz kilka lat i jeszcze ani razu mi nie uprawialismy seksu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłop Teorii -----> hahahah zdziwiłbyś się Słonko jakiego on ma dużego :P :P :P :P :P hahahhahah a powiedz mi z czym masz taki problem ze od razu takie wypowiedzi musisz pisac ?? i jeszcze myslisz ze Ci sie podszyw uda :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×