Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czerwone jabłuszko

Imię Waszego Ukochanego/ Ukochanej

Polecane posty

A kto mówi, że tutaj są poruszane TYLKO wielkie problemy. Post zawierający imię jest po prostu bzdurny... nic nie mówi... o niczym nie świadczy... nic nie wyjaśnia... Chyba że zamiast pisać ukradkiem na ławce \"kocham Basię\" wchodzi się na forum i pisze podobne dyrdymały... żeby \"cały\" świat się o tym dowiedział... Ach, szkoda gadać... znikam. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mówisz, Zielone Słoneczko- jak ktoś jest tutaj szczęśliwy, to robią absolutnie co w ich mocy, aby go skopać i poddołować- niestety w miom przypadku bezskutecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie sie dziewczynie nacieszyć chwilą. a wy,te doświadczone,nie bylyscie kiedyś szcześliwe?? nie krzyczałyście całemu światu imienia swego ukochanego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto jej nie daje? Niech się cieszy. Fakt, zapomniałam, że jak się ma 20 lat, to reaguje się bardzo emocjonalnie. Ja już nie mam potrzeby, żeby krzyczec, żeby informować cały świat.. Przejdzie jej z wiekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdzie nie przejdzie niech sie cieszy. moze nigdy nie przestanie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziołeczek-mizołeczek
Znam kilka babek po czterdziestce, co cieszą się jak dzieci- czy jest coś w tym złego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od kiedy...
a ja mam Czarusia!!! i wcale nie jestem rózówą 15-nastką,bo chyba po to mial byc ten topik by wpisywac imiona a nie tradyjcyjnie obrazac sie nawzajem...typowi Polacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mógłby mi ktoś wyjaśnić
po co te imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apen apen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×