Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakalaszowana

To jest chora sytuacja!

Polecane posty

do Znowu prowokacja... \"co ma wielkosc penisa do wielkosci cyckow?\"? buhahahahah a ma to ŻE I CYCKI I CHUJE BYWAJĄ WABIKIEM DLA PŁCI PRZECIWNEJ. i czemu mówisz cycki zamisat piersi ? w takim razie nie penis tylko chuj. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacja
kurwa Ty jestes jakas pojebana! czytac nie umiesz? porownalem cycki z klata debilko, a nie nogi z klata!!! a "choja" to ma moze Twoj wazacy 150kg patologiczne kochanek z zakladau karnego w Zabrzydowicach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacja
napisalem "cycki" to tak piersi okreslila autorka topiku, to proste! czy Wy ludzie naprawde nie umiecie czytac ze zrozumieniem? gdzie penis jest wabikiem? piersi widac na pierwszy rzut oka, a penisa? co za bzdury! kolejny amator drazy z biedronki! od tego mozg sie kurczy, wspolczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sharp
Najważniejsza jest miłość prawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość jest prawdziwa
no ok ale jak facet ma malego i nie zaspokaja kobiety??co qrwa mam orgazm przez cale zycie udawac???ludzie na milosc boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje sie obiema nogami i rekami pod tym co napisala autorka :) a widze ze juz niektorzy panowie sie oburzyli i dopatruja sie sprzecznosci pom wielkoscia piersi a penisa czyzby kolejni zakompleksieni ????? :P to jest bardzo dobre porownanie bo wy szukacie kobiet w wielkim biustem a my z wielkimi fiutami i przepraszam co takiego trudnego w zrozumieniu tego zjawiska ?? pozatym piersi zawsze mozna powiekszyc a penisa juz nie za bardzo :P :P :P zakalaszowana jestes wielka :) :) :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacja
nie widze powodu aby z szacunkiem odzywac sie do kobiety, ktora sama od wulgaryzmow nie stroni! jezeli kobieta sie do mnie odzywa niekulturalnie i to wlasciwie poprostu wulgarnie, to nie bede sie jej klanial i w raczke calowal bo przed wieprze perel sie nie rzuca! kolejna z kompleksem blony dziewiczej? penisa na oczy nie widzialas, sni Ci sie po nocach, wiec przesiaduejsz tutaj i te bzdury wypisujesz? pozatym pisownie Cie zdradza:) pisze sie "chuj"! a nie "choj"! to ciagle sie wypowiada jedna i ta sama osoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość un
DROGIE PANIE !!! Z GUSTEM JEST JAK Z KCIUKIEM-KAZDY MA SWÓJ. SĄ GUSTA I GUSCIKI. MNIE OSOBISCIE PODOBAJA SIE MAŁE KOBITKI Z DUZYMI PIERSIAMI, KRÓTKIMI WŁOSAMI I NIEBIESKIMI OCZAMI. STEFANOWI WRĘCZ PRZECIWNIE. KAROLOWI PODOBAJA SIE FACECI A GRZESKOWI TRANSSEKSUALIŚCI. GUST JEST GUSTEM-KAŻDY MA SWÓJ I NIE WARTO KOMENTOWAC TAKICH POSTÓW JAK: MÓJ KAZIO MA 42 CM W WZWODZIE I JAK SIE KOCHAMY TO CZUJE GO WSZĘDZIE. JEST CUDOWNIE, ALE WOLE KOBIETY. LUDZIE- TO JEST PARODIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja-leo
a mój facet ma małego i to nawet bardzo,ale za to jaki z niego kochanek!!!!! Mniam!! Bo nie ważne -duży ,mały -inwencja i chęć zaspokojenia partnerki się liczy!!!!!!! Zaznaczam -wiem co piszę ,bo znam większy i mniejszy rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacja
ile Ty masz tych nickow pozakladanych? nie, nie mam kompleksu malego penisa, ani tez nie interesuje mnie to, ze szukasz sobie faceta z duzym penisem! co mnie to obchodzi? zaprotestowalem przeciwko NIELOGICZNYM porownaniom jakie zastosowalas w swojej wypowiedzi!!! no i kto Ci powiedzial ze wszyscy faceci szukaja kobiet z duzym biustem? kazdy ma inny gust! niektorzy bardziej preferuja wieksze posladki niz piersi! a jeszcze inni wogole nie lubia dziewczyn z duzym biustem. tutaj tez byly takie topiki! masz z tym jakis problem czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak gusta sa rozne
bo jedna z nas lubi ciemnoswlosych, druga blondynow, jedne wiekszych drugie mniejszych, ale kazdy z nich powinien byc obdarzony przez nature min 16CM:) to jest minimum !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak gusta sa rozne
Alicja-leo nie lanie podszywac sie pod kobiete, zadna kaska by tego nie napisala hehe, nie wyszlo Ci kochany nie wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to chodzi ze
klate mozesz sobie ujedrnic, my mozemy wyszczuplic nogi, ujedrnic tylek ale cycki sorry, nie powieksze sobie no bo nikt nie lubi oblesnych, twardych silikonow, Ty tez nie powiekszysz fiuta wiec spierdalac od naszych piersi bo inaczej bedziemy Wam wytykac wasez mikrusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacja
dobra mam jednak doczynienia z jakas nierobiona niewychowana prymitywna wulgarna pietnastolatka:) dobrze dziecinko, i Ty tez znajdziesz w koncu milosc! wiem ze uwazasz ze jestes obrzydliwa i nikt Cie nigdy nie dotknia palcem, ale to przejdzie! za 2-3 lata bedziesz miala powodzenie gwarantuje:) smieszne jest to, ze usilujesz mi dokopac pijac do malego penisa nic o mnie nie widzac, usmialem sie mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to chodzi ze
oczywiscie klate wyrzezbic, tak mnie ponioslo ze z nerwow zle napisalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakalaszowana
:D no nareszcie zaczely sie babki konkretnie wypowiadac! Co to ma znaczyc? Wpedzanie kobiete w kompleksy bo nie ma cycow jak balony jest normalne! A jak facet ma penisa jak chomiczek to niby wszystko jest z nim ok.. to nasza pochwa jest za szeroka! Phi! A porownywanie cipki do ptaszka to jakias paranoja wiec nawet nie komentuje:P A na marginesie moj maz ma 18 i jestem zadowolona.. dla Was fajne cyce to te sterczace D (ktore zazwyczaj w naturze nie sa spotykane:P:P) a dla kobiet 15 cm to nie penis tylko niegrozny fredzel ktory wyglada jak przerosnieta lechtaczka!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu prowokacja ile Ty masz tych nickow pozakladanych? nie, nie mam kompleksu malego penisa, ani tez nie interesuje mnie to, ze szukasz sobie faceta z duzym penisem! co mnie to obchodzi? zaprotestowalem przeciwko NIELOGICZNYM porownaniom jakie zastosowalas w swojej wypowiedzi!!! no i kto Ci powiedzial ze wszyscy faceci szukaja kobiet z duzym biustem? kazdy ma inny gust! niektorzy bardziej preferuja wieksze posladki niz piersi! a jeszcze inni wogole nie lubia dziewczyn z duzym biustem. tutaj tez byly takie topiki! masz z tym jakis problem czy co? sorki czy to do mnie bylo ????? bo ja mam jeden nick tylko i nie widze potrzeby ukrywania sie pod innymi :P tak jak 99% facetow woli wieksze piersi (nie oszukujmy sie) tak 99 % kobiet woli wieksze penisy i coz takie zycie trzeba sie z tym pogodzic bo w przeciwnym razie mozna zostac frustratem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacja
ahahaah no i wyszedl kompleks:) masz poprostu male piersi, ale w czym problem? male tez sa fajne!! przeciez to nie wielkosc piersi decyduje o udanym seksie czy o milosci wogole:) z jakiego Ty srodowiska pochodzisz? najbardziej sie liczy URODA i POGODNA OSOBOWOSC!!! ladne rysy twarzy, ciekawy lekki makijaz podkreslajacy co trzeba, duze oczy, dlugi rzesy, mila osobowosc, dowcip, humor itd. itp. zeby dwoje ludzi lubilo na siebie patrzec i kolo siebie przebywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mu z checi
jak nie ma czym:)porazka moje drogie porazka. choj ma byc duzy i koniec kropka. Kolego kochany mam 24 lata i jestem atrakcyjna kobieta, mozesz w to wierzyc lub nie, generalnie srednio mnie interesuje co zrobisz z tym co teraz napisze. Spotykalam sie z wieloma facetami, spalam z 11toma.chcesz nazwij mnie kurwa, wisi mi to:) tylko 3 z nich dalo mi oprgazm, przy calej reszcie udawalam by nie sprsawic im przykrosci. Tutaj napisze wprost ale w oczy facetowi nie powiem bo wiem, ze zaboli go to bardziej. Ale prawda jest okrutna, okrutna i dla was i dla nas, bo niestety mezczyzn z odpowiednimi wymiarami wielu po ziemi nie stapa, wiec pojawia sie problem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja-leo
i tu zdziwko pełne nastąpi................ bo ja 100% laska jestem.Swoje zdanie podtrzymuję-widocznie dobrze trafiłam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacja
do teoria: skad takie dane? sama to sobie uroilas? nie wiem ja zyje w zupelnie innym swiecie chyba. w moim otoczeniu ludzie nie dobieraja sie po wielkosci piersi i wielkosci penisa. szczegolnie ze to drugie to raczej w praniu wychodzi;) moze Wy tam sobie przed blizszym poznaniem zagladacie w majtki, u mnie to niespotykane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacja
co mu z checi: ale powiedz mi co mnie to obchodzi? mnie Twoje problemy z orgazmem nie obchodza. wiem ze duza czesc kobiet ma z tym problem. sa chyba jakies techniki ktore pomagaja przezwyciezyc ten problem! ja spalem tylko z jedna kobieta... ciagle ta sama od 6 lat! mozesz mnie nazwac prawiczkiem, guzik mnie to obchodzi! skoro juz takie wyznania sobie robimy;) a pozatym milo Cie poznac, wspolczuje problemu! bedziesz miala duzy klopot ze znalezieniem takich np . 20cm, bo to statystycznie malutki odsetek mezczyzn wogole w calej ludzkiej spolecznosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu prowokacja ---> czy mozesz sie nauczyc adresowac swoje wypowiedzi bo kurfa caly czas nie wiem do kogo piszesz :P :P :P jesli chodzi o mnie to biust mam przecietny nie za maly nie za duzy porownujac do penisa to tak jakbym miala z 16 cm :P ale moj drogi moge Cie zapewnic ze zadnych kompleksow nie mam z tego powodu mam cudownego faceta juz od ponad 4 lat ktory mnie kocha taka jaka jestem a przyznam sie ze trafil mi sie wyjatkowy okaz jesli chodzi o dlugosc penisa i bynajmniej takiego nie szukalam po prostu sie trafil i przynajmniej nie musze sie meczyc podczas seksu zeby udawac orgazmy :P :P :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a żeby was
zapchały w dupe 40 cm chuje, żeby was rozerwało, skoro tak narzekacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość un
CO MU Z CHĘCI- SŁONECZKO ROZBAWIŁAŚ MNIE BARDZO. MOZE PO PROSTU TWOJA NORKA JEST PRZYPASOWANA DO TAKICH ROZMIARÓW. MIAŁEM KIEDYŚ TAK WĄSKĄ LASKĘ, ŻE MUSIAŁEM SIE BARDZO NATRUDZIĆ ZE SWOIMI 13 CM ŻEBY W NIĄ WEJŚĆ, MIMO ŻE BYŁA BARDZO WILGOTNA. NAPRAWDĘ ZALEŻY TO TYLKO OD KOBIETY JAKI ROZMIAR LUBI. NAPRAWDĘ SĄ KOBIETY KTÓRE LUBIĄ MAŁE PENISY (JEZU MAM TAKĄ NADZIEJĘ, ŻE TAK JEST) I TAKIE KTÓRE LUBIĄ DUŻE. OPANUJCIE SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mu z checi
skoro spales to nuiby po co mam Cie tak nazywac. Co do orgazmow wszystkie znajome maja ten sam problem...swoja droga ile masz cm?odwazysz sie napisac bez przekolorowania?laska wytrwala, ze tyle lat udaje hehe, przykro mi...no chyba ze masz to min 16 to chwala Ci za to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Kazia____
No własnie.My inwestujemy w urode,w kremy na ujędrnainnie cycków ,we fryzjera,w manikurzystke a jak przychodzi co do czego to mamy sie zadawalac 12-14cm frędzlami???? Nigdy w życiu! Lubimy duze penisy i przyznajemy sie do tego odwaznie. Brawo dla auttorki tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze ilu to zakompleksionych
no no no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nas nie rozerwie
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×