Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmeczony sytuacja

Szaleje za dziewczyna kumpla!

Polecane posty

Gość zmeczony sytuacja

Mam swietnego kumpla. A on ma swietna dziewczyne. Wesola, piekna, sympatyczna, madra... chodzacy ideal. Po prostu nie mozna sie nie zakochac! Najsmieszniejsze jest to, ze ja sam ich zeswatalem. Kiedy ja poznalismy tez mi sie podobala, ale ja nie szukalem zadnej trwalej relacji, a moj kumpel tak. Oboje ja zdobywalismy, ale kumpel podszedl do sprawy bardziej powanie, ja chcialem sie z nia niezobowiazujaco pobawic... Kiedy zaczeli sie spotykac, honorowo ustapilem z pola walki. A teraz ciagle ja widuje (oni sa ze soba od 7 m-cy) i jestem coraz bardziej pod jej urokiem. Widze ja na co dzien, w roznych sytuacjach, spedzamy razem mnostwo czasu i za kazdym razem zalezy mi na niej coraz bardziej! Traktujemy sie jak przyjaciele, nie ma miedzy nami nawet cienia flirtu (nie zrobilbym tego swojemu kumplowi!), ale ja potem ide do domu i sie mecze! Tesknie za nia, chce przytulic, a nie moge. Nigdy w zyciu nie bylem tak zakochany! Nie mam zamiaru jej odbijac, widze, ze oni sa szczesliwi razem i bylbym ostatnia swinia gdybym to popsul, ale mecze sie niemilosiernie! Zastanawiam sie czy nie zerwac z nimi kontaktu, przynajmniej na jakis czas (albo chociaz ograniczyc), tylko ze to byloby dziwne, bo to moj najlepszy kumpel. Czy jest dla mnie jakas szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ograniczenie kontaktu
chyba faktycznie będzie najlepszm rozwiązaniem. Bardzo Ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczony sytuacja
No wlasnie chyba tak bedzie najlepiej, tylko ze to moze troche dziwnie wypasc... my sie ciagle widujemy i pewnie on mnie zapyta o co chodzi jesli go zaczne unikac. A ja co mu wtedy odpowiem??? Mam mu powiedziec prawde??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpolczuje
nie mow lepiej kumplowi,moga zalegnac sie niepotrzebne podejrzenia...nie masz szans na zaden wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczony sytuacja
Nie chce nigdzie wyjezdzac, tu mam prace i nie bede jej zostawial z tego powodu. Moze po prostu sie odkocham... ale za kazdym spotkaniem zal mi serce sciska, ze ona nie jest moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje
ile masz lat? wlasciwie to trudno poradzic Ci cokolwiek sensownego.nie powiem przeciez "odkochaj sie" i nie pstrykne palcami zeby to sie stalo;/cholernie ciezko sie odkochac..;/swoja droga,Bog ma szczegolne poczucie humoru..trzymaj sie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczony sytuacja
wspolczuje, wielkie dzieki za mile slowa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje
nie ma sprawy:)jak chcesz,moge dac Ci moj numer gg..komunikacja bedzie latwiejsza(bez podtekstow)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczony sytuacja
wspolczuje, gg nie uzywam, bo przewaznie korzystam z komputera w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje
ok..:)mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze..trzymam kciuki za Twoje szczescie w kazdej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczony sytuacja
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje
aluskak@vp.pl napisz mejla,jak bedziesz potrzebowal otuchy:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam sytuacje taka ze tez do kogos tesknie z tym ze ten ktos wie o tym i tez jest zle :( nieodwazemniona milosc to najgorsze co moze byc :/ write jak cóś :) hoooky@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle..
...ze prawda najlepsza. Ogranicz kontakty, ale powiedz prawde! Jesli kumpel prawdziwy...- zrozumie:)) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×