Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość interloper

kobiety z małym biustem

Polecane posty

Gość masz racje
cycata jestes zalosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interloper
miło , że się z nami tym podzieliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycata29
a po pierwsze nie jestem żadną ''ladacznicą''i mój biust jest średniej wielkości--------poprostu chciałam poożartować-nie ma co się tak unosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pury
moja zona jest po 30 a jej biust sterczy bardziej niz niejednemu facetowi penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interloper
ok masz rację trochę się uniosłem przepraszam za ta ladacznicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycata29
do masz rację---------->a ty cicho tam bądż z tobą nie rozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakalaszowana
buhahahhaah jezuniu malusienki jakiez to zalosne:P:P widac ze zabolal Cie temat o penisach( pewnie jestes wlascicielem jakiegos miniaturowego fredzelka i chciales sie odegrac na kobietach-nieudolna proba niestety) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokowana
tym co się tu mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interloper
buahaha nawet go nie czytałem ja nie mam takich problemów więc go nie odwiedzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pury
...a jak powszechnie wiadomo fredzelki nie stercza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interloper
najśmieszniejsze są kobiety , którym się wydaje jakie one to super seksowne są a niestety są płaskie jak deska , okłamują się kupując wynalazki typu push - up itp , ale cóż natury się nie da oszukać i tak naprawdę cięzko o nich powiedzieć , że są kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycata29
powiedz nam a twoja dziewczyna jaki ma biust -jeżeli taką posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interloper
miałem wiele dziewczyn i dopiero moja ostatnia dziewczyna miała naprawde pokaźny biust i wtedy właśnie stwierdziłem , że to jest to strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTO TO WYMYŚLIŁ
#####################@@@@@@@@@@@@@@@@@############################################################################################################@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_________
a ja mam nieduży biuścik miseczke B, a mój facet ma chuja 18 cm takiego o jakim mozesz pomarzyć posiadaczu ogryzka który musi rekompensować swoją marną "męskość " dużymi cycuchami swojej dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interloper
ja wymyśliłem ten temat i widzę , że zakompleksione posiadaczki malutkich cycuszków usiłują mi rozwalić temat , cóż współczuje wam dziewczyny , ale głowa do góry wielu facetów lubi małe piersi (albo przynajmniej tak mówią) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTO TO WYMYŚLIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interloper
na tak stwierdzenie "on tak gada " bo ma ogryzka jest strasznie typowe dla dziewczyn i pokazuje tylko twoją elokwencje jak nie masz nic do dodania w temacie to zmykaj dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interloper
tak mam małego fiuta 11 cm na wzwodzie, ale jak wjade w cycuchy mojej laski to od razu czuje sie bardziej męsko. co ja bym bez nich zrobił? czułbym się jak ściera kórą byłem zanim ją poznałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycata29
ja tam nie narzekam na swoje są średniej wielkości a mojemu mężowi się bardzo podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interloper
Prawda w oczy kole , myslę, że każdy normalny facet woli duże biusty i nie mówię tu o jakichś ekstremach , a cóż , że mówią , że małe też są ok a co maja mówić jak większość Polek ma naprawdę malutkie cycuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_________
a mój facet uwielbia moje cycunie. Jego mama i ciocia mają wielkie więc moze wybrał mnie abym mu się z mamą i ciocią nie kojarzyła :D Za to ma penisa o jakim ty wielbłądzi wypierdku możesz pomarzyć. A twoja cycata laleczka niedługo zwinie się od ciebie jak zasmakuje wiekszych rozmiarów. Bo jak kobieta spóbuje większego chuja to już twój mikrus jej nigdy nie zadowoli:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interloper
trochę kultury dziecko bardzo się cieszę , że twój chłopak uwielbia twoje malutkie cycuszki , ale co mnie to obchodzi , chciałaś się popisać , że znasz słowa powszechnie uważane za wulgarne czy masz informatykę teraz w gimnazjum i nie masz co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalby kto
przed chwila czytalam topik odnosnie wypowiedzi mezczyzn na temat ksztaltow kobiet i bardzo sie zbulwersowali jak zeszlo na temat wielkosci ich penisow, kazdy jest taki jak go natura stworzyla a jak sie komus nie podoba to jego sprawa i ma problem, wiec nie rozumiem po co to wszystko?? jestescie poprostu zalosni!! a jak wam nie odpowiada co macie to kupcie sobie gumowe lalki!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalby kto
nie bede sie operowac bo komus nie podobaja sie moje piersi, facet ma mnie zaakceptowac i kochac taka jaka jestem a nie za wielkosc piersi!! sorry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTO TO WYMYŚLIŁ
NAJLEPIEJ SKASUJCIE TEN TOPIK I DAJCIE SOBIE Z NIM SPOKÓJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_________
hej wypierdku mam 24 lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interloper
niestety myśłałby kto operacja nic ci nie pomoże bo według mnie już te małe żałosne piersi są piekniejsze od operowanych z silikonem bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTO TO WYMYŚLIŁ
a ty ile masz do INTERLOPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interloper
magda dziecko idąc twoim tokiem myślenia można stwierdzić , że twój facet cie porzuci jak zakosztuje większych rozmiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×