Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość interloper

kobiety z małym biustem

Polecane posty

Gość gość
A ja lubię małe biusty i to żaden powód do kompleksów, poza tym kobieta to nie tylko piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ktory lubi duze biusty powinien mec minimum 25 cm penisa! jak mniej to nie faceet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci o poglądach autora dla mnie nie istnieją. Ptasi móżdżek napędzany podrygami przyrodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościanna
Mężczyźni poniżej 20 cm penisa dla mnie nie istnieją. Mężczyzna musi posiadać dużego, pięknego penisa, aby o nim powiedzieć , że jest męski i żeby wzbudził moje pożądanie. Niedoposażeni mężczyźni wyglądają żałośnie - pozbawieni są tego wspaniałego atrybutu, jakim jest wyraźny, duży penis. Niestety, większość facetów ma malutkiego peniska - pan bóg stworzył takich dla Hecy. Razem ze znajomymi doszłyśmy do wniosku , że tak naprawdę mężczyźni z małym penisem wcale nie są tak męscy jak Panowie ze znacznie większym. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieraam
faceci praktycznie bez penisa to kaleki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję ten sposób zarabiania, gdyż on naprawdę działa. Proszę wejść w ttp://moneygift.eu/?usr=miro212 (w linku przed dwoma tt dopisz "h") i zapoznać się z treścią. Jeżeli jesteś zainteresowaną osobą, proszę o zarejestrowanie się przez ten link ttp://moneygift.eu/?usr=miro212 (w linku przed dwoma tt dopisz "h") To nie jest żadne oszustwo. Mój znajomy, też jest w tym programie i już po piątym dniu, wpłynęła na jego konto pierwsza wpłata. Na początku można namówić znajomych i kogoś z rodziny, żeby szybko kasa się zwróciła a później samo zacznie się kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 11.03 dobrze gada, dać mu wódki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, reklamiarz, tu mowa o innych interesach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×