Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pedagog1975

KOSMETYCZKA - KOLCZYK W PĘPKU

Polecane posty

w zeszłym roku miałam przebijany pępek u kosmetyczki, ale dość długo mi się pyprał, a gdy na jesień go wyjęłam, to dziurka sie zarosła. Teraz musze przebijac jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja mam od ponad 8 lat bez problemów, ale zrobiony w studio tatuażu, znajomym, które robiły u kosmetyczki coś sie zawsze chrzaniło...Robią nieprofesjonalnie ot co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja mogłabym Ci polecić ekstra kosmetyczkę w Warszawie. mam od paru lat kolczyk i goił sie super, a co ważniejsze fachowo był zrobiony własnie u kosmetyczki. Wszytko wytłumaczyła. Nawet po takim zabiegu nie mozna samemu z łózka wstać, a przynajmnije nie powinno się (mozliwośc krwotoku) wiec Cię zrzuca i tyle.... Fajnie było i super sie nosi. Życze powodzenia w szukaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzieeek
Ja też u kosmetyczki robiłam, równe dwa lata temu (i dwa dni ;) ) i ABSOLUTNIE żadnych powikłań nie miaąłm, a praktycznie po tygodniu pępek był zagojony, po dwóch juz śladu nie było... ;) A wybrałam ten zakład, bo był sprawdzony przez moje dwie kuzynki i jedną kumpelę i wszystkie były zadowolone ;) Tylko że to było w Krakowie... Więc ksmetyczka nie równa się "niefachowość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jest jakiś wyjątek od reguły ;) a jakim sposobem te wasze kosmetyczki robiły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×