Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lolitka666

Erotyczne fantazje

Polecane posty

Gość Lolitka666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusa dziurka
Ja robię i lubię, najbardziej mnie kręci jAk wtedy on mi coś wkłada do dziurki np szyjkę od butelki albo jeden palec wsuwa w dziurke od góry drugi od dołu i je rozciąga rozszerzajac i zagladajac w środek który jet różowy, mokry i pachnie jaśminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozlaźlak renata
a ja muszę robic to raz dziennie bo inaczej jestem nerwowa, zaczęłam zamykać sie w łazience i kłaść na podłodze, nogi do góry, opieram przy pralce i z butelki trzymanej w górze leję sobie strumien wody wprost do dziury( doszłam do takiej perfekcji ze nawet kropla sie nie rozchlapuje wszystko wpada do srodka wiec pomyslcie jaki duzy jest otwór ;-( ) ajak jest juz pełno wody do pocieram reką o łechtaczke i szczytuję, słyszę przy tym jak ta woda we mnie chlupoce i mnie to podnieca. Mąż myśli ze tak długo sie kąpie a ja wolę sto razy z nim to robic a on juz nie chce z powodu wiszących fałd po bokach mojej pocghwy, co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rencznik
też uwielbiam jak facetjeden palec wsuwa w dziurke od góry drugi od dołu i je rozciąga rozszerzajac i zagladajac w środek! Spróbuj jeszcze z bananem ale koniecznie bez skóry lubię rano jak jeszcze dobrze sie nie rozbudze wpakowac sobie duzego banana ale od razu jak nie jestem jeszcze podniecona i jestem sucha i ciasna, banan rozkosznie rozpycha moją cipke a jest miekii i nic to nie boli, raz mi sie złamał i mój facet musiał tą złamaną połowę wydlubywać, miałam wtedy najlepszy orgazm w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda zocha
Ja mam nietypową metodę. Lubię chodzić po domu w spódnicy bez majtek a w środku pizdusi mam wsunietą pomadkę( w opakowaniu zamkniętym) chodze tak po domu sprzatam a jak ona sie czasem zaczyna wysuwać to popycham głębiej. SAMA MYŚL że chodzę tak a mój chłopak o tym nie wie, strasznie mnie podnieca i jestem niemal na skraju orgazmu. Potem (on np siedzi przy kompie) ja siasam w fotelu naprzeciw i rozsuwam szeroooko nogi, on patrzy zdziwiony i nagle zatrzymuje wzrok na pizduni( a ja dostaje już gorączki) widzi końcówkę pomadki, zdziwiony podchodzi blizej a ja mięściami pipsiuni robie tak że ona sie coraz bardziej wysuwa az wypada a wtedy oczom jego ukazuje sie caly otworek co sprawia ze on ma od razu wzwód aja jestem tak podniecona ze jedno dźgnięcie we mnie i juz mam orgazm. Spróbujcie to działa tylko nie można robic tak za czesto bo sie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusa dziurka
Lubię też jak mi chłopak wygrzebuje rodzyny z odbytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusa dziurka
Ja robię i lubię, najbardziej mnie kręci jAk wtedy on wkłada jeden palec zagladajac w środek który jest różowy, mokry i pachnie śledziem matjasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natenczas Wojski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchnął w róg bawoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są i takie
co lubią jak facet jest zdecydowany i bardzo dobrze wie jak zaspokoić kobietę np.pozwolić jej na romans z drugą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin645646
Hej ręcznik podnieciłas mnie z bananem! Jutro mojej Pam wlozę batona z karmelem a jak sie w środku rozpaćka to potenm wyjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×