Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obrzydliwy super star

Obrzydliwe zbliżenie

Polecane posty

Z wkładką, bez wkładki, sprawdzać co pięć minut czy przypadkiem jakiejś plamki na majtkach nie ma, a może jeszcze w czasie seksu mamy biegać i poprawiać makijaż? Jestem zawsze czysta i zadbana, a wkładki noszę, bo jak kobieta się podnieca to wiadomo, że jej zaczyna wyciekać śluz, to po to są wkładki. A jakby mi facet coś na ten temat powiedział, to by już więcej mnie nie dotknął, bo bym nie pozwoliła. Co do włosków, to niestety jeśli kobieta używa depilatora, to musi poczekać, aż te włoski trochę odrosną, żeby móc je ponownie usunąć. Żałośni jesteście coponiektórzy. Żal mi dziewczyn, które biorą sobie do serca te wasze kretyńskie wymagania. Pozdro dla IM GOOD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujowka
Pamietam wrazenie podczas robienia loda, robie loda i czuje znajomy zapach...hm, no cóż z rowka mojego ukochanego, ale zatkałam nos, zmieniłam pozycje by go nie wąchać, On dba o siebie , po prostu tak juz jest ze czasem i po myciu miedzy posladkami zbiera sie niemila woń.Mam do mojego mezczyzny uczuciowy stosunek , wiec puscilam to w niepamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tammmm
w zyciu kobiety sa różne okresy i jej cipka róznie pachnie . Nawet zaraz po umyciu nie lubie sie kochac z mezem dwa 3 dni przez okresem wtedy wali strasznie . Ogólnie człowiek to smierdzaca sprawa kapiej poznije sex .gorzej jak jest odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyzd
A CO TO ZNACZY ,ŻE LASKA MIAŁA "BRĄZOWĄ NARTE"?pRZECZYTAŁAM TO KIEDYS NA JEDNYM Z TOPICOW//KOLES JĄ WZIĄŁ DO HOTELU , ONA SIE ROZBIERA, A TAM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzka234
narciarka z mozmabiku, czarna znaczy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×