Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorowych snów

śniło mi się....

Polecane posty

Gość kolorowych snów

że mój facet rzucił mnie:( że powiedział, że jedzie na rok do Anglii, beze mnie:( że był na mnie wściekły, niemiły i niesprawiedliwy:( skąd takie sny?...bo to nie pierwszy raz gdy śni mi sie coś w tym stylu też tak macie dziewczyny- że śnią się Wam dziwne rzeczy o Waszych facetach mimo że w związku wszystko gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuna
a mi się sniło, że mój facet jadł surowe buraki cukrowe :o to zły znak, na bank :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhh
moim zdaniem Bardzo Go Kochasz, zależy Ci na tym związku stąd te sny.. po prostu boisz sie ze coś takiego kiedys moze Cie spotkac... na pewno jestes bardzo wrażliwa.... ja na twoim miejscu porozmawiałabym z Nim.. przekonasz sie jak zareaguje.. mimo ze to tylko sny warto podzielić sie nimi z ukochanym,. zwłaszcza ze on odgrywa w nich główną rolę.. Głowa do góry.. gorąco pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowych snów
hm....no, chyba ma duże szanse na problemy żołądkowe ;P a tak na serio? nie macie takich snow...?mi już tyle razy śnilo się że mnie zdradził, albo że ja chciałam go rzucić, albo że pokłóciliśmy się okropnie...i to nigdy nie ma bezpośredniego związku z tym co się między nami dzieje, ani też nie jest "prorocze" ciekawa jestem po prostu skąd tyle strachu we mnie...bo to chyba jest strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norbert-83
a zcesto myslisz o nim? moze go zcesto podejrzewasz o cos, snujesz podejrzane mysli i to wychodzi w snach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossa1
ja mam podobnie ostatnio mialam sen ze moj chlopak lezal sobie obok innej dziewczyny a ja stanęlam jak wryta.. i fakt duzo o nim mysle czasem snuje pewnie bezpodstawne podejrzenia ale glupie szczegoly czasem mnie popychaja do takich mysli ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowych snów
do hhhhhhh- pewnie masz rację, wyłazi tu moja miłość, mój strach...ale nie wiem czy dam radę powiedzieć mu o tym, może spróbuję... ale też nie chciałabym natrszyć go czy zasugerowac mu, że podejrzewam go o jakies przestępstwa;) człowiek, kurka wodna, udaje takiego twardziela- że wszystko jest ok, że ufa, że układa nam się super...a strachy i tak przychodzą- w snach ja w ogóle mam bardzo ciekawe sny, bardzo barwne, nie tylko związane z moim facetem...ale chyba te z nim związane najtrudniej mi zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhh
moim zdaniem nie masz sie czego bać.. jeśli Cie Kocha to zrozumie.. przeciez nie powiesz mu ze go podejrzewasz tylke ze "to" Ci sie śniło.. powiedz mu ze mu ufasz ... wydaje mi sie ze taki sny to natyralna rzecz.. zwłaszcza jak sie kogos tak bardzo kocha.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×