Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lista przebojów kosmetycznych

Kosmetyk roku. Lista 10 najlepszych.

Polecane posty

jak tak dalej pojdzie to na koniec roku nikomu nie bedzie sie chcialo wybierac najlepszego kosmetyku. jakies podliczanie ? ;) nie w tych miesiacach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny drań
1max factor 200kalorie 6,7,8 iwostinu 9szampon dermena odzywka gliss kur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poda
1.tusz-bourjous wydłużający i rozdzielający 2.Podkład.Max Factor Colour Adapt 3.BłysczykSephora brzoskwiniowy 4.nie mam:) 5. Demakijaz-Nivea visage 6.Zel-Yves Rocher Camille 7.Krem-Loreal happy derm a na noc YR camille 8,krem pod oczy-Nie uzywam 9.Szampon -Pantene 10.Garnier (sucha skora)i Dove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja
1) tusz do rzęs - jak dotychczas Max Factor 2000 2) puder - niestety jeszcze nie znalazlam 3) błyszczyk do ust - GOSH 4) cienie do powiek - Inglot potrojne z drobinkami 5) płyn do demakijażu oczu - Nivea!!!!! - nie szczypie 6) żel do mycia twarzy - pianka do twarzy FlosLek 7) krem do twarzy - uzywam L'oreal, ale nie wiem, czy najlepszy 8) krem pod oczy - L'oreal Visible Lift 9) szampon i odżywka do włosów - tu ciagle szukam 10) balsam do ciała - Eris 20 ujedrniajsacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuniaaaaaaaaaa
1) Lycra Extend ASTOR 2) podkład - Astor 12h , Oraz Soraya do Cery Trądzikowej ;Pudry sypkie- bezwarunkowo wszystkie z Manhattanu 3) Lancome Juicy Tubs ; Prismatic Astor ; L'oreal Glam Shine Juice 4)Ingloty ;) 5)Astor ; próbka często dodawana przy kupowaniu jakiegoś tuszu 6)L'oreal Pure Zone 7) Krem z macicy perłowej 8) - 9)L'oreal - Różowy oraz Karmelowy - wygładzający włosy ; odżywka Gliss Kur Termoaktywna 10) Neutrogena Formuła Norweska oraz Pomarańczowo- Mleczny z Galerii Centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 1)====> TUSZ: a] -flextencils-Lancome b] -volume schocking-Loreal 2)====> PUDER: a] -podkład: Double Wear (06-auburn) -Estee Lauder b] -prasowany: New Complexion (03-caramel) -Revlon c] -w kamieniu,brązujący: Terra Mediterranea -Max Factor 3)====> BŁYSZCZYK DO UST a] -water shine diamonds-Maybellin b] -vinyl stars-Rimmel 4)====> CIENIE: --> nie używam:classic_cool: 5)====> PŁYN DO DEMAKIJAŻU: a] -purete thermale 3w1- Vichy 6)====> ŻEL DO MYCIA TWARZY: a] -normaderm (głęboko oczyszczający) -Vichy b] -normaderm (żel złuszczający) -Vichy c] -sebium (gel moussant-oczyszczający) -Bio Derma d] -sebium (gel gommant-złuszczajacy) -Bio Derma 7)====> KREM DO TWARZY: a] -normaderm -Vichy b] -thermal fix 2 -Vichy 8)===> KREM POD OCZY: a] -thermal fix yeux -Vichy b] -sztyft oligo 25 -Vichy 9)===> SZAMPON I ODŻYWKA DO WŁOSÓW: a] -szampon: -dercos (przeciw wypadaniu włosów) -Vichy -anaphase(przeciw wypadaniu) -Ducray b] -odżywka: -k-pak,deep-penetrating reconstructor -Joico -ciment anti-usure, Kerastese 10)===> BALSAM DO CIAŁA: a] -lipidiose 1 - vichy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzęże koleżanka
rozbiła sobie listę 10najlepszych na podpunkty ;-) Tez pewnie musiałabym tak zrobić:D Sama mam łazienkę całą zawaloną przeróżnymi kosmetykami,więc nawet się nie podejmę wymieniania,bo potrwałoby to bardzo,bardzo długo:-o Jednak szukam jeszcze dobrego pudru do mojej buzi. Te,które mam nie odpowiadają mi tak na 100%. Dzieki Waszym, listom polatam po empiku, pozbieram testery i na wlasnej skórze wypróbuję. A nuż któryś okaże sie idealny;-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja magiczna 10-ka przedstawia się w następujący sposób: 1) tusz do rzęs -L\'extreme (Lancome) 2) puder -podkład Teint Idole Ultra,nr 045 (Lancome) 3) błyszczyk - KissKiss Gloss,nr 001 (Guerlain) 4) cienie do powiek -pięciokolorowe nr 705 beige massai (Dior) 5) płyn do demakijażu - Purete Thermale 3w1 (Vichy) 6) żel do mycia twarzy -Purete Thermale żel-pianka (Vichy) 7) krem do twarzy - Super Aqua-Day Refreshing gel-creme (Guerlain) 8) krem pod oczy - Hydra-Zen (Lancome) 9) szampon - Fioravanti-Volumizing Super Shine (Rene Furterer) ,odżywka K-Deep Reconstructor (Joico) 10) balsam do ciała -Advanced Essential Energy-Body Refining Complex (Shiseido) +do kąpieli kilka kropel oliwki Johnson\'s Baby ;-) Chętnie poszerzyłabym listę o: -bazy rozświetlające pod makijaż -korektory maskujące i rozświetlające -bibułki matujące -perfumy (wody toaletowe; antyperspiranty), -lakiery do paznokci ; kosmetyki do pielęgnacji dłoni, -maseczki: energizujące,nawilżające,oczyszczjace, -płyny,sole do kąpieli...itp... Uważam,że są to kosmetyki równie ważne,jak te z \"najlepszej 10-ki, których nie powinno zabraknąć w kosmetyczce (i łazience) każdej kobiety chcącej czuć się komfortowo fizycznie i psychicznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa26
1-tusz: l'oreal lash architect 2-puder: w kamieniu max factor creme puff nr41 3-błyszczyk: bourjois transparentny 4-cienie: l'oreal holographic,nr 103,104,106 5-płyn do demak. :loreal hydra-confort 6-żel do mycia: garnier czysta skóra,l'oreal pure zone 7-krem do twarzy: vichy normaderm 8-krem pod oczy:vichy sztyft oligo25 yeux 9-szampon i odzywka pantene pro-v złota linia 10-balsam do ciała :loreal nutrilift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magabe
1. ASTOR, klasyczny ani wydłużający ani pogrubiający 2. MAX FACTOR LASTING PERFORMANCE 3. NIE MAM ULUBIONEGO 4. INGLOT - ŚWIETNA PALETA BARW, PRZYSTĘPNA CENA, JAKOŚĆ -OK 5. - 6. VICHY PIANKA OLIGO, 7. VICHY THERMAL FIX 8. KURACJA DOTLENIAJĄCA SORAYA 9. SZAMPON: ELSEVE - POGRUBIAJĄCY, ODŻYWKA: KADUS IMUNAL DO FARBOWANYCH LUB WELLA LIFETEX DO FARBOWANYCH 10. NIEZMIENNIE ZAMIENNIE: NIVEA BALSAM GRANATOWY DO SUCHEJ SKÓRY I OLEJEK NIVEA, DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virtualia
Nie podam 10 ale kilka moich nowo odkrytych. 1. Glinka zielona w pascie oraz zywa ziemia wulkaniczna , sa to maseczki ktore wyleczyly mnie zupelnie z uporczywego tradziku. Po prostu REWELACJA do kupiennnia min.na www.esentia.pl 2. Krem do twarzy Biodermine zalatuje drozdzami ale jak matuje :) 3.peeling enzymatyczny Dermiki 4.Serum wyszczuplajace slim extreme 3D Eveline 5. baza wygladzajaca dax cosmetix 3D 6.Podklad Lancome Maquimat cudowny, nie tworzy maski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniebabcia
Od wielu lat stosuję kremy ERIS - maxima ,seria N .No i mleczko do twarzy.Jesli coś chce zmienić ,to zawsze nie jetem zadowolona, jedynie jeszcze Vichy ostatecznie. Pozostałe to: podkład L'oreal ,GIVENCHY a teraz kupiłam DIOR liftingujący camee 1) tusz do rzęs - max factor 2000 2) puder-puder w kulkach AVON albo ziemia egipska -EGIPTISCHE ERDE ( na imprezy mąż też się pozwala tym podprawić) 3) błyszczyk do ust DIOR 4) cienie do powiek DIOR 5) płyn do demakijażu oczu -TYLKO MLECZKO ERIS 6) żel do mycia twarzy-NIE 7) krem do twarzy ERIS ,VICHY 8) krem pod oczy J.W. 9) szampon i odżywka do włosów ELSERVE 10) balsam do ciała - KREM PONDSA ALOE VERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Astor - Lycra extend; Rimmel - Extra Super Lash 2. MF - Lasting Performance; Lumene - Skin Couture 3.-- 4. inglot - sprint 5. Bioderma - Sensibio H20 6. jw. 7. Bioderma - Sensibio AR; Lierac - Apaisance; Lirene - nawilżający z DUO C 8. Bioderma - krem pod oczy wrażliwe 9. L\'oreal do włosów farbowanych 10. Garnier - Skin natural

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasivin
Dlaczego tak wiele dziewczyn nie uzywa kremu pod oczy? Czym w takim razie smarujecie te miejsca? Kremem do twarzy? Czy w ogole je omijacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Volume Express Maybelline 2. Podkład Perfect Wear Avon,plus do poprawek puder w kamieniu rozświetlający Hean Energy Beauty--super 3. Glam Shine Holografic L'Oreal 4. Inglot Sprint 5. Garnier Podstawa Pielęgnacji-do demakijażu oczu 6. twarz myję tylko mydłem Dove 7. Retroactive + Avon 8. koncentrat przeciwko zmarszczkom mimicznym z Bo-Hyruloxem--uzywam go na kurze łapki;) 9. Szampon Fructis włosy tłuste,odżywka Fructis włosy farbowane 10.Garnier czerwony,i krem do ciała z oliwką Avonu--oba kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 2000 Calorie i More Lashes (Max Factor) 2 nie mam ulubionego 3 Maybelline Water Shine 4 Yves Rocher 5 mleczko Garnier Skin Naturals do skory suchej i wrazliwej (to rozowe) z wyciagiem z rozy - SUPER 6 nie uzywam 7 Bambino 8 na oczy szczypiace od wpatrywania sie w monitor rewelacyjny jest zel ze swietlikiem i rumiankiem z apteki 9 szampon - za kazdym razem kupuje inny, nie mam ulubionego odzywka - Gliss Kur 10 Nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśka27
1.tusz- lancome hypnose volume 2.puder- lancome adaptive fluid 3.błyszczyk- lancome star gloss bezbarwny (020) 4.cienie - revlon illuminance shadow z palety barw-jazzy barry 5.płyn do demakijazu- loreal ideal balance 6.żel do mycia twarzy- NeoStrata PHA4 facial cleanser 7.krem do twarzy- clinique z serii anti-gravity firming lift cream 8.krem pod oczy- clinique (anti-gravity) -firming eye lift cream 9.szampon i odzywka do wł.-vichy dercos(witalność) 10.balsam do ciała-intensywnie nawilżająca emulsja Neutrogena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczki-sa-w-kropeczki
1.tusz- Maybelline Lash Expansion 2.puder- Inglot brązujący, podkład - super tani, ale genialny rozświetlający make-up brilliance, lovely 3.błyszczyk- Avon Shine Supreme, kolor Mauvelous Shine 4.cienie - wszelkie Inglot, wydajne i ładne kolorki, także tanie Eveline są ok 5.płyn do demakijazu- Eris Lirene, mleczko do demakijażu do skóry z pękającymi naczynkami albo oriflame 2w1 6.żel do mycia twarzy- Oriflame jagodowy, Johnson&Johnson pianka do mycia twarzy w fioletowym opakowaniu 7.krem do twarzy- Avon Diroseal oraz niebiańsko pachnący Antirougeus...też Avene 8.krem pod oczy- nie używam 9.szampon i odzywka do wł.-nie mam swojego typu, ale Timotei są dobre 10.balsam do ciała-Dove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. -- 2. -- 3. -- 4. -- 5. -- 6. mydło 7. Marc O\'Polo pure morning man balsam po goleniu 8. -- 9. Nivea Hair Care dla mężczyzn! 10.-- 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lista przebojów kosmetycznych
Hihiiii... Pozdrawiam Rafała ;) i dzięki za wpis :D🖐️ Dziewczyny jesteście Superrr! Wspaniale że tak dużo kobietek się wpisało. 🌻 Każdy wpisik mile widziany na przyszłość :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździkowa555555
1) tusz: QUEEN LASH HELENA RUBINSTEIN 2) puder: tylko sypkie : CHANEL i YVES ROCHER a z podkładów CHANEL VITALUMIERE 3) błyszczyk: AVON Glazewear 4) cienie: DIOR i REVLON 5) płyn do dem. oczu: VICHY 3 w 1 6) żel do mycia twarzy: AVENE 7) krem do twarzy: DR HAUSCHKA z pigwy oraz CLARINS Multiactive na noc 8) krem pod oczy: żel JOSE EISENBERG Triomoleculare (czy jakos tak ;) ) 9) szampon i odżywka z serii L\'OREAL ABSOLUT REPAIR 10) balsam: masło do ciała z orzecha brazylijskiego BODY SHOP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaaa Rafał
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaari1
1.Lash Arhitect 2. Lveley-podkład 3.Astor-Shine Extreme 4.wszystkie Revlon 5.Loreal -Hydra Comfort 6.avon 7.avon - Hydrofirming Bio6 8.avon- Botanisource 9.Keneu 10.Nivea do cery suchej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm trudne wybory ;) ale zostawie notke o moich ktore uzywam , ulubionych 1) Astor Lycra extend (podkrecajacy - takie lubie bo rzesy mam dośc dłuugie ) 2) podkładowy- ok loreal accord parfait (ostatnie przyzwyczajenie, dobrze kryje choc zbliza sie lato i moze zmienie go na troche lżejszy), puder w kulkach brazujęcy Avon (cena nie jest wysoka i jak na avon jest bardzo dobry, ładnie podkesla rysy twarzy, bardzo wydajny, nie mam wrazenia maski na twarzy :) ) 3) takiego super nie spotkałam, ostatnio kupiłam Miss Sporty z nowej kolekcji owocowy Fabulous- bardzo duzy wybór swietnych zapachów (truskawkowe, brzoskwiniowe- cudne).Ze wzgledu na zapach kupiłam choć po kilkaukrotnym stosowaniu zapach w pojemniczku sie zmienił i jest taki sobie :/ 4)Cienie Joko - cena nieduża ok 8-9 zł, są miekkie, trwałe, lubie beże i brazy (najczesciej kupuje podwójne w okragłych pudełeczkach) 5) specjalnych nie uzywam, wystarcza mi zwykłe mleczko kosmetyczne którym zmywam twarz i od razu makijaz oczu (róznie zwykle jakies z supermarketu typu Eva, dax cosmetics) 6) wole pianki - Vichy Oligo 25 7) Nivea, Garnier czysta skóra (uzywam na zmiane zeby nie wysuszyc skóry Garnierem , a mam skóre mieszana) 8) Avon Botanisource(uzywam go sporadycznie) 9) Schwarzkopf do włosów blond lub z jedwabiem , odżywki Farouka: w małych buteleczkach -zwykłe białe lu Bad azz. 10) Garnier - ten ze starszej kolekcji, Powitanie z Afryką z Bielendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Pupa Flex up 2. Lasting Performance, Creme Puff -Max Factor 3. L`oreal Glam Shine nr.20, lub Isa Dora nr. 64 4. Isa Dora i tylko ona, lepszych nie ma 5. L`oreal dwufazowy 6. L`oreal pianka Happyderm 7. Eris25+ , a ostatnio Probiotic Dax Cosmetics 8. Dermika Preventi 9. używam różnych 10. AA New Skin emulsja jogurtowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Rimmel Volume flash z podkręcajaca szczoteczką(intensywny efekt) 2. Max factor Lasting performance ( kryje) 3. Maybelline Water shine 4.Pierre rene (chcolate brown) , Inglot ( przystępna cena super jakość) 5.----- 6. Soraya(wydajnie, swietnie się pienia i usuwaja makijarz), świetny jest też antybakteryjny Loreal Pure zoone 7.Na dzień Loreal Happyderm (mieszna skóra z tendencja do przesuszania i wyprysków), na noc Ivostin puritin( przez 4 tygodnie nie wyskoczył mi nowy pryszcz-a były srednio 2) 8. Kojący Perfrcta do skóry wrażliwej(30!!!!ml)- wydajny, lekki, kremowy; oraz Ziaja 100%pielegnacji(rozświetla, niedrogi) 9. Pantine do włosów zniszczonych oraz Dove niebieski; odżywka: Gliss Cure intensywna regeneracja, Dove, Avon( z tej taniej serii-mak i mleczko migdałowe do włosów zniszczonych) 10.100%pielengacji Ziaja( rozświetla i pieknie pachnie) Garnierdo skóry przesuszonej( czerwony- super \\\"leczy\\\" łuszczące się łydki po 1 użyciu, nie jest tłusty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz moja kolej
1) tusz do rzęs - do oczu wrazliwych Orifilame 2) puder- w kulkach sensique, 3) błyszczyk do ust- eveline holographic 4) cienie do powiek- inglot , ruby rose , 5) płyn do demakijażu oczu-ziaja niebieski 6) żel do mycia twarzy- evy natury , delikatnie oczyszcajacy , ziołowy wyciag z koniczyny bodajze 7) krem do twarzy-nivea soft itd 8) krem pod oczy- ziaja 100% pielęgnacji 9) szampon i odżywka do włosów- z wygladzajacych z avonu , na lupiez to np dobry head sholuders , do farbowanych dove itd 10) balsam do ciała - Neutrogena formuła norweska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. max factor 2000 calorie 2. puder matujacy caroll i brazujace kuleczki essence 3.manhattan czekoladowy...kiedys kupowalam w niemieckich drogeriach, ale teraz juz nie widze:( 4. inglot 5.soraya zielona oliwka...po innych mam rano \"pande\":P 6. loreal pure zone 7.na dzien olay lub nivea visage young, na noc garnier \"na noc\" 8.nie uzywam:) 9.szampon- loreal do wlosow blond zapobiegajacy zoltym refleksom , do kupienia u fryzjera, odzywka- maseczka do wlosow dove, taka granatowa 10.dove do suchej skory lub garnier zolty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×