Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlackCatWomen

DO PRZEDŁUŻACZA

Polecane posty

Gość Ambelinda pinda
Ups...nie przeszkadzam :) Zauwazam, ze Przedluzacz ma wiele wielbicielek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka
hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co ...na brak wielbicielek Przedluzacz nie narzeka ...:D Ja lubie go za kulture i wyczucie ...chociaz spotkalismy sie na forum tylko kilka razy ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienonie
co najlepsze jest rozpoznawalny , wrzucił fotę, która aż prowokuje do niewybrednych komentarzy a .....nie tylko nie przeprowadzono na niego (przynajmniej nie widziałem) jakiegoś zmasowanego ataku, jak w przypadku większości "gwiazdek" forumowych, ale jeszcze zyskuje na (tej pozytywnej) popularności...fenomen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak- kultura, wyczucie owszem :-), a do tego ta męskość...achh :D... ale wystarczy tych słodkości bo Nam się przedłurzać rozpuści ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikomu kilka komplementow nie zaszkodzilo ...niech wie , ze Go lubimy i cenimy ... A zreszta napewno podchodzi z dystansem do naszych ochow i achow ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany.... nie musisz mi nic mówić :-) bowiem gdybym Cię nie znała, nie mogłabym Cię tak lubić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dystans zawsze jest potrzebny, aczokolwiek zatracić się też czasem warto :-P szczególnie jeśli mowa o orgazmie :-D, nieprawdaż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak tak.. ja również nie miałabym nic przeciwko temu rozebraniu się.... przedłurzacz...nie martw się... zapewne wydaje mi się tylko że Cię znam... choć chciałabym żebyś naprawdę był taki jakiego ja Cię znam :-)... to co mówisz żeby z maila skorzystać??? hmmmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą biedny byś był gdyby wszystkie które szanujesz chciały Ciebie erotycznie zaspokoić.... co za dużo to nie zdrowo :-D a mail już jest i adres też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czy to bogactwo doznań to nie wiadomo- zależy pewnie od pomysłowości i temperamentu owych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mail to nie jest dobry pomysł, bo to cuś opóźnione dziś jest, a nocy ubywa.....zresztą... ja jestem zbyt niecierpliwa na to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi sie wydaje
ze blackKatWomen to inny nick przedluzacza, ktory chcial zwrocic na siebie uwage, he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle Ci się wydaje.... a przedłurzacz nie musi zwracać na siebie uwagi... to że Ty masz takie sposoby to nie znaczy że każdy musi kombinować aby go lubiano.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi sie wydaje
dziwnym trafem pojawiacie sie w duecie, a ty go tak rozchwytujesz pod niebiosa. a on jak szybko znalazl sie na twoje "zawolanie"... zastanawiajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedłużacz... zawsze możesz się ze mną skontaktować w inny sposób :-) wystarczy chcieć, pomyśleć i zrealizować :-) a wszelkie cyferki potrzebne ku temu daaaaaawno już masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×