Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spokofacet

morelkaaa ..jesteś?

Polecane posty

Gość kuriozum
Czlowieku przceiz to podszyw byl, zobacz ile ona/on ma postow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:-) ten pierwszy wpis to jakis podszyw .Ja jestem przez duże l a nie przez i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee nie mow ze tak Ci smutno???;-)a moze mogłabym cię jakoś pocieszyc??? wszystko w granicach zdrowego rozsądku hihiihihhi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to jakich, przeciez napisalam ze zdrowego.:-P Chyba ze jestes chory to ok,moge tez wyleczyc.I jak piszesz sie na to czy niebardzo???:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na leczenie? hmm w sumie to jestem zdrów jak ryba... ale jakieś mile...badanie czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrów jak ryba mowisz???cieszy mnie to bardzo,a jesli chodzi o badanie to czemu nie chetnie.Tylko napisz jakeigo typu sobie zyczysz badanie???Moze o jakie czesci ciala konkretnie chodzi,cio mam ci przebadac???:-P Zaznacze ze nie ma rzeczy niemozliwych dla mnie!!!!!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ciekawie brzmi.. no coż..myślę że jak badanie to dokladne... wszystko po kolei...punkt po punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze jestes bardzo drobiazgowy:-P ale to nawet lepiej,bo mialam zamiar cie bardzo ale to barzdo dokladnie przebadac;-) a szczegolnie zwracajac uwage hmmm jakby to nazwac (od pasa w doł)hiihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj facet jaki ty jesteś pusty i przewidywalny aż żal, to nie wiesz, ze sa słowa, których mówic nie należy, takie których sie nie zdradza, których głębi nikt nie zmierzy, a ja lubię przejechać sobie między udami szmatą którą wcześniej robotnicy rolni ocierali spocone torsy w czasie młócki przed dożynkami w Spale, podnieca cie to? moge cie tak przebadać:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokofacet szkoda że go tarmosisz tak od rana i nie dasz obciąć i tak ci nie stanie, od pisanie maili ci sie nie polepszy, napisz do mnie na gg to cie przbadam dokadnie (od pasa w doł)hiihihihi zobacze czy ten fredzelek się do czegoś nada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wszystko jasne podszywem jest osobka ktora dzisiaj znami pisala tzw. ooooooooooooooooo mam racje????????????hiihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sprawdzałam:P jak zabiera do wszystkiego tak jak do pisania tutaj to wybacz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelkaelka
Spokofacet. Daj w końcu swoje zdjęcie i nie pytaj dlaczego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko najpierw wywołujesz a potem znikasz:-PBoze jacy Ci faceci są pokrecen;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelkaelka
Przestraszyłaś go badaniami od pasa w dół i teraz nie pokaże nam swojej fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelkaelka
co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×