Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raina2

Perfumy ! Odkupowanie, odsprzedawanie perfum ! ! !

Polecane posty

Gość raina2

Moze macie jakies zbedne perfumy w swoich domach, zapachy ktore sie Wam znudzily, badz niezbyt trafione prezenty, ktore chetnie odsprzedacie lub zamienicie na cos innego ? ? ? ? A moze poszukujecie jakis konkretny perfum, ulubiony zapach, chcecie sprobowac cos nowego, chetnie odkupicie od kogos jakis zapach ? ? ? ? Tutaj mozemy sie powymieniac, cos odkupic, cos odsprzedac....Piszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ja mam perfumy Gabrieli Sabatini ze 100ml pozostalo 80ml ,wersja niedostepna juz,Dune Diora ze 100ml pozostalo 90ml ,Sabatini Temperamento z 50ml pozostalo ponad 30ml,cosby sie jeszcze znalazlo ale zalezy czy szukasz tansze czy drozsze rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ta Gabriela sabatini to moze Magnetic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewap------ a ile chcesz za DUNE, i czy są oryginalne z perfumerii czy to takie ala DUNE np z allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartenka
ja mam surreal avonu (buteleczka 50ml zostało jakieś 40-45), masumi j'a teime (30ml, nieudany prezent) narazie to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mebd
Mam do odsprzedania oryginalną (i nieodpakowaną) wodę Yves Rocher "Evidence" 50 ml. Miała być na prezent, ale tak wyszło, że nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda DUNE jest orginalna kupiona we wroclawskiej Sephorze za 410zl ,wiec z gwarancja na 100% orginalna ,nie turecka podrobka czy tania okazja ,Sabatini to ta granatowa .za Dune cena do ustalenia ,napisz do mnie na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxmaraaaa
Dostałam w prezencie Naomi Cambell tą pierwszą brązową - z opiłkami złota (piękny efekt) w ciąży coś stało mi się z wechem i mam "nerw" jak je czuję tym bardziej, że są bardzo trwale. Myślalam że po ciąży mi przejdzie , przede wszystkim na wygląd dekoltu i ramion a nie już zapach, bo rzeczywiście sefekt cudny - ale naptrawdę dalej mnie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co chcesz wymienic Naomi ,ile jej zostalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maartenka a może sie wymienisz? Ja mam na wymiane be...kissable albo różowego adidasa 30 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niompp
warto podniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do odsprzedanie Lacoste Pour Femme 30ml. i Little Balck Dress z Avonu (jakieś 30ml. z 50 zostalo) i z 80ml. (ze 125) zielonej herbaty z Yves Rocher (pachnie identycznie jak Green Tea Elizabeth Arden) mam jeszcze resztke Tommy Girl (15ml.) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati_B
Witam serdecznie. Mam na wymianę, ewentualnie do odsprzedania Ultraviolet Femme Paco Rabanne 30ml EDP. Perfumy oryginalne, kupione w perfumerii. Zużycie minimalne (mogę wysłać zdjęcia) Oczywiście flakonik w kompletnym plastikowym „etui” Gdyby któraś z Pań była zainteresowana, zapraszam. ange@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam do odsprzedania oryginalne i nieuzywane Clinique Happy 50ml. damskie za 100zł., kupilam je na strefie wolnocłowej ale nie uzywam, poza tym marze teraz o Pure Purple Hugo Bossa, jak cos to piszcie na Aggis20@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczusia
_NODI_19 -ile zostało ci tego be...kissable i z aile chcesz go sprzedac i ile chcesz za adidasa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zok
powiedz że za tego diuna dalaś 410zł jak mnie tacy ludzie wnerwiają zagraniczne dupodaje w perfumeri dostaniesz taki sam za 299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy czy edt czy edp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fle_sh
_NODI_19 uzywalas kissable? duzo jej zostalo? ile za nia chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie się pozbędę: D&G Sicily 50 ml ,nie ma około 2 ml.Kupiłam pod wpływem impulsu, teraz nie mogę znieść tego zapachu. Yves Roches Clea-nietknięta,bez kartonika Armani,Code -30 ml, z tego brakuje jakichś 3 ml Yves Roches,Nature (butelka przypominająca liść-zielona) 50 ml.Nieruszane. Yves Rocher Ming-Shui ,50 ml,ubytek około 3cm od korka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaaaaaa
ja mam armani mania damska pojemnosc 100ml psikniete ze 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Incadessence
Ja chętnie wymienię avon'owskie Incadessence na np. Tressele albo letnią wersję Tomorrow:) Połowa opakowania. Śląsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaltowana ile chcesz za
Armani,Code? Jeśli możesz to napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×