Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raina2

Perfumy ! Odkupowanie, odsprzedawanie perfum ! ! !

Polecane posty

Gość ania09
do huba buba-odkupie te nature millanaire,napisz bezposrednio do mnie na maila,zebysmy mogly sie zgadac co do szczegolow sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyy
do abj mozemy sie jakos dogadac, to jest ale woda tolatowa ta taka prostokątna bo perfumowana ma inna buteleczke i korek a toaletowa ma taki duży biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudra
Woda toaletowa N.CAMPBELL N.CAMPBELL Opis: Woda toaletowa N. Campbell stała się symbolem ciekawości i orginalności urody. Na każdym kroku daje się wyczuć tą dzikośc płynącą z serca i namiętność bijącą z ciała. Wyrazistośc i ciekawość sprawia, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo, zaś meżczyzna ujrzy w niej niedostępną, dyktującą swoje prawą silną kobietę. Będzie jej pożądał gorąco i mocno. Linia głowy - czerwony pieprz, bergamot, kaktus, anyż Linia serca - jaśmin, magnolia, orchidea, biała brzoskwinia Linia podstawy - drzewo sandałowe, cedr, wanilia, ambra Mój mail: larethian@o2.pl Spróbowałam kilka razy- max 1/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudra
YYYYYYY, ja bym był bardzo chętna mademoiselle chanel. Proszę napisz jaka cena Cię interesuje. larethian@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyy
wiesz co ciezko mi zaproponowac..moze Ty zaproponuj pierwsza a ja sie zastanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudra
YYYYYY, może na privie larethian@o2.pl gg 2897250 :) takie zamiany, sprzedaże perfum osiągają względne ceny. Często zależy czy sama kupiłaś perfum, czy go dostałaś, wygrałaś. Nie mnie oceniać jego wartość więc rzuć cenę a ja będę rozważać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssienka
chetnie kupię gucci envy me rozowe lub chanel mademoiselle gg- 394 494 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do sprzedania Toch of Pink - Lacoste, oryginalnie zapakowane 30ml za 30 zł - Federico Mahora oraz crystal aura Avon 50 ml oryginalnie zapakowane za 65 zł oprócz tego polecam aktualną promocję perfum Federico Mahora . Mam również do sprzedanai zapachy z Faberlica moje gg2653390 http://www.allegro.pl/item187957639_tylko_teraz_50_ceny_perfum_damski_fm_nr_3_15_zl.html - no i cała wystawiona reszta a żele sa po 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umaturmana
Mam na sprzedaż lub zamiane rose essentielle-bvlgari, paris-YSl i miss me stella cadente. Ktoś zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam perfumy versace crystal Noir z 30 ml zostala polowa oddam je za 20 zl bo u mnie naprawde tylko stoja albo chetnie sie zamienie za cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie do końca...
...na temat, ale w końcu tez o perfumach ;) Czy zamawiałyście może perfumy na allegro, coś wstylu ze są alternatywą, dla pewnych znanych na całym świecei perfum? Są to typowe śmierduchy z bazarku, czy jednak rzeczywiścei mają cos wspónego z oryginałem? Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam do sprzedania 23 (30 ml) z Federico Mahora zLota kolekcja i 109 (50 ml) też zlota kolekcja gg:9130150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_a_l_i_n_a
Poszukuje do kupienia zapach Lolity Lempickiej L oraz Anny Sui- Suidreams, jesli ktos ma prosze o kontakt tlen lub gg 4420923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukari
Czy ma ktos na sprzedaz, badz wie gdzie mozna jeszce nabyc perfumy G.Sabatini "MAGNETIC" ??? A moze ktos zna zapach identycznych perfum???????prosze o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celica tlen.pl
Amor Amor 30ml Cacharela oryginalny mam do odsprzedania, bo kurcze nie trafiony zakup :o..nie mój zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erenss Desto
Oferta dla bardzo wymagających: Perfumy arabskie AMOUAGE Gold (linia dla kobiet) 50 ml - w pięknie zdobionym kryształowym flakoniku (18 k złoto), oraz z diamentem. Perfumy zrobione są z naturalnych składników, a nie wytworzonych sztucznie olejków zapachowych. CENA: 1500 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolajn
a ja szukam perfum DAVIDOFF'a cool water ( ta drugą wersję z połyskującymi drobinkami) jeśli ktoś miałby to proszę o maila z informacją.. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Odsprzedam zakupiony w super-pharm zestaw GIVENCHY VERY IRRESISTIBLE. W skład zestawu wchodzi EDT 75 ml i puder opalizujący do ciała o tym samym zapachu. Dotychczas byłam zafascynowana tym zapachem, jest piękny. Ale odkąd \"zaciążyłam\" niestety duszą mnie wszytkie perfumy... :( Psiknęłam nimi 2 razy aby sprawdzić czy dam radę się w nie ubierać - czyli ubytek nawet nie widoczny - jednak niestety kucha :) Nowy zestaw kosztuje prawie 340 zł (na opakowaniu są jeszcze naklejki z super-pharm), ja sprzedam swój za połowę ceny - tj. 170 zł. Mój mail: lukrrecja@wp.pl lub gg 7998185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje choc troszke
kupie Skin" Trussardi opium YSL GUERLAIN SHALIMAR WESTWOOD BOUDOIR Donna Karan BLACK CASHMERE Narciso Rodriguez - FOR HER agent provocateur Chanel Coco Truth orginalne oczywiscie :) uzywane nawet z niewielka pojemnoscia. poszukuje tez ziemi egipskiej moze byc uzywana :) kontakt kodeina@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze ktoras jest z dziewczyn zainteresowana alternatywą dla drogich perfum .Sa to perfumy Jelley naprawde dlugo sie trzymają i wyjatkowo tanie koszt takiej wody 16,51 zl jesli jest ktoars z dziewczyn zainterowana zapraszam na gadu 4004057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
Witam sprzedam tanio oryginalną wodę Cool Water Davidoff 100ml kupioną w grudniu w Douglasie,zostało 2/3 butelki.pinka1983@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam tanio - Prowl Avon, połowa buteleczki, juz go od lat kilku nie produkują -Dolce Vita dior - połowa butelki 100m - 02 Lanvin damski , psikniety raz z 75 ml Wszystkie perfumy oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam Dolce Vita. 80% ze 100 ml, zamienię na Chanel Chance lub Emporio Armaniego. Mam jeszcze Celine Dion, całą, zamienię na w/w perfumy. A propos Mahory, czy ma odpowiednik Chanel Chance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modro
Z chęcią wymienię Hugo Boss Woman 30 z 50 ml i J Lo Miami Glow 20 z 30 ml. Zapraszam na mail'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba-buba
moze ktos chce Donna Karan Be Delicious - uzywana i jest jej okolo 3/4 buteleczki taka: http://perfumy.webwweb.pl/x_C_I__P_7015576-7010001.html odstąpie za 75 PLN albo Cerruti 1881 pour Femme - uzywana i jest jej okolo pol buteleczki taka: http://www.dolce.pl/cerruti/1881_pour_femme/575.php5 odstąpie za 50 Uwaga, tylko bezposrednio!!! Poniewaz sa uzywane i nie chce nieporozumien co do ilosci i tak dalej. Odbior w Warszawie. Aha, Neonatura znalazla juz nowa wlascicielke, wiec temat jest nieaktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ostatnio robiłam porządki i znalazłam prawie nową wodę toaletową Oriflame Life Circle Sap 50 ml. Cena 17zł. Fotki tej wody wyślę na e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ma do sprzedania lub na zamianę Gucciego- nie ma konkretnej nazwy pour homme chyba nie ma go nawet na allegro. Różowe pudełko w trójkąciki błyszczące a bytelka normalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×