Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shaleraaa

maleńkie cycuszki

Polecane posty

Gość Shaleraaa

Dziewczyny mam 18 lat i bardzo małe piersi, jestem tym strasznie zdołowana, jest jakaś sznsa że jescze mi urosną?? tak marze o takich dużych, pełnych piersiach, ale chyba nie mam na takie szans... kiedy Wam dziewczyny najszybciej rosły?? i w jakim wieku był największy przyrost?? bardzo prosze Was o pomoc o jestem zrozpaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na duże i jędrne raczej nie masz szans, ale to że Ci urosną jest bardzo możliwe. ja mam 21 lat a one rosną cały czas :D więc głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jol
pokaz jak male ja kocham male jest cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aro
Po dziecku ci urosna o trzy numery, więc sybko do roboty becikowe czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shaleraaa
Noo to mnie pocieszyłyście ;( tylko sie powiesić, dlaxczego ja nie moge miec takich fajnych dużych cycków siiiccckkkk!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten sam problem:) i postanowiłam brac tabl. anty....moj ginekolog powiedział ze o rozmiar powinny urosnac:P mam A:( ale ja biore te tabl tez z innego powodu .....wiec nie namawiam Cie bys je brala tylko dla biustu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe linka
dosłownie jak napisał spoko facet.... mam 21 lat, ledwo miseczke A ,ale nie cierpie z tego powodu, jestem ładna itp. wiec jeden mankament można przeżyć. zycie nie konczy sie na piersiach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i trzeba byłlo...
ja mam rozmiar B i nie chciałabym ani grama więcej! wielgachne cycory nie sa ładne! Lepsze mniejsze, ale sterczace, niż niby duże, ale wiszące :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po lubię male cycuszki... są slodkie... heh i kobitki z malymi bardziej się sttarrają...mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrekowski
...... kobietę nalezy kochać i nie wolno sobie zadawać pytania dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laszlo
Masowac masowac i tak do usranej strosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielgachne cycochy sa ladne ...faceci je lubia ... Ale czy z powodu maluskich piersi ma sobie odebrac zycie ? Kobieto troche dystansu do sego wygladu ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
Dla mnie wielkość kobiecych piersi nie ma znaczenia. Niby mówi się, że faceci są wzrokowcami; to prawda i ja też jestem, ale jeżeli spotkasz faceta którego będzie interesowała tylko wielkość Twoich piersi, to znaczy że jest on bardzo powierzchowny i nie jest Ciebie wart. Wiem, że łatwo się mówi: nie przejmuj się, pokochaj siebie. Może to być czasami trudne, ale naprawdę Twoje życie może się zmienić na lepsze jeżeli sama siebie zaakceptujesz i pokochasz. Pozdrawiam i życzę nabrania większej wiary w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam małe piersi. NIe prawda, że po urodzeniu dziecka urosną Ci piersi. Owszem, jak karmisz dziecko piersia, to masz ze dwa numery większe i strasznie dużo pokarmu, ale jak skończysz karmienie, to piersi zostaja takie same jak były. Nie przejmuj się, to ma swoje dobre strony. Pomimo mojego wieku piersi ma takie jak nastolatka, tzn. nie zwiotczałe, ale mój mąż je uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubcia18
nie urosna już, jestes mutant!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FELDUS26
Ja tam lubie plaskie dechy. Strasznie mnie to podnieca. W lozku sa wygodniejsze!!! Oddalbym wszystko zeby miec plaska dziewczyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×