Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY ON JEST CHORY

PTASZEK MOJEGO CHLOPAKA../boli go/

Polecane posty

Gość CZY ON JEST CHORY

sluchajcie mojego chlopaka boli ptaszek po stosunku,no wiecie po spuszczeniu sie i sorry tutatj za wyrazenie...w ogole ostatnio stracil ochote na sex i wydaje nam sieze powodem tego moze byc ze strasznie przytyl...a ja wy myslicie?? i dlaczego boli Go ptanio po stosunku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttret
to pewnie penisia grypa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffff
jakby na mojego dziewczyna mowila "ptanio" to tez bym stracil ochote na sex:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY ON JEST CHORY
ale ja pytam powaznie..na pewno zadna grypa bo od samego poczatku go boli..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY ON JEST CHORY
do dfff ale to mialo zabrzmiec pieszczotliwie...nie odnosiu sie do Jego rozmiarow,ktore sa zadowalajace ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttret
to pewnie ty masz w pochwie jakies gryzonie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY ON JEST CHORY
słuchajcie wylizuję odbyty drobiu odbywającego kwarantannę w związku z zagrożeniem ptasią grypą a mojego chlopaka boli ptanio po stosunku??jak wy myslicie?? i czy on jest chory? ?tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttret
niedlugo jej ten ptanio chyba wyfrunie do innego gniazdka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraził sie i teraz bedzie
unikał seksu bo kazde zblizenie bedzie sie wiazało z bólem - przynajmniej w jego swiadomosci. I jak tak sie zrazi - wczesniej czy później odejdzie do Ciebiie i związe sie z jakims uroczym panem,kóry bedzie go posuwał od tyłu. Dzieki temu odnajdzie szczescie i radosc z sesku i nie bedzie musiał nic robic swoim ptaszkiem - jak juz zostanie pasywnym gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY ON JEST CHORY
nic nie odfrunie :o na wiosce nikt nie robi takich lodów jak ja ;) nazywają mnie Złota Gienia i chyba mają racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY ON JEST CHORY
NIE ODFRUNAL JUZ 3 LATA WIEC WATPIE ZE ZROBI TO TYM RAZEM....JESLI NIE WIESZ TO NIE PISZ GLUPOT PALANCIE! ZJAWILAM SIE TU O RADE A NIE O STEK BZDUR MLODZI IDIOCI!! POZA TYM SEX JEST ZAJEBISTY TYLKO PROBLEM W TYM ZE PO SEXIE GO BOLI..I TEZ NIE ZAWSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Futtu
tak ,na pewno znajdzie sobie pana, a pasywnym gejem to on juz jest w swoich marzeniach. Boli go ptanio, bo MUSI ciebie posuwać, a on po prostu CHCIAŁBY BYĆ POSUWANY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY ON JEST CHORY
TO NIE JA PISALAM O TYCH LODACH I O JAKIEJS GIENI PEWNIE JAKIS ZAKOMPLEKSIONY BACHOR!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie racje
On na pewno jest pasywny i chciałby aby to jego posuwac. Moze spróbuj? Jezeli nie ty to moze zaproście jakiegos pana i go przeleci i zrobi mu dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY ON JEST CHORY
ostatnio zaprosiliśmy typka podobnego do Rysia z Klanu ale jak mój chłopak go zobaczył to mu ptanio nie chciał stanąć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY ON JEST CHORY
MAM PROPOZYCJE SKORO TAK MOWICIE O TYM TO SAMI SIE SPOTKAJCIE I WYRUCHAJCIE W DUPE CO?? JESCIE IDIOTAMI! I TYLE I NIE JESTEM ZALOSNA TYLKO MYSLALAM ZE TO NORMALNE FORUM,JEDNAK SIE MYLILAM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojejkunaprawde Przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahahahahahaha....
normalne forum.:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY ON JEST CHORY
może dlatego mu sie staje bo pachnę peruwiańskimi rodzynkami i kleszczem, który zagnieździł się pod skorą uwielbiam też kaczy stolec, jak myslicie to od tego go boli ptanio?? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY ON JEST CHORY
Wkurzyłam sie na was na maxa! Mysle jednak,ze macie troche racji.Moze on rzeczywiscie jest ukrytym gejem? Moze lubi dawac od tyłu? Moze niepotrzebnie zmuszam go aby wchodził w moja małżę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY ON JEST CHORY
Sorry,poniosło mnie. Przez tego jego chorego ptonia jestem jakas taka rozdrazniona. Cierpie na syndrom niedorżnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY ON JEST CHORY1
znowu jakis kretyn podszywa sie pode mnie pewnie zazdrosny jest ze moj chlopak ma z kim byc i ze mowi mu zdrobniale..a ten sukins....pewnie nie ma! bhuuaaaaahahaha z ciebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY ON JEST CHORY1
jestem w rozterce, ale po tych waszych miłych radach przekonałam sie jednak że on jest gejem. jutro sąsiada poprosze to może zgodzi sie na wyleczenie analne mojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY ON JEST CHORY
Jaka ja jestem wściekła.Mówie Wam ! juz dwa tygodnie nic nie mialam w cipce i krew mnie zalewa ze złosci. Chyba sie bzykne gdzies w parku albo w toalecie Urzedu Miejskiego. Juz nie moge wytrzymac.jegop ciagle boli i boli ten ptynio jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY ON JEST CHORY
Poza tym jak pomysle,ze dzieki wam dowiedzialam sie,ze on jest gejem,to az płakac mi sie chce. nie mam nic przeciwko gejom bo to super chłopaki sa ale co z moja cipka? Ma zarosnąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpadla go ptasia grypa
przykro mi nie ma ratunku , ptaszek za 3 dni będzie nieżywy . jesli zal ci sie z nim rozstawac pozostaje nekrofilia radze poszukac nowego bo z takim zdechlym to 0 przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×