Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość penisowy problem

pytanie - sex - penis

Polecane posty

Gość penisowy problem

w czasie stosunku zmiekl mi penis (bylem w srodku). jakie moga byc przyczyny...bylem podniecony, partnerka mnie pociaga...bylo mi strasznie wstyd :( czy przyczyna moze byc to ze pod prezerwatywa nasunal mi sie napletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdffd
problem masz psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisowy problem
tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami prezerwatywa ma taki wplyw...nam tez sie to przydarzylo,i dlatego teraz biore tabletki...a kazdym razie nie chce nikogo zachecac zeby zaraz siegnac po tabsy...ale czasem lateks i te srodki plemnikobojcze wlasnie tak dzialaja..moze sprobujcie innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisowy problem
dzieki...ulzylo mi troche. moja dziewczyna zle znosi tabsy wiec odpada. gumka byla chyba ciut za luzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz dobra rada
nasyp trochę talku do stóp, lub mąki ziemniaczanej i problem nie wróci sprawdzone -potwierdzone:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz dobra rada
ocszywiście nasyp w kondona:D nasyp W KONDONA trochę talku do stóp, lub mąki ziemniaczanej i problem nie wróci sprawdzone -potwierdzone:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisowy problem
czekam na powazne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to naprawdę problem natury psychicznej. na przykład masz kompleksy, chciałes dobrze wypaść......... I klap-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos jeszzce odpowie
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisowy problem
Mam malego fistaszka ktorego chca strugac tylko wiewiórki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna że problem tkwi w Twojej psychice. jest dokładnie tak jak ktoś napisał wcześniej. chciałeś dobrze wypaść. mojemu chłopakowi zdarzyło się to samo a jestem pewna że go pociągam:) początkowo trochę spanikowałam bo przestraszyłam się że to ze mną jest coś nie tak, ale naczytała się co nieco na ten temat i teraz wiem, że to się po prostu zdarza:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaalooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komisarz Zawada
Miałem kiedyś podobny problem. Tzn. nie zupełnie taki sam, bo mnie zaczął mięknąć podczas wkładania do pochwy. To była dziewczyna z agencji, ale myślę że to jest nieważne. W każdym razie miałem wtedy 23 lata. Według mnie ważne jest to, że: Po 1. primo - paliłem wtedy papierosy Po 2. primo - byłem niewyspany i dosyć zestresowany Tak więc, gościu, nie wiem czy przyda ci się moja rada, ale jest ona następująca: Po 1. primo - jeżeli palisz papierosy to rzuć to natychmiast albo jeszcze szybciej Po 2. primo - unikaj stresów i dbaj o wypoczynek Po 3. primo - staraj się jakoś, do cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komisarz Zawada
P.S. Dziewczyna najpierw mnie spytała "Co się dzieje?", a potem na szczęście swoimi cudownymi dłońmi pomogła mi rozwiązać problem :) Pozdrowienia dla Agnieszki z Haremu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komisarz Zawada
P.S.2. Pardons, miałem wtedy 22 lata :) No, ale dzisiaj alkohol robi swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×