Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrredna suka

Faceci się mnie boją...

Polecane posty

Gość a jednak wredna
zostaw mojego chuja w spokojU! zle ci patrzy z tych czarnych oczu, pewnie od razu widac, ze gryziesz, ja tez sie boje i ide sie wyzyc na mojej dziewczynie blondynie, jak dostanie z lyscia pare razy, to mmi ulzy i tu wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moreno
a ja uwielbiam takie laski, niepokorne, toz to najwyzszy poziom w lozku! Chuja moze i gryza, ale za to jak! skarbie, podaj mi swoj numer, ja cie chetnie omotam - i nie jestem zadnym pantoflem, jak mnie zobaczysz, to tez bedziesz sie bala... wiec pobojmy sie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssunia
wrrredna, nie tylko ty masz taki problem. Ludzie uwazaja, ze ja jestem zimna, zarozumiala i wyniosla, a ja tylko nie chce nikogo urazic, zachowuje dystans, staram sie byc neutralna, jak dyplomaci, usmiech, ale nic wiecej, zadnej familiarnosci, dopoki kogos nie poznam . I tez nikogo nie mam, nikt prawie sie mna nie interesuje. ale moze to dlatego, ze jestem duuza. wysoka i szeroka w biodrach, taki typ mleczarki, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moreno
ej laski, zrozumcie w koncu, ze ci, ktorzy sie was boja, to tchorze, prawdziwy facet nie bedzie sie bal takiej kobiety, wrecz przeciwnie. Wiec macie od razu test, naturalna selekcje inaczej, ktos jest odwazny, a ktos jest pizda. macie z glowy frajerow, to plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka
Moreno--> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli mam
rozumieć...że nie bać się...zaczepiać zagadywać...najwyżej zostanę wyśmiany poniżony i dostanę z liścia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka
nieboj sie my jestesmy kobiety z klasa z liscia niedostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli mam
wielkie dzięki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki kobziarz
mi sie kobiety z ostrymi rysami twarzy kojarza sie włąsnie z niedostepnoscia, chłodem i trzymaniem facetów na dystans mimo, ze zapewne wcale tak nie jest. Podobne odczucia mam do kobiet eleganckich, ze sie tak wyraze, "pan dyrektorek" i "przewodniczacych zarzadu". One wydaja mi sie niedostepne, ja jestem zwykłym facetem i wydaje mi sie, ze takich kobiet nie mógł bym zainteresowac :) pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucze sie latac-
no dobra-a ja jestem ogolnie uwazana za wsciekle sympatyczna, otwarta, atrakcyjna kobiete. Lubie wychodzic do ludzi, mam mnostwo cudownych znajomych, ciesze sie zyciem...i ta energia przyciagajac jednoczesnie chyba odstrasza - moze faceci boja sie ze nie nadaza, ze sa zbyt nudni (ja tak nie uwazam ale tak mi kiedys jeden powiedzial) ... W ogole najczesciejzachwyconym wzrokiem spogladaja za mna ci ktorzy juz sa zajeci - bardziej jako kobieta "z ktora chcialbym byc " czyli taka o ktorej mozny marzyc a nie z ktora mozna byc...no i kicha...dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki kobziarz
za ładna moze jestes, ja tam sie za ładnych niec zepiam bo jak wyzej pisałem szaraczek ze mnie. Wiesz, coś w stylu "nie dla psa kiełbasa" ;) A swoja droga nie lubie zbyt rozrywkowych dziewczyn bo taka to by sie ze mna nudziłą tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.Fleischman
mnie pociagają silne osobowości.....złosliwe poczucie humoru...ostatnio i wyraziste rysy twarzy(atrakcyjna znajoma)...nie boję się kobiet...wręcz mam problem z tym by przestały mnie lubić a zaczęły darzyć głebszym uczuciem...nie wszystkie na raz rzecz jasna....no ale.....jedna...heh to nie aż takie duże potrzeby.....również jest często taka sytuacja ,że zewnętrzna poza kobiety chowa zupełnie miekkie i rozedrgane wnętrze....wtedy nadaję się idealnie...bo posłucham...ble ble ble...mam tego dość....lekarzem dusz utrapionych mogę byc po godzinach...też chcę coś od życia...nie mówię ,że mi się nalezy...ale mam zamiar wreszcie wyciągać w tym celu ręce....jesli kobieta bedzie dobrze wychowana to mi ich nie odgryzie...a ja nie będe prowokował...no może troszkę....ku ogólnej uciesze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×