Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samozjad

Czy dziewczyny, które spotykam na codzień np na studiach też tak lubią seks jak

Polecane posty

Czy dziewczyny, które spotykam na codzień np na studiach też tak lubią seks jak te na tym forum? Czy to forum skupia dziewczyny ktore wyjatkowo lubia seks a zwykle dziewczyny sa nieco inne i lubia seks tak sobie albo nie za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli moje smutne przewidywania zdają się sprawdzać? Pocieszające jest w takim razie to,że dziewczyny które lubią seks w ogóle się ZDAŻAJĄ na świecie a nawet w naszej polsce ale wymagać, żeby lubienie seksu wsrod dziewczyn bylo powszechne to juz przesada, no przepraszam jak moglem miec takie zachcianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juz mi to pachnie nieszczera sensacja to ze inzynierowie robia to tak a magistrowie inaczej, no bez przesady to tak jak \"osoby spod znaku tratata beda dzisiaj szczesliwe\" a spod znaku \"sratatata szczesliwie sie zakochaja\" mowie o linku do tego tekstu ale dziekuje za dobre checi i za link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj sobie
wiem ze to glupoty w sumie, z tego tekstu wynika ze mi chodzi tylko o ilosc , niewazne z kim byle duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość study.....
Jestem studentką i nie rozumiem czemu mialabym mieć mniejszą ochotęna seks od "nie studentki". Studentka czy ktokolwiek inny- to zależy od temperamentu i wielu innych czynników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka83
studentka tez czlowiek i tez lubi sex;)) mam kolezanki i rozmawiamy o seksie i to o roznym seksie. myslalam ze tylko ja uprawiam seks oralny z moim facetem a tu sie okazalo ze wszystkie dziewczyny to robia ;) student czy nie student tez czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×