Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chłopaak

jak przekonać się czy ona mnie kocha czy tylko się mną bawi

Polecane posty

Gość chłopaak

Pytanie jak w temacie. Chodzę z dziewczyną ale ta niepewność mnie dobija. Proszę was pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są takie specjalne testy
w aptece, wykrywają na mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz coś wiecej
bo tak na wyczucie to naprawde trudno ocenić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa..
ja mam to samo tyle ze z chlopakiem ... czasem mnie olewa przynajmniej z mojego punktu widzenia tak to wyglada natomiast on ma na to zawsze wytlumaczenie tak, ze w konsekwencji mu wierze .. bo faktycznie to co mowi sklada sie na racjonalna calosc.. czasem jednak inne wrazenie odnosze i tak w kolko macieja ... powstaje błędne kolo a ja czuje sie niepewna. Znowuz w glebi duszy cos mi podpowiada ze mnie kocha , zdradzaja go spojrzenia , i drobne gesty rzadko bo rzadko ale pomalu sie wciaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo zabawne hahaha - proszę o podejście do sprawy troszkę poważniej bombastyczna nie jestem z nią długo ponad 1 miesiąc - ale wiem że jestem w niej co najmniej mocno zauroczony (powiedziałbym że zakochany-ale zaraz ktoś powie że to za wcześnie aby tak mówić) Nie wiem tylko co ona o mnie myśli (bawi się moimi uczuciami czy też coś do mnie czuje. Rozstała się z chłopakiem zanim się ze mną umówiła-nie dla mnie, nie wiedziała że się w niej potajemnie podkochiwałem. Nie wiem teraz czy ona chce o nim zapomnieć i dlatego spotyka się ze mną czy poprostu coś czuje do mnie. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.. ja mam to samo - tylko nie umiem wyczuć czy ina mnie kocha - ale jak u Ciebie też czuję się że ona mnie czasem olewa i później tłumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batonik
czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa..
no wlasnie probuje to jakos rozgryzc, bylo swego czasu tak, ze nie moglam sie doczekac na cieple slowa nadeszlo takie ochlodzenie i zaczelam sie zastanawiac co sie stalo czy to byla tylko gra czy jest ?- na samym poczatku bylo inaczej -zabiegal, tysiac cieplych slow na minute i trwalo to dosyc dlugo, a teraz poczul sie jakby pewny , napewno jest mu dobrze ze mna i wystopowal no a mnie ...zaczyna brakowac jego cieplych slow i zapewnien.. zaczynam panikowac, ze to olewki z jego strony i a co za tym idzie znudzilam mu sie czy co? Jednym slowem ma czasem takie dziwne odchyly natomiast kiedy jestesmy blisko siebie juz po samym spojrzeniu widze ze jest zakochany, potrafi zdobyc sie na drobne a dla mnie znaczace gesty... Trzeba poobserwowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie boję się tego czasu - boję się jeszcze mocniej zaangażować. Jeżeli sie tylko bawi to jak teraz mnie rzuci to mocno to przeżyję, a jak się mocniej zaangażuję uczuciowo to gdyby się okazało że ona nic do mnie nie czuła to się załamie. Dlatego proszę pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.. Wydaje mi się że kobiety to wytrawne obserwatorki, ja nie umiem nic wyczytać z niej. Nie umiem jej rozgryść (nawet troszkę :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batonik
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batonik
bo w ciagu miesiaca to mysle ze troche ciezko tak stwierdzic czy to milosc ... mniej wiecej chba wyczuwasz jak sie zachowuje sztucznie czy naturalnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batonik
a bardzo zabiegasz o nia? bo jesli tak to moze zdystansuj troszke i zobaczysz jak zareaguje.. jak bedzie dociekac co sie stalo tzn ze nie jestes jej obojetny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że miesiąc to mało - dlatego napisałem że jestem mocno zauroczony. Ale mi chodzi o to - jak myślicie - czy ona myśli o mnie poważnie czy też może narazie jest ze mną bo nie ma nikogo ciekawszego na oku lub traktuje mnie jako odskocznie, niestety nie umiem stwierdzić czy zachowuje się naturalnie czy też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batonik
w takim razie jak ona sie zachowuje ? mowi ci jakos pieszczotliwie tak jak to zwykli mowic zakochani ..jak sie zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieszczotliwie nie mówi do mnie - to ja do niej się zwracam pieszczotliwie. Jak jest ze mną to przytula się, opowiada, peszy się gdy na nią patrzę, gdy czasem wychodzimy to trzymamy się za ręce. Ale potrafi też odwołać spotkanie, bo koleżanka jest w potrzebie, nie mówi wszystkiego, a jak się pytam co dopowiada czasem zdawkowo. Naprawdę nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batonik
a dawno zerwala ze swoim chlopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko rozmowa.. i obserwacja. to widać i czuć czy komuś zależy czy nie.. w słowach i zachowaniu. w zwykłych czynnościach. a jeśli dalej nie wiesz.. to może po prostu spytaj.. :) powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ponad miesiąc ze mną Zerwała z nim jak mówi z 2-3 tyg zanim my zaczeliśmy się widywać - lecz nadal z nim jest w kontakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna pytałem ale ona mi powiedziała że nigdy nie mówi co myśli o osobie z którą jest, a wyczuć nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna pytałem ale ona mi powiedziała że nigdy nie mówi co myśli o osobie z którą jest, a wyczuć nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batonik
hm ciezka sprawa i watpie ze juz teraz cie kocha , zalezy tez jak bardzo byla w tamtym zakochana i jak to wyglada teraz miedzy nimi... jesli ci na niej zalezy musisz wykazac sie cierpliwoscia ale nie poddawaj sie , zabiegaj ale z klasa nie nachalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziumbzia oryginał
Jeśli minął tak krótki czas od zerwania z jej byłym to ona jeszcze nie jest zaangażowana w związek z Tobą. Kobiety tak szybko nie "wychodzą" emocjonalnie z bylych zwiazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę poradzić Ci jedno.. bądź z nią, ale nie przesadzaj z okazywaniem uczuć. tzn chodzi mi o lekkie zdystansowanie. pozwól, żeby to ona czasem zabiegała o Wasze spotkanie. spróbuj jakiś czas się nie odzywać.. jeśli człowiekowi naprawdę zależy to zabiega o każdą chwilę z bliską osobą, tęskni i w ogóle :) to jej peszenie mnie zastanawia ;) ja peszyłam się tylko przy tych na których strasznie mi zależało (tzn raz w życiu to miałam) i zasychało mi w buzi :D taaaaki przyjemny stresik :D daj Wam trochę czasu. bo miesiąc to dość krótko. powolutku.. obserwuj ją. dawaj jej możliwości wyboru. wtedy wszystko będzie jasne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno chciałam Ci napisać.. dla mnie słowo \"kocham\" po miesiącu znajomości nie jest NIC warte.. głowa do góry! staraj się. i pozwól jej się starać. i nie rób za nią wszystkiego. może ona jeszcze nie wie, że to Ty.. pomóż jej się dowiedzieć ;) tylko delikatnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×