Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani mądralińska

gdzie ta wiara z tego forum

Polecane posty

Gość pani mądralińska

jeszcze 2 godziny temu tu byłam i aż szumiało taki był ruch, a teraz patrzę-pusciutko:( nie ma z kim pogadać. Nawet poszywaczy dziś niewielu.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy sie ubrali
na pomaranczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stale lacze w domu to jest to
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani mądralińska
Juz trzeci rok z rzędu,z blyskiem w oczach niczym Nikodem Dyzma, czytam Kodeks towarzyski,ale za cholere nie moge znaleźć rozdzialu o drażach kokosowych i obciaganiu guzików.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia niech będzie tym razem
kto w tych czasach nie ma stałych łączy? a jeśli faktycznie nie mają to po co siedzieli by w kafejkach tylko po to by wejść na forum?no to widzę że słabo z tą wiarą na kafeterii.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście podszywacze mają stałe łącza! Bóg zapłać za podszywaczy bo na serio pustkami forum świeci! no i jeszcze oczywiście za sopkofaceta-nadwornego podrywacza który też zawsze czuwa na forum jak niezmordowani pomarańczowi;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o mnie pinkus zapomnialas?:) toz ja 16 godzin na dzien tu pisze:) z przerwami na siku i fajka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinkBuny.
ci podszywacze to takie dobre istoty tyle szczescia i radosci zawsze wprowadza swoja obecnoscia a jakie duze pyty maja co wieczor jednemu obciagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty pinkbunny
tez nie proznujesz i wszedzie cie pelno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam faceta, przyznaje, pieszczotliwei nazywa mnie wariatką, gdy siedząc leniwie przed kompem palaszuje kaczy stolec zakupiony w promocji w Biedronce pod nazwą pasztet popularny. Kiedy pieczołowitym okrężnym ruchem języka wyliżę już z lubością cała puszkę, siadam mojemu Zenkowi na kolanach i oddaję w stronę jego bezzębnego otworu gębowego siarczysty bek o zapachu zjełczałego gęsiwa. Wiem, jestem podła, muszę gdzieś odreagować, gdy mam zgagę i dzikie bąki, po tym jak wyliżę już z wyrazem błogiej zadumy na twarzy resztki zaschnietego kału z mojego sedesu. Oszczędzam w ten sposób na środkach czystości. A żeby przypodobac sie moim niedoszłym teściom, czesto odbywam do nich pisze wędrówki na drugi koniec mojej wsi, Chujniki Dolne i z wielką radością pomagam tacie mojego Zenka wykonywać lewatywę przed dzikim stosunkiem analnym z psem podwórkowym Burkiem. zapracowalas na osobistego podszywacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się by było mnie jak najwięcej. wreszcie ktoś mnie docenia. jestem wzruszona😭 :D ahaha a z tym obciąganiem to skąd wiedziałeś podszywaczu....zaraz, zaraz czy to nie Tobie obciągałam wczoraj tego 5 cm frędzelka?....tak, tak teraz mi coś świta:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmurzacz chrześcijaństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale coś kiepski ten podszywacz. skopiował ten tekst z innego topiku:( pozdro ma lepszych:( jestem zazdrosna jak jasna cholera że mi się taki przygłupi i nietwórczy trafił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficjalny podszywacz pozdro
(od sera feta) chcesz, to wezmę u Ciebie pół etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie cymbaly te podszywacze mi sie trafiaja a obciagam im co dziennie nawet z polykiem i nic sie nie sluchaja nie wiem chyba bede musiala sie zdecydowac na chlapanie na twarz to moze ich przekona zeby byli lepsi od pozdro podszywaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem zajebisty
skopiowalem z innego topiku gdzie go stworzyłem:) PinkBunnny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to czemu nie?? i tak ty tego nie bedziesz robil a bedzie nas wiecej :) to znaczy weselej :P a obcignie i tak autorka nicku hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowa między moimi dwoma podszywaczami wygląda przezabawnie:o qrwa musze komus pojechać żeby mnie to podszywatorskie ścierwo szanować zaczęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bunny, pojedz mi za krzywy zgryz, plissss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro jesteś masochistką? a lubisz jak Ci ktoś czasami zdzieli przez łeb młotkiem do tłuczenia mięsa (z biedronki* )? no nie gadaj:D jak tak dalej pójdzie to zacznę Cię jeszcze szanować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bunny, tylko nie to, nie psuj mi wizerunku, Tyz moj Wróg!:)młotek...eee wolę siekierą przez łeb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×