Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Odszedłem

ODSZEDŁEM I JEST MI TERAZ....

Polecane posty

Gość onaonono
dormika nie przesadzaj.caly zal na facetow wygarnelas biednemu kafeteriuszowi. a ile jest takich kobiet co tak postepuja,co? nie watpie,ze moze nawet wiecej niz facetow.tez kiedys bylym taka pojebana i skakalam ze zwiazku w zwiazek bo jeden albo drugi mi sie albo nudzili albo czar prysnal.ale tak mi tylko wydawalo................................teraz bym zycie oddala aby moc cofnac czas.niestety niemozliwe.sama jestem winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odszedłem
Dormika, ok,postaram się poprawić na lepsze ;):P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica taka jedna
tak, ale mi się wydaje, że problemem nie jest Twoje odejście - odejście jest wypadkową zdarzeń :(..może Ty jakiś magnatem prasowym jesteś albo kurde nie wiem, wydaje mi się, ze pewne rzeczy w praniu się rozwiązuje...pomyśl o tym ale ok.przeciez ja Ci nie siedze w głowie, nie? nie wiem, jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica taka jedna
wiecie co..ta kafe to wciąga jak chodzenie po baganach... :(..ja tu juz prawie mieszkam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super. Na Twoją korzyść przemawia chęć poprawy oraz to że napisałeś odszedłem a nie odeszłem. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica taka jedna
moze Ty taki przystojniacha jesteś, że każda Twoja tylko się teraz nie przyznajesz. co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niczego nie należę , feministką też nie jestem ani lesbijką . Ale to prawda że ktoś mi nadepnął na odcisk - ktoś łudząco podobny do autora topicu. Czyżby trzeci bliźniak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica taka jedna
mi się wydaje, ze problem tkwi w czym innym..kurde no :( ale ze mnie psy cholog :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka-jolka
i teraz poszedł:( kurde no...byl jeden chłop..teraz tu same będziemy siedziec jak te męczydupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonono
dormika -jestes zmija tryskajaca jadem.kobra.i nie dziwie sie wcale bo jak przed chwila odkrylam jestes ze slaska.a wiec? wszystko jasne! wypisz,wymaluj moja tesciowa - jednostronna i wredna ze sklonnoscia do perfidnej nienawisci innych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu z koleji wy sie przyczepilyscie do dormiki? ma dziewczyna duzo racji w tym co pisze, a nie zauwazylam, zeby jad jej sie z ust wylewal. wyraza swoja opinie, tak jak kazdy z nas- po prostu w dosadniejszy sposob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję odkrycia. Tyle że ja tego wcale nie ukrywam. Poza tym poczytaj sobie dokładnie co pisałam. Rzeczywiście byłam złosliwa ale chciałam facetowi uświadomić żeby nie myślał tylko o sobie. Poza tym zobacz ile kobiet wypłakuje się na kafeterii. Czyżby przez samych aniołów? Poza tym chciałam troche kobiecej solidarności. Facet na faceta najeżdża sporadycznie natomiast kobiety na siebie często. Co widać równiez po Twoim wpisie j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dormika, ale nie wiem gdzie Ty ten jego egoizm wyhaczyłaś kobietko:o Napisał co ON czuję, pewnie to co czuje w tym momencie, a tu wyskakuje dziewczyna która oskarża go od razu o egoizm. Nie rozumiem tej kafeterii, ludzi jak piszą o swoich problemach, to znaczy ze szukają WSPARCIA I RADY, a nie potępienia i krytyki:O Ty niestety wykazałaś się standardowym jadem kobiet pokrzywdzonych przez los:o Kobieca solidarność... a gdzie ludzka solidarność?? Powodzenia, mam nadzieje, ze jakos sie ułoży i wiecej uśmiechu w Twoim życiu będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinusia
hmmm..... odeszlam od chlopaka po 2 latach fajnej znajomosci. Byly chwile zalamania ale i tez naprawde niezlego szalenstwa... brakowalo mi calej jego osoby. Jenak po paru miesiacach rozlaki moge poiedziec ze jedank go kocham! wrocilismy do siebie i jest jeszcze lepiej niz bylo... pytanie czy zaryzykujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×