Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jury

stronka wciąż istnieje, choć okrojona. Jeśli ktoś chce pogadać zapraszam na czat

Polecane posty

Gość zboczki
wychodze jury naewt mnie nie przywital>>>>>>>>>>>>>>>>.. nie mowie o zaproszeniu zeby wejsc :P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wchodźcie
też zostałaś wy*ebana z tego '"elytarnego" czatu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczki zapraszałem wszystkich ;) nie wchodźcie czat nie jest elitarny, czat jest dla normalnych ;) idź do zoo na kurs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak musi ukarać polaka
dziękuję że jestem 'wy*ebana z tego '"elytarnego" czatu' to były moje marzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę poczytaj netykietę i wróc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wchodźcie
a kto tu jest nienormalny? to że pozdro Ci zaproponowała że Ci obciągnie z połykiem a ty myślałeś że to ja nie świadczy chyba o moim lecz o Twoim psychicznym niezrównoważeniu :P...zresztą byłam bardzo grzeczna jak na mnie. ani razu nie zaklnęłam:) a podszyłam się pod pozrdo bo odczuwam silną potrzebę akceptacji przez wasze inspirujące środowisko forumowe. wiedziałam że gdybym weszła pod swoim stałymi nickiem zostałabym odrzucona zanim zdąrzyłabym powiedzieć "bunny" 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym bunny nie odrzucila, inspiruje mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdążyć a nie zdąrzyć kretynko:D haha gadam sama do siebie. to mrożące krew w żyłach że pozdro mogła mieć rację i naprawdę jestem wariatką:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie prezydent nie powiem spieprzaj dziadu :P fason się trzyma :classic_cool: zachowuj się to cię nie wywalę i koniec a jak nie chcesz to nie wchodź co mnie to obchodzi zaprasam wszystkich chętnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bunny, ja nie wierze ze z ta schizofrenia paranoidalna trafilam w 10:)nie daj sie zwieść moim sugestiom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokosowycz bez imienia
ukradli mi nicka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu się do mnie uśmiechacie:o zostałam wyrzucona z czatu i teraz mam uraz na psychice...zły dotyk jury\'ego będzie mnie bolał przez całe życie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mnie to obchodzi? wyrzucam tych co nie umieją się zachować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONIEC ANKIETY Jak oceniasz pracę moderatorów kafeterii? źle 47% totalna beznadzieja 23.7% średnio 15.5% Bardzo dobrze 6.8% dobrze 6.8% Łącznie oddanych głosów: 219 dzięki za udział :) wkleję wyniki na redakcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie wkręciłeś gadkę jury. myślisz że mnie naprawdę tak zabolało że mnie wyrzuciłeś?:) a co do zachowania to nie wyolbrzymiaj, bo nic takiego nie zrobiłam. nie zdążyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Draży Kokosowyczu 😘gdzie jesteś Ty moja wirtualna miłości! :( ❤️ Teraz nie zasnę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drażyj Kokosowycz
całuję rączki margottttttko. tak mam niezahasłowane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe drażyj kojarzy się z drżeniem więc też ładnie że Ci serduszko drży :D ale był tu ten prawdziwy w czarnym garniturku :o nie wiem gdzie on jest a tęsknię ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA ANKIETA Czy galeria forumowiczów została słusznie usunięta? ;) pzdr jury pink zdążyłaś zrobić chaos, wystarczyło 🖐️ Margotko przytulić cię na dobranoc :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nio można tak po przyjacielsku żeby Drazy nie był zły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jury, co zrobila Bunny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie moge sie domyslec ze chciala zrobic zadyme :)oj Bunny Bunny dobranoc mimo wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że po przyjacielsku ;) inaczej mi nie wolno :P buny tworzyła twoje klony pozdro, a póxniej chciała mi obciągać z połykiem :o Jak już tak bardzo chciała mogła pod własnym nickiem, Jest tyle możliwości i nie widzę konieczności robienia zamieszania (w pewnym momencie pozdro były 3 albo i 4 nawet ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jury ty szczęściarzu!Obciąg z połykiem marzeniem każdego kafebywalca:)):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa ankieta jest już na stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×