Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jury

stronka wciąż istnieje, choć okrojona. Jeśli ktoś chce pogadać zapraszam na czat

Polecane posty

Brutusa? e spoko nakzałem w senacie używania plastikowych sztućców :P Galeria avatarów może być Tylko czy ktoś tego chce? Bo kto będzie chciał oglądać avatary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywrócić i wtedy przyjdzie Kaligula a on z kobyłą sypiał :classic_cool: i w ogóle byś świr więc ciesz się z tego co masz zboczki ty tam dobrze wiesz gdzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczki
aaaaaaaaaaaaaaaa mam............... chodzi oLUBIE ja wszystkie stworzenia i te male i te duze................. te co skacza i fruwaja>>>>>>>>>>> i co hujkiem wywijaja :P>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczki
:classic_cool:>>>>>>>> :D>>>>>>>>>>>>>> 👄>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przywrócić galerię
chujkiem - nie hujkiem, drogie zboczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczki ja nie wywijam :P słyszałaś o dębach :P Chochliczku galeria była po to by wiedzieć z kim sięrozmawia ;) przeważnie nie przemawiam do tyłków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczki
dupa>>>>>>>>> hujek sie pisze>>>>>>>>>>>>>>>>>>>chyba to ch a nie h:P nie wazne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczki
no masz inaczej to skad niby info o twoim .....hujku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przywrócić galerię
Hohliczek - tys piknie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczki
i wlasnie o to z tego .....hujkowego powodu>>>>>>>>>>>>>>> ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ch i H nie ma teraz racji bytu. Powinno być tylko jedno bo i tak zanikła różnica w wymowie wienc nie tżepiadź siem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczki
zrobcie ladna galerie plci brzydkiej(czyt. hujki) glosuje za >>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochlik no to jest argument ZA a okres nie ja mam :o ale opierdol z rana zebrałem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczki
wienc mnie fszystko ietno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przywrócić galerię
Dobry opierdol lepszy niz byle jaki orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczki
jury dales sie opierdolic>>>>>>>>>>>>>> ale nie stales jak ciele pyszczyles troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stałem z boczki ;) :P to była krótka wymiana zdań, szybka piłka :P a później przeprosiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczki
Chochliczku wiosna idzie>>>>>>>>>>>>>> kotki sie marcuja>>>> itd.ntc>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczki
trzeba bylo ja na biurko i...heja....:P ona by sie odstresowala :Pa ty przyjemnosc moze bys mial>>>>>>>>>>..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galeria dup :P na pierwszej stronie dupa dup! Jej dupowska dupomość pani najsłynniejszego tyłka na kafe, królowa odbytu, pani na pośladach Lusesita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie......
Dlaczego galeria znikneła? Chyba jestem do tyłu...co sie stało??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jury jest dziki, jury jest zły jury ma bardzo ostre kły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hep ... powiedz coś od siebie a nie nauczyłaś się paru zdań i świrujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie......
ponawiam pytanie.......co sie stalo ze nie ma galerii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie ulepszona wersję kwiatka:D jury wklej do twórczości - zapewniam, że to niew plagiat, rysynek jest mojego autorstwa:) @.........................@ @@@.................@@@....................@ @@@@.....#......@@@@...................@@........................@ @@@@@...##..@@@@@...................@@@@................@@@ ..@@@@@.##.@@@@......................@@@@@.....#.....@@@@ ........@@...#..@@...........................@@@@@..##..@@@@@ .....@@@.........@@@..........................@@@@.##.@@@@@ ......@@............@@..............................@@. #..@@ .......@...............@............................@@@......@@@ .....................................................@@@.........@@@ .....................................................@@.............@@ .....................................................@.................@ .............@@@.............@@@ ..........@@@@@@......@@@@@@ .........@@@@@@@...@@@@@@@ ...........@@@@@@.....@@@@@ ...............@@@.........@@@ ......................##### ...@@@@@@....#######.....@@@@@ .@@@@@@@@..######...@@@@@@@@ ..@@@@@@@.................@@@@@@@ .....@@@@........@@@.........@@@@ ....................@@@@@ ...................@@@@@@ ....................@@@@@ ......................@@@ ..............................## ...............................##..........### ................................##........#### ...................###.........##......##### ..................#####........##...#### .................. ######......##..## .....................######....## ..........................####..## .................................## ................................## ...............................##

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczki
tyleczek to powinien miec nie wiecej jak .........92 cm.........to moje zdanie bo taki mam hahah>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedlurzacz 🖐️ za to o. Rydzyk na snickersach zaoszczędzi :P gorrrąca zamieszczę ;) masz talent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×