Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca o cos

Co byscie zrobili na mnim miejscu!!

Polecane posty

Jak ten świat się zmienił. Dziewczyna zabiega o względy chłopaka. Jestem facetem i napewno nie podobałoby mi się gdyby dziewczyna za mną biegała. My mężczyżni to w większości myśliwi , a nie zwierzyna. Pozwól mu zapolować na siebie. Nie narzucaj się. Jeśli nic z tego nie wyjdzie to po prostu daj sobie z nim spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on sie wkurzyl bo wymigalas
sie zmeczeniem a teraz siedzisz na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca o cos
rutra czasy biegania mamy juz za soba, biegal za mna 1,5 roku i sobie wybiegal-no ale moze 1,5 roku to malo?? hmm nie wiem.. Ale dziekuje za odpowiedz-bardzo cenna.... bo z meskiego punktu widzenia... teraz juz na pewno nie bede "zabiegala"... I zaluje, ze w ogole na gg napisalam do niego :( no ale widocznie tak mialo byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca o cos
do "on sie wkurzyl"-> ale teraz to juz jestem po kapieli, odpoczynku itp, a na kawke mialabym isc po meczacych zajeciach, bez chwili wytchnienia, z jezykiem wywieszonym... faceci tego nie rozumieja?? no kurcze przez takie cos os razu sie poddawac ? dla mnie to dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca o cos
ale wiecie co... tak sobie mysle, ze teraz widze jak mu na mnie zalezy,skoro przez takie cos sie obrazac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on sie wkurzyl bo wymigalas
nie licz na to ze faceci rozumieja kobiety oni maja bardzo prosty sposob myslenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca o cos
ojjj wiem wiem,ze do nich trzeba zawsze wprost mowic... ale tak zle i tak nie dobrze.... to pozostaje mi chyba tylko czekanie i pokazywanie ,ze nie przelelo mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukając faceta musicie sobie -drogie panie - odpowiedzieć na wstępie -w jakim celu on ma służyć? 1. wyczynowy ogier do sexu. 2.kompan do towarzystwa. 3.kandydat na męża i ojca dzieci. Rzadko kiedy można mieć to wszystko w jednym. Podsumowywując muszę stwierdzić że tylko jeśli chodzi o punkt trzeci to warto dziewczynie zawalczyć o faceta. Na pierwsze dwa jest ich bez liku i niepotrzeba aż tak zabiegać. Pozdrawiam . Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca o cos
rutra... ja szukam kogos, kto bedzie odpowiednim kandydatem na meza o ojca naszych dzieci... kto bedzie kims z kim bede mogla porozmawiac o wszystkim, pozalic sie, wyplakac,ale takze razem z nim dzielic swoje radosci:) ktos na dobre i na zle... mysle o powanzym zwiazku , nie szukam kogos "na chwilę" pozdrawiam, dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waccek
daj mu dupy i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca o cos
i jeszcze ost pytanie do kogos i zmykam do lozka:) jak okaze sie,ze odpisze mi, to napisac mu,ze myslalam,ze sie na mnie obrazil? wracac do tego tamatu czy zapomniec i nic nie mowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca o cos
moze odp mi sie przysni:) dzieki raz jeszcze za pomoc:) mzykam:) dobranocka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest juz koniec
Ja bym tego nie pisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×