Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość komisarz Zawada

Kochane Panie, czy...

Polecane posty

Gość komisarz Zawada

Załóżmy, że jesteście umówione z mężczyzną. Jesteście umówieni w lokalu w którym macie zamiar pić jakiś alkohol. Czy jesteście skłonne pić alkohol tylko w przypadku kiedy towarzyszący Wam mężczyzna też pije alkohol? Czy też jest Wam to obojętne? Kot jest Waszym zdaniem bardziej męski: czy ten, który chce się z Wami napić, czy też ten, który przy spotkaniu nie pije alkoholu by móc Wam zapewnić bezpieczny transport samochodem do domu czy gdziekolwiek? Którego uważacie za bardziej atrakcyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy w zyciu nie pilam alkoholu, a teraz mam ochotę, tylko w tym lokalu nie podają, dopiero od 13-stej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten który chce się ze mna napić, zapomialam dopisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojo
z takim króry pije ze mną, ewentualnie(zależy z jakim jestem facetem) moge wypic jednego dninka jeśli facet póżniej odwozi mnie do domu, ale przecież można wziąść taksówkę i pic razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie wiem
jednego drinka mógłby wipić dla towarzystwa, więcej nie piję to i od partnera oczekuję tego samego - pijaków nie "trawię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men
Komisarzu Zawada Mi do obiadu maly alkochol nie szkodzi ,a w dodatku mam prywatnego kierowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika200
Osobiście bardziej bedzie mi imponował mężczyzna, który zrezygnuje z przyjemności (w tym wypadku z alkoholu) żeby mi zapewnić bezpieczeństwo. jest to bardziej męskie. Ale w praktyce namawiałabym żeby się napił a ja zamówię taryfę a w przyszłości bedzie miał u mnie duuuuużego plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×