Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orange202

namietnosc,adoracja,czułosc czy nie brakuje Wam tego miłe Panie

Polecane posty

Witam. Namietnosc,czułosc,adoracja....czy to nie jest dla Was ważne, czyz nie jest miło gdy wiecie ze kazdego ranka zawsze ktos o Was mysli,pragnie...chce Was wysłuchac,chce byc nie tylko kochanekiem ale i kims z kim mozna o wszystkim porozmawiac...??Czyz nie brakuje Wam tego na codzień...gdy rano wstajecie...gdy idziecie spac...a z drugiej strony jest tylko oziembłosc..i codzienna szarosc... ( Poznań )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnie napisane
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEŚ MĘŻCZYZNĄ ORANGE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brakuje mi rano jak wstaje i wieczorem jak sie klade bo moj luby ze mna nie mieszka...poza tym jest najwspanialszy na swiecie i zaspokaja wszystkie potrzeby o ktorych piszesz, zycze ci rowniez takiego chlopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem nim a czy to zle....? jestem nim i przykro mi gdy innym kobietom tego brakuje...zawsze mozena to zmienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUS przykro mi ze tak jest....moze sie poznamy....??? Aniulcia.PRzykro mi nie jestem kobieta....ale o tym juz pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze takich pozytywnych uczuci emocj i nigdy dosyc.Tak sie jakos porobilo w zyciu wielu z nas,ze potrafimy wyrazac zle emocje:nienawisc,zlosc a mamy klopoty z wyrazaniem tych pieknych jak milosc,czulosc.Czy nie brakuje?-troche tak ale coz,faceci sa po prostu mniej wylewni i chyba wydaje im sie to troche niemeskie,swoja milosc wola udawadniac czynami a nie slowami.Tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cala atmosfera w zwiazku zalezy od dwojga partnerow ... nie mozna tylko wymagac ... ja na swojego meza nie narzekam .... 👄 dla niego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE JA MIESZKAM DALEKO OD POZNANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
via - zgadzam sie z Toba ...moze to wina stereotypow , wg ktorych mezczyzni sa wychowywani ...np. mezczyzna nie placze , bo to takie babskie ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic...przeciez zawsze mozna popisać maile...a los powie co i jak...Kliknij nick i adres masz... Do miłego . teraz znikam na pół godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnie napisane
mnie sie to spodobało bo nie ma tu nic o miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nie brakuje
ktos, kto zna troche kobiety, powinien wiedziec ze potrzebuja tego. Niestety, ostatnio dowiedzialam sie ze po 10 latach nie powinnam juz tego oczekiwac, bo to przeciez niemozliwe..., to juz inna chemia...:(( Postanowilam wiecej nie zebrac o czulosc.. Faceci chyba rzeczywiscie chyba sa z Marsa a my z Wenus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MOGĘ PODAĆ NIESTETY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do-czy nie brakuje,wiesz gdzies wyczytalam takie zdanie-kobiety i mezczyzni maja rozne termostaty,ale bojler jest ten sam.Dlatego trzeba bardzo uwazac aby nie wybuchnac!Uwazam ,ze sporo w tym racji.Faktycznie czasami trzeba sily Samsona aby powstrzymac sie od kolejnej sprzeczki zaczynajacej sie od slow\"bo ty mnie nie rozumiesz...\"Ot uroki zycia we dwoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna pozdro,ciesze sie,ze jestes szczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda GUS...ja nie chiałem bys podała adres na forum...Miałem nadzieje ze napiszesz do mnie....Ale coż...widac nie mozesz ..rozumiem to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem orange202, ze rozbolała cię ręka i chcesz \"to zmienić\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdech mi ostatnio pies z tad te moje rozmyslenia na temat samotnosci bardzo mi go brakuje moj pikus byl moim pierwszym to juz bedzie miesiac jak go juz nie mam a nadal slysze jak drepcze po domu juz nikt nie bedzie wstanie zastapic i zrobic mi tak dobrze jak on :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange2O2 widze ze sie poszyłes bo na nic innego Cie nie stac jednak spostrzegawczosc to cecha człowieka inteligentnego i kazdy zauwazy roznice miedzy O a 0....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płatne ??? nie wcale nie...własnie nie płatne i niezobowiązujące...Kafeteria... Zawiedziona czy zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se
Dobra, to do rzeczy. Orange, ile bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×