Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orange202

namietnosc,adoracja,czułosc czy nie brakuje Wam tego miłe Panie

Polecane posty

piasłem wczesniej... nie wspomniałem nic o forsie wec nie wiem skad ten pomysł... przyczytaj wszystko od poczatku i nie zadawaj dziwnych pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co bedziesz chciala zebym robil lubie tylko zabawy sado macho w innych nie biore udzialu bo mnie nudza i nie staje mi w tedy a ile placisz bez rabatu za godzine biore 20zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zadowolona,ale zwroty typu miłe panie, adoracja, czułość itepe na forum erotycznym sugerują mi: - płatne spotkania - zakamuflowanego zboczeńca -osadzonego -kolesia,z którym wszystko jest ok,ale chciałby żeby choć na necie tłum lasek wołał tak tak tak. Ale to tylko moje wrażenie, miłej konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam dosyć szybko i generalnie sens do mnie łatwo dociera. Nie piszę o podszytym orange2O2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło ze jestes zadowolona... Pozwol ze cos wyjasnie; nie jestem jakis zbok czy cos w tym rodzaju co sugerujesz ani osadzony ani nie oferuje płatnych spotkań....szkoda ze tak to odbierasz... Jestem , staram sie byc miły czy to zle??? gdybym był nie miły to pewnie zostałbym nazwany odpowiednio...Wiec nie rozumiem...czy zle byc miłym... Zawsze i wszedzie ma m szacunek do kobiet bo bardzo je cenie... ale widac to zle....moze lepiej byc chamem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera,ale mi przypominasz mojego byłego. Zawsze jak mówiłam,że nie podobają mi się(trywializuję) np. jego długie włosy, to zamiast je skrócić, golił się na łyso albo chodził w czapce. Zawsze z jednej skrajności w drugą. Jak chcesz być chamem, to proszę bardzo, ja po prostu napisałam co sugeruje mi twoja pisanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Kafeteria...przepraszam moze troszke przesadziłem..przyznaje... nie nie bede chamem bo nie mam tego w naturze .chyba zbyt mocno podszedłem do tego co napisałas.. Raz jeszcze przepraszam :) :) : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co. Uważam,że to cudowne oferować takie uczucia, ale chyba lepszy byłby do tego real, niż forum erotyczne. Miłej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie jestem bardzo wrazliwy i spokojny kolezanki mowia ze jestem metro seksualny ale czy ja wiem ze maluje sobie paznokcie to chyba nic nie znaczy pozatym uzywam tylko bezbarwnego lakieru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spotkajmy sie w realu Kafeteria... ja nie chce wiecznie tu dyskutowac.... moze przełamiemy pierwsze,,lody\'\' czy koty za płoty jak zwał tak zwał... moze potrakujemy to jaki poczatek naszej znajomosci ? i przejmidzmy na maila ? oczywiscie nie nazucam sie :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORANGE2O2, ZACZYNASZ MNIE IRYTOWAC !! WEZ ZNAJDZ SOBIE INNE ZAJECIE NP. POCZYTAJ BAJKI BO TO CHYBA TWOJ ETAP SKORO POTRAFISZ SIE TYLKO PODSZYWAC...TO MASZ CHYBA TYLKO 12 LAT :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko 10 lat a ty sie nie wsciekaj tak bo bedziesz lysy i kolejna zmarszczke bedziesz mial a w twoim wieku juz nie latwo poderwac panienki wlasnie widze jak nie udolnie teraz to robisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na myśli obdarzanie uczuciami raczej twojego otoczenia. Z założenia nie podaję mejla, dopiero jak z kimś dłużej pokonwersuję tutaj i na gadulcu. A co do spotkania, to spotykam się tylko z kafeterianKAMI, w celach przyjaźni. Jeżeli chodzi o związki itp, to odpada,bo jestem z kimś. Ponadto za bardzo przypominasz mi mojego byłego:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychylam się do zdania, że raczej nieudolnie sobie poczynasz,ale trening czyni mistrza,więc powodzenia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie mam co liczyc na drapane z twojej strony szkoda a juz myslalem ze zostaniesz moja dziewczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteś denna Kafetrija
ale nie dziwi mnie to, wyglądasz jak głupol i piszesz jak głupol. Żenada kobieto 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wziłąłem sobie do serca to ze podobno jestem niudolny... coż nie jestem pisarzem ktorego słowa zapieraja dech w piersiach... ale coz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...... musze sie z tym pogodzic i bede zmuszony sobie nadal walic pod koldra w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x1x1xmiła
te orange2o2 spierdalaj stąd....znam cie i wiem kim jestes ... mam cie juz dosc... zajmij sie czyms innym i nie wpierdalaj sie innym !!! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×