Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M_D_

No Ja też chętnie poznam jakiegoś uroczego, spokojnego, miłego faceta

Polecane posty

Gość M_D_

A jaki ma być hemmm, nie wiem, taktowny i zrównoważony :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
No i interesuje mnie znajomość, na początku oczywiście, poprzez Gadu - Gadu, może być miło, a później moze być poważnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiiiiii
czesto jest tak , ze szukamy czegos wyjatkowego , osobliwego , a to cos znajduje sie blisko nas , choc tego nie dostrzegamy - przemysl to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeeeeee
Sluchajcie wlasnie rozciagnalem sobie odbyt na maxa i zaczalem branzlowac kolkiem do pikowania roslin. Co za zajebiste uczucie, jak jej to zademostruje na pewno sie skusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_ monika_08_1802
90-60-90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciap ciap
aleeeeeeeeeeeeee może i zbyt spokojny to nie jest bo strasznie się emocjonuje tym kołkiem, ale myślę, że może być całkiem miły....bo o uroku chyba nawet nie trzeba Cię przekonywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość węgierski skeletonista
no ok ale napisz skad jestes przynajmniej i ile masz bo wiesz jesli bedzie milo na GG to co z tego jesli bedziecie mieszkali 600 km od siebie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Urodziłam się 29.02.1988, uczę się w II klasie LO, a odległość, przynajmniej na początkowym etapie nie ma znaczenia, chciałabym poznać kogoś ciekawego, kogoś z trudnym charakterem, bo ludzie prości nie są na dłuższą metę ciekawi, Nie interesuje mnie znajomość z facetami po 25 roku życia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Być może, że wokól mnie jest ktoś wyjątkowy, ale ja przynajmniej narazie, nikogo takiego nie poznałam, moze jest tak, ze nie chcę widzieć, albo po prostu nikt z mojego otoczenia mnie na dlużej nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z trudnym charakterem
przykro mi bardzo ale takich ludzi się nie poznaje tacy ludzie są sami...nikt ich nie chce...bo nie przystają do życiowej rutyny poza tym tacy ludzie sami ze sobą się męczą...a poznanie kogoś jakoś nic nie zmienia...o ile w ogóle jest możliwe a zresztą trzeba by sprecyzować co oznacza trudny charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Mieszkam niedaleko Torunia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
z trudnym charakterem - o taką wypowiedź mi chodziło, takiego reakcji oczekiwałam, egzamin zdany mój nr GG 7258244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z trudnym charakterem
w związku z tym że mam trudny charakter widzę prowokację nawet tam gdzie jej nie ma poza tym jestem stary...chociaż mieszczę się...do 25...nawet nie mam tyle...i mieć raczej nigdy nie będę...przynajmniej nie mam zamiaru no i nie jestem z Torunia i nie lubię wielomiesięcznych pogadanek przez GG z których nic nie wynika trudny jestem...no to komplikuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z trudnym charakterem
poza tym pod dłuższym czasie...nietylko ręce mi opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Okej, nie lubisz rozmów z których nic nie wynika a co z takimi które rodzą nadzieję na coś więcej?? Nie musisz mieszkać w promieniu 5 km, żeby ze mną rozmawiać Ludzie, tzw trudni sa pciągający, niezwykle ekscytują, zawsze to mnie pociągało, miło jest do nich docierać, Mógłbyś zdradzić swoje imię?? Pozdrawiam, Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Zawarłam jedną internetową znajomość, która trwa ponad rok, nie wiem czy z pożytkiem dla mnie, i nie wiem co będzie dalej, ale nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
odnośnie Pana który podał wymiary, no cóż, to chyba najmniej teraz istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Ktoś przewidywalny jest po prostu nudny, a ktoś skomplikowany pobudzado myślenia, to mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z trudnym charakterem
imię nie jest ważne jak nazywam się Marek to co...dobrze a jak Michał to już źle zresztą żadne z tych imin nie jest moje...ale też mam z tych powszechnych i dlaczego nie lubię rozmów przez GG "na razie się nie spotkamy...musimy się poznać poprzez rozmowy..." czy coś w tym stylu...tak jakby się nie dało pogadać na żywo niby jestem nieśmiały i małomówny...ale bawienie się w miłe słówka przez GG to jak dla mnie porażka...chociaz jak widac tracę czas na tym forum...ale ogólnie nie znoszę całej tej nowoczesności...to może ułatwia kontakty międzyludzkie...ale jednocześnie spłyca zresztą ja też jestem nudny...tylko w trochę inny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
TO CIEKAWE CO MÓWISZ, ODEZWIJ SIĘ, POROZMAWIAMY O TYM, MYŚLĘ, ŻE NA GADU - GADU BĘDZIE WYGODNIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
CHYBA CIĘ NIE PRZEKONAM, A SZKODA, BO CHCIALAM POZNAĆ KOGOŚ CIEKAWEGO, SPECYFICZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
ZAWSZE LUBIŁAM DWA IMIONA BARTOSZ ORAZ ADAM, POZDRAWIAM WSZYSTKICH BARTOSZÓW I ADAMÓW [ TU ZE SZCZEGÓLNYM SENTYMENTEM, MIMO, ŻE TERAZ NIE ROZMAWIAMY]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
No cóż, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
HEMMMM TO SZUKAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz M_D_ jak to jest
akceptujesz, wyciągasz rękę i nic to nie daje.. czemu niektórzy wszystkich odpychają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Ho Ho Ho hehe przedziały wiekowe, no skoro się nie mieścisz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Dlaczego przegraleś życie, a ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TY KOCHANA ZNOWY ZACZYNASZ. DRUGA KLASA LICEUM I LADOWALAS SIE W ZWIĄZEK Z FACETEM ZAJĘTYM .I czekasz nadal ,ze rzuci dla takiej ............larwy swoja dziewczyne. Larwy , która sobie klikała i klikała I NADAL KLIKA ALE TYLK DO FACETÓW TAK Z NUDÓW zeby kliknac sie z facetem. Jestes najgorszym przykładem niewyzytej małolaty Dziecko do ksiązek. Ale nie ty dalej szukasz . juz nie wybierasz sie na spotkanie z nim jak mu było bartek no nie wiem jej imie to Karolina. I co juz nie chce sie spotkac z toba wiec szukas kolejnego. Mysle kochana przejdź z zycia uczuciowego na erotyczne tam szybciej znajdziesz. A 90 60 90 to wymiry , numer gg czy marzenia...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
słucham?? do ksiażek, często z nich korzystam, naprawdę Daruj sobie takie uwagi Nie znasz mnie, nie oceniaj, nie rozumiesz, nie wypowiadaj się Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×