Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M_D_

No Ja też chętnie poznam jakiegoś uroczego, spokojnego, miłego faceta

Polecane posty

Gość M_D_
NIE KLIKAM DO FACETÓW TYLKO TEGO WIECZORU, ROK TEMU ODEZWAŁAM SIĘ DO BARTOSZA POZA TYM, SPOKOJNIEJ, DZIEWCZYNO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Błędnie to odbierasz fakt, że to jedno kliknięcie do Bartka, nie miało z mojej strony takiego przesłania, że chcę się spotkać, poznać etc odezwałam się, bo tego wieczoru było nudno, ja miałam już wolne, bo był to czas przed świętami, nie miałam z kim rozmawiać bo miałam mało osób na liście i dlatego do niego się odezwała nie zdawałam sobie sprawy, że TO MOŻE PRZEJŚĆ W COŚ POWAZNIEJSZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Bartek chce się ze mną spotkać, i nie szukam jak to ujęłaś "kolejnego" Ten temat nie ma dla mnie dużego znaczenia, założyłam go bo tak, nie czekam na ogłoszenia facetów z nr telefony czy GG na GG jedynym facetem z którym klikam i do którego czuję coś więcej jest Bartek no pomijając jakiś znajomych, kolegów ze szkoły to dopiero numer, nie zrozumiałyśmy się koleżanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
a te wymoary to podał jakiś facet, tak dla ścisłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
JUż wiem o co chodzo z zpodaniem tych wymiarów PODSZYWACZE!!! wcześniej to chyba druga odpowiedź w tym temacie, podał te wymiary jakiś facet,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulalia
zgadzam sie z tym co napisala MAŁA ODNALEZIONA. postanowilas udowodnic sobie, ze mozesz miec "jakiegos uroczego, spokojnego, milego faceta" no i niekoniecznie wolnego. bo to ci nie przeszkadza jak widac. zawracasz chlopakowi glowe, sama bedac w lepszej sytuacji bo nie masz nic do stracenia. i dobrze ci z tym. rzadzisz i dzielisz. piszesz ja to, ja tamto, to tylko kolega, na poczatku bylam "psychoterapeutka" ble, ble. jakie to banalne. dobrze jest radzic nie bedac w czyichs butach. co ty mozesz wiedziec o ich zwiazku.tylko tyle ile ci opowiedzial a i tak nie masz pewnosci, ze to prawda. nie jestes pewna co z tego wyniknie wiec szukasz nowego obiektu do "klikania". oczywiscie "specyficznego" porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Macie rację, to jest bez sensu, źle robię Prawda jest taka, że Karolina nie interesuje mnie, bo jej nie znam, a liczy się tylko Bartosz.... Muszę z tym skończyć, tylko nie wiem czy będę umiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh Monika
Wyjątkowa z ciebie kur***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skończyć
Dziecko, wystarczy poczytać, takie jak ty mają kurestwo w genach, ty nigdy nie skonczysz, jak nie Bartosz to będzie następny któremu wleziesz w życie bo tobie się bedzie nudzić. Zal mi ciebie. Rodzice nie nauczyli empatii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×