Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no mi ko no

rodzaj śluzu a dni płodne lub nie

Polecane posty

Gość jeszce raz tylko
tabletki mowisz nie chce na razie nie ma takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zle nie jest, nie masz co sie martwic, obserwuj sluz tak jak ci pisalismy a niedlugo sama bedziesz wiedziala kiedy jestes mnniej wiecej plodna a kiedy nie....z naciskiem na mniej wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoh
Jak bierzesz pod uwage sex i metode naturalną to ja bym raczej nie polceała ze względu na mało regularne cykle. U mnie odstępstwa są zaledwie 1-2 dniowe (i to rzadko) a u Ciebie z tego co podałaś wychodzą nawet ok tygodnia. Ale ogólnie jest ok, regularność cykli zależy bowiem od wielu zewnętrznych czynników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przydatne linki
www.lmm.pl www.npr.prolife.pl wbrew pozorom to wcale nie jest takie trudne a na podanych stronach zawsze można poprosić o pomoc w poznawaniu swojego organizmu :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka ADAM____AREK
kochani prosze pomóżcie mi mój cykl trwa ok33 dni ostatnio miałam okres 5 kwietnia i trwał on 6 dni prosze powiedzcie mi kiedy mam najbardziej dni płodne. Ale najbardziej mnie zastanawia dlaczego cały czas moja temperatura to min. 36.8 st.C piszcie do mnie na mój adres anna154@onet.eu PROSZE WAS POMÓŻCIE MI!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżbietka z Kaczych Dołów
nowlasnie ja mam taki białawy sluz a jak głebiej podłubie to trafiają sie tez takie zielone chrobawe kozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia27
Witajcie dni płodne można rozpoznać po śluzie jeśli jest on wodnisty i jest go dużo to masz dni płodne jeśli jest on gęsty to są dni niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem co jest dziisaj mija 41 dzien cyklu. a nadal nie mam okresu wczoraj zauwazylam biala wydzieline.dajaca sie wyciagnac w nitke dzisiaj juz jest normalna jak mleko co ze mna jest czy to objawy okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz hasło
Ja proponowałabym poczytać lekturę na temat naturalnych metod - były tutaj podane strony, ale podam linka jeszcze raz: http://npr.pl//index.php/content/view/29/43/, poczytać poobserwować siebie. Nawet z czystej ciekawości. To nie jest tak, że ktoś poda daty okresów i sluz i już będzie można powiedzieć kiedy macie płodne czy niepłodne dni. Trzeba troszkę dłużej się poobserwować, zauważyć pewne zależności. Poza tym można się udać do poradni rodzinnej, tam spokojnie wytłumaczą co i jak. Z osobistych doświadczeń mogę powiedzieć, że obserwuję się już 2 lata, jestem z mężem rok po ślubie i z powodzeniem stosujemy tą metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmina
mam jedno male pytanko podczas dni suchych i nieplodnych może dojść do zaplodnienia??? chodzi mi o stosunek bez zabezpieczen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdula17
hej wszystkim blagam odpiszcie mi bo juz zgupialam! przewanie mialam cykl 3 dniowy co miesiac ,ostatni okres mailam 15 LIPCA!!!! podejzewalam ze jestem w ciazy ale beta wykazala ze nie (jest mi przykro) bo staramy sie z mezem o dziecko! jest dzis 27 sierpien a tu ani widac okresu cwicze by go przyspieszyc ale co teraz nawet jak dostane jak mam liczyc plodne , obawiam sie ze w tym miesiacu nie bedzie owulacjii????czy co prose odpiszcie jak wedlug was mam to liczyc?dzieki bardzo i [prosze o pomoc!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×