Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sennik

jakie mieliście najciekawsze sny erotyczne

Polecane posty

Gość GejteżCzłowiek
Ucięło mi.. Dziś mi się śniło że w mojej łazience obok wanny siedział piękny facet. Ja wziąłem go do wanny i zacząłem całować i uprawiać z nim sex. Było tak romantycznie. On mnie tak pragnął a ja jego. I się obudziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PEDAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś śniło mi się ze z szefem (niczego sobie), tak realistycznie ze po obudzeniu dobra chwilę dochodzilam do siebie... Cały dzień to za mną chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów śniło mi się seks z dyrektorem mojego gimnazjum (tak, to ja pisałam na 1 stronie w 2014 roku)! Jeszcze nigdy nie miałam takiego silnego orgazmu we śnie żeby zdarzyło mi się obudzić, aż do dzisiejszego poranka. Ten sen był tak realny i prawdziwy że jeszcze długo nie mogłam dojść (nomen omen) do siebie.. Nie muszę chyba mówić że przez cały dzień tylko o tym myślę, nie mogę się na niczym skupić i cały czas sobie przypominam, ze szczegółami. To było w jakiejś szkole, ale nie gim, cała szkoła szukała mojego psa (który zdechł 15 lat temu, ale nie mówiłam mu o tym bo nie chciałam żeby sobie poszedł :P), sceneria niezbyt ciekawa, stare okna, stare kaloryfery, ciemno, pusto, siedzieliśmy na takiej długiej szkolnej ławce, i od słowa do słowa powiedziałam mu że strasznie mnie kręci od dawna, a on bardzo szybko na to zareagował :D... Przez dobrą chwilę po obudzeniu myślałam że to wszystko działo sie naprawdę, a pierwsza myśl była taka że koniecznie muszę tam pójść, potem że już są wakacje, a potem że może jednak go jeszcze gdzieś tam złapię ;) A tak na poważnie to kręci mnie już faktycznie od 10 lat :O Się skubany trzyma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam was moi kochani dzisiejszym moim snem było ze kierowca chwycił mnie za c. czy zna ktos odpowiedz na ten sen???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polinezja Francuska - wyspa marzenie, 5 kobiet i ja znaleziony jako rozbitek na plaży....one napalone, rozpisały mi listę i kazały wpadać do swoich szałasów w których mieszkały...seks na wszystkie sposoby a na końcu z wszystkimi przy ognisku - obudziłem się tak zmęczony jakbym przebiegł ultramaraton....zajechały mnie we śnie maxymalnie...a były tak wygłodniałe, że nie przepuszczały chwili..nawet jak jadłem to mnie pieściły... Ledwo dziś żyje..a mam tyle do zrobienia...w tym ostre sexicho, które obiecałem znajomej, która ma braki w domu bo jej chłop tylko mecze ogląda i piwo spija i do pracy chodzi - mimo próśb nic...a laska świetna - kiedyś z sobą trochę wariowaliśmy w średniej szkole :) Trzeba się zregenerować po tym śnie...serio mnie sponiewierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miec sen z kapkami erotyki a obudzic sie w osper..ym lozku to proroczy sen, jak babka z kiepskich spalila tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×