Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sanderka 1111

prosze o pomoc...!!!prosze!!!!!

Polecane posty

Gość Sanderka 1111

Pisalam juz wczesniej w jednym z topikow, ale mam problem!!!!! i zaczynam sie bac...:( otoz nie wiem czy to wszystko moze byc ze soba powiazane ale od okolo 4 dni mam silne bole w dole brzucha i po lewej stronie( nie wiem czy to jajnik czy pecherz, obydwie sprawy sa prawdopodobne(?))...przedwczoraj i dzien przed tym odbylam stosunki i w sumie zadnych pogorszen nie zauwazylam :ciagle ten sam bol, wczoraj i dzisiaj przezylam silne orgazmy (zewnetrzne), zwlaszcza dzisiaj ten drugi byl silny, i jakas godzine po tym zaczelam czuc ostry bol kolo lechtaczki takie jakby parcie na mocz, do totalety biegam co 15 minut albo i czesciej z kilkoma kroplami doslownie, na chwile to ustalo kiedy wzielam ciepla kapiel...teraz znowu bylam w wc i zauwazylam ze wraz z moczem leca krople koloru rozowego...nie wiem czy to krew?czy co?ale bol w czasie zalatwiania sie doprowadza mnie do lez...i to ze jego kolor jest rozowy, co to moze znaczyc?pomozcie!!!!.....i czy mozliwe ze orgazm mial na to wplyw?szaleje, bo wczesniej po orgazmach nie mialam takich rzeczy, a moze przezyty wczesniej orgazm to tylko zbieg okolicznosci....wiem ze to moze wydac sie glupie, ale czuje jakas namiastke tego bolu z czasu trwania orgazmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacie
Kochanie podejzewam,że masz zapalenie pęcherza moczowego.Jest to dość niewygodna i niemiła przypadłość.Do lekarza jak najszybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie masz zapalenie dróg moczowych.Czasami to powstaje po intensywnym, częstym kochaniu się.Narządy są blisko siebie i dlatego powstaje stan zapalny. Na dziś zalicz aptekę( noc jest długa) i kup coś na te objawy(dostaniesz bez recepty), weź większą dawkę a jutro lekarz- samo nie przejdzie. Niestety :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa! ale masz zabawe dziecinko, podszywaj się dalej, mnie to wali :P a Ty pewnie teraz walisz sobie konia z uciechy....... gówniarzeria :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srali grali nie denerwuj sie tak na podszywacza bo posiwiejesz i wlasnie widze jak cie to nie obchodzi heheheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nene 80
srali grali....dla Ciebie to zabawa, a dla mnie to jednak dalej problem...dzieki za pomoc:]reszcie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opla
czasem tez po kochaniu sie bolal mnie bardzo dol brzucha, tzn po takim goracym kochaniu sie, a ta krew to z moczem czy moze jednak z cipki ( u mnie byla z cipki kilka razy) Obojetnie co by nie bylo, do lekarza isc powinnas. I usmiechnij sie, nie bedzie tak zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka 1111
A to co znowu????nie podszywajcie sie pode mnie!!!....a moj problem istnieje...i nie zawracalabym nikomu glowy takimi rzeczami....a srali grali nie posiadam tej czesci ciala o kitora mnie podejrzewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja też mogę się zdenerwować na swojego podszywacza?:) bunny. powiedz mi czy ty masz już zarezerwowane nicki każdego forumowicza? qrwa bo jeśli tak to Ci autentycznie zazdroszczę. mogłam wpaść na to wcześniej ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma 26
hej! skoro piszesz ze po cieplej kapieli to na chwile ustalo to tez przypuszczam ze masz zapalenie pecherza.mi to czasem doskwieralo kiedy zmarzlam. proponuje wejsc do pelnej wanny jak nacieplejszej -zeby nie napisac goracej-wody i siedziec godzine a nawet dwie,napewno bedziesz czuc te skurcze ale u mnie kiedy siedzialam tak w wannie one zaczynaly mijac. i dodam jeszcze ze nie bralam potem zadnych tabletek.naprawde dobrze jest sie poprostu wygrzac. pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka 1111
jeju!!!!...teraz to juz mocz nie jest rozowy leci mi krew..i ten bol...boje sie isc znowu do toalety a wiem ze czeka mnie to za jakies 15 minut....jutro mam na 7 na praktyke...boje sie ze nie wytrzymam , a tez nie moge sobie pzoowlic na co15minutowe wyjscia do talety i krzyczenie czy tez placz z bolu w trakcie......czy przy zapaleniu pecherza pojawia sie czysta krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panilupa skalska
wysikujesz kamienie nerkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka 1111
nigdy nie mialam problemow z nerkami, teraz tez mnie nie bola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️, szukam ofiary do znecania sie bo zaczynam wychodzic z wprawy, gdzie sie podzialy te wszystkie brzydkie laski z galerii, z checia bym komus dopieprzyla....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko do lekarza. Zapalenie dróg moczowych. Twój kochanek też może mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka 1111
cholera same problemy...mialam czteromiesieczna abstynencje a jak znow zaczelam to co chwile latam do lekarza...ja wczesniej mialam jednego partnera czy to mozliwe ze moj nowy facet ma jakies bakterie? z tego co wiem to nie jest zbyt czysty pod tym wzgledem...tzn wstrzemiezliwosci seksualnej przede mna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 135790
mialm to samo- zapalenie pecherza!!! lekarz da ci antybiotyk i i po bolu a teraz kup sobie ziola na zapalenie pecherza!! np urosan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 135790
przeciez zapalenie pecherza nie przenosi sie od osoby zakazonej!!!! nie mzona tym zarazic 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×