Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kradne nicki

ale tu

Polecane posty

Gość kradne nici
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniunia_18
jak bardzo musisz to podszyj sie podemnie ,bo topic w sam raz:) tylko nic o smietnikach nie pisz bo to zbyt oklepane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi powiedzcie ze nosicie pantalowy i pod spodniami podkolanowki blllllleeeeeeeeeeee kobity litosci nie takie zwierzenia bo strace pociag do plci odmiennej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniunia_18
a tak się zachowujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaritta heheh wlasnie tak myslalem o milagros :P aniunia oj nie obrazaj sie zartowalem :) a to jak wygladam to ja dostonale wiem mam wysoka samoocene hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penielopa skalska
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz ....że Milagros.......oj może jej damy spokój....w drodze wyjątku co :) ale więcej wyjątków nie ma :P następną pomarańczke bierzemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniunia_18
nie tylko Ty:) jednak mi nie o wyglad zewnetrzny chodziło:P:D(choc wiem ze tobie tez nie...:D)..... ja poprostu chciałam byś sobie "ulzyl:D ...ale bez łaski ,nie bede się prosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam pomaranczowe sa dla poczatkujacych pomeczmy prosze stalego bywalca :) to przynosi wiecej sadysfakcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana swoim odbiciem
właśnie obejrzałam swoje zdjęcia --rasowy okrąglak ze mnie więc czwartek mi nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniunia_18
no ja:D masz doczynienia ze stałym bylwalcem:) serio serio.. tylko że temacik taki że postanowiłam wykorzystać kolorek czerwony:D:D:D:D bo temat jak jakiejs niedoinformowanej osobki:D (wstyd:D)jednak problemik musze rozwiazac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×