Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość huanita

mąż wraca zdelegacji z obdartym penisem

Polecane posty

Gość huanita
o rany mam mętlik w głowie sama nie wiem co mam robić jestem dojrzalą kobietą wydaje mi się to nieprawdopodobne ale sama nie wiem w życiu bym sie bym po nim tego nie spodziewala on mnie tak bardzo kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest zasada ...zone sie kocha rucha sie inne...pytam jeszcze raz huanito chcesz byc INNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunito
ja ci radze .. uwazaj by on Ciebie nie zaraził jakims chorobskiem... bo to naprawde podejrzane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to dokłądne wygląda? te obtarcia? bo to dośc niespotykane. Przychylałabym się ze swej skromnej strony do grzybicy...mógł ją od kogoś złapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor
Dokladnie tak z ptasia grypa trzeba teraz uwazac to cholerstwo szaleje....a obdarty ptak wszystko moze przeniesc!!!!!!!!!!!Uwazaj huanita oj uwazaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor
no mrozy minely to i grzyby ruszyly do ataku moze i taki obdarciuch grzyba przyniesc oj moze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak ma obdartego
Frede to pewnie juz wczesniej cie zdradzal zdradza i bedzie to dalej robil .Wcisnal ci jakas tania bajeczke i teraz bedzie jeszcze bardziej odwazniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za 9miesiecy
zacznij kontrolowac wasze pieniadze jak zobaczysz ze w dziwny sposob znikaja i brakuje pewnej sumy, to twoj OBDARTY KUTASEK jest ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor
wali bez gumy bo ma obdartego ptaka wiec napewno dzieciorob..ale wpadlas babo oj wpadlas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor
dokladnie tak bylo materacem byl to wie ..widzisz HUA co ten twoj kochany wyprawial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanita
te otarcia są niewielkie ale ja mu nigdy czegoś takiego nie zrobilam ma zaczerwieniony caly odbyt i rowek na koncu ktorego jest mala ranka mowi ze sie odparzyl bo jezdzi jako kierowca a moze to jakas choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę
ja juz wiem!!!!!! On jest chyba pedałem, posuwał jakiegos pedalca w dupe i obtarł sobie bo nie nasmarował kutasa iliwą.A on ma czerwony odbyt bo go tez jakis pedła posuwał czyli rżneli sie nawzajem.Skończ z tym pedałem bo i tak sie pewnie nie przyzna do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanita
to raczej wykluczone on sie nigdy nie dal dotknąć w odbyt a sex analny to dla niego zboczenie kiedyś go namawialam ale sie nie zgodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę
sa dwie mozliwosci: albo sie skutecznie maskuje i specjalnie mówi tak o seksie analanym aby nie wywoływać na przyszłość podejzeń. albo jest druga mozliwośc że dymał ostro jakąs laske i obtarł fiuta a ona była na cos chora i wdała się jakaś choroba bo przez otarcia najszybciej. Nie bzykaj sie z nim ani go nie dotykaj bo ciebie zarazi to może byc Trypel (paskudna choroba przewaznie roznosze je kobiety łatwodajki oraz kurwy) niech idzie do lekarza , a z nim przerpowadz powazna rozmowe i niech skończy z tym kurestwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby zadradzal
żone to w prezerwatywie :) . A to co ma moze faktycznie byc odparzeniem :( lub jakas choroba nie koniecznie przenoszona droga plciowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę
Gówno [prawda!!!!! jezeli cichodajka powie że jest zabezpieczona to każdy facet woli bez z guma ruchac to jak babe macać przez szybe.uwiez mi jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUANITA
Odpłace mu pięknym za nadobne i co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funiaaaw
kurwa i jak tu ufac drugiemu czlowiekowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUANITA
przez 10 lat mnie bił pil i gwałcił chcialam sie wyrwać z tego bagna ktoś mnie pokochał chciałam odejść powiedziałam mu zmienił sie teraz cierpimy wszyscy za jego błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×