Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lanzbuldog

chyba mnie wali w rogi!!!

Polecane posty

Gość Lanzbuldog

Rozumiem, że higiena to podstawa, ale od pewnego czasu moja żonka zawsze rano myje sobie cipke przed wyjściem do pracy(wieczorem normalnie się kąpie), w torebce nosi husteczki intymne, a do pracy dojeżdża z pewnym kolegom. Zaczyna mnie to zastanawiać...Pytałem się jej to mówi że ma jakieś upławy teraz, ale jak jest weekend, to jakoś nie zuważyłem żeby jej to przeszkadzało. Zabije skurwiela i ją też jak to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor
uwazaj bo sezon ja jelenie i to ty padniesz ofiara wczesniej hihihihi...twoja zona poprostu poszukala sobie samca nie chce juz daniela...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor
jak to co Jelen jestes ....a sezon na jelenie ..do odstrzalu pojdziesz i to jest smieszne ..baby trzeba ruchac rogaczuhihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lanzbuldog
od jutra biorę urlop, wytropię ich i pozabijam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor
lepiej sobie w lepetyne walnij po co na wydatek dwie rodziny naciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile Twoja żona ma lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lanzbuldog
jakie to ma znaczenie ? 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty w domu siedzisz
wez sie do roboty pracy szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikorita
ja pierdole chlopie ja tez sie myje rano i wieczorem, zadbaj o chigiene lepiej bo ci pewnie smierdzii moze to taka aluzja do cibie zebys sie tez rano myl bo po nocy ci wali penisssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by ją podwoził do pracy to by się w biurze...ten teges jak chce to i tak to zrobi i jej nie upilnuje choć by się zesr... więc.. albo to robi i już za późno albo facet jest przewrażliwiony a to ze myje cipkę przed wyjściem.. to akurat dobrze.. nie ma nic gorszego niż cuchnąca kobitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujekdobrarada
Stary spokojnie :D Zazdrosc Cie zabija juz widze :P Musisz byc mily i kochany :P a jak Cie to kreci to delikatnie ja sparwdzaj gdzie co i jak ale jak wpadniesz na sledzeniu i nic nie udownioznisz jestes przegrany na calego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: mam ochotę na moją koleżankę z firmy 1 2 3 » 6 Strony tematu: 11:19 spokofacet mam ochotę na moją koleżankę z firmy.... od samego rana mnie męczy... a ona jeszcze w dodatku.. ...chyba to czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę
na bank!!!! zdradza ciebie!!! To pierwsze oznaki że kogos ma .Rucha się na boku z jakimś fagasem, ja miałem to samo.Ukruć jej te kurestwo i wyszpieguj suke a jak spotkasz na goracym uczynku to jej ryj obij a nie fagasowi bo jak suka nie daje to pies nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujekdobrarada
spokofacet masz racje :D jak ktos sie chce puszczac to zawsze to zrobi :P wiec wyluzuj :P zazdrosc zabija :P lun twoja zona celowo to robi bys stal sie zadrosny o nia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lanzbuldog
dzieki Wujek, może masz racje ale pare rzeczy mi nie pasuje i dlatego mnie to zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lanzbuldog
NASA spierdalaj, nie rób zamętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujekdobrarada
doskonale Cie rozumiem :D masz wyobraznie i tyle a powiedz mi jak czesto sie kochacie ? czy jestes tak szczreze dal niej mily na codzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do NASA alllle odkrycie hoho no i co ? problem jakis?czy co mam ochotę i to mój biznes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lanzbuldog
Kochamy sie tylko w sobote tj waginalnie a w niedziele analnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujekdobrarada
kolejna sprawa nie zadawaj takich pytan tutaj poniewaz sa ludzie ktorzy zyja tylko dlatego by innym dokopac z zasady. zastanow sie spokojnie idz na basen do sauny musisz wszystko na spokojnie zazdrosc zniszcze ciebie i zwiazek bankowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lanzbuldog
W normie, częsciej ja chcem niż ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Lanzbuldog nie słuchaj tych gości ktorzy cie zapewniaja ze jestes przewrazliwiony,oni sami jak by sie trafiła okazja przelecieli by twoja zone.porozmawiaj normalnie z twoja zonka.A jak dalej bedziesz miec wątpliwości to Prywatny detektyw rozwiąze watpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujekdobrarada
wiesz kobieta musi czuc sie kochana codziennie :D nawet nie wiesz jak wazny jest dla nich ton glosu kirdy cos do nich mowimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
To juz jest wielce podejzane że ty chcesz sie częsciej ruchać niz ona .Bo ja wali kto inny za Ciebie i juz z Toba nie ma ochoty bo jest zaspokojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujekdobrarada
NASA nie wszyscy :D nie tykam obcych zon ::D z zasady :P wystarczy szczera dluga rozmowa najlepiej przy winku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujekdobrarada
A po rozmowie rozjebac ryj za kurestwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujekdobrarada
dlazcego sypiacie tylko w weekendy :D praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×