Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lanzbuldog

chyba mnie wali w rogi!!!

Polecane posty

Gość wujekdobrarada
prosze sie nie podszywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz ty co
Ja sobie NIE WYOBRAŻAM, żeby się NIE UMYĆ rano po nocy, łącznie z cipką, dupką i czym tam chcesz. Powiem więcej, jak się da, to myję się tam jeszcze w ciągu dnia, szczególnie w upały albo jak się czuje brudna. Odpuść, facet!! No chyba, że masz inne podejrzenia też...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujekdobrarada
samotne kobitki to inna bajka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N.A.S.A. >>>spokfacet a kobitka pewnie obrączke nosi?? to już jest męczące.. jak bym ci ryj obił...to wtedy może by dotarło do łba tępego.. czy to była damska czy męska pięść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memłoch
o to chodzi zeby sie mys przynajmniej 2 razy dziennie,chlopie jak sie mozna nie umyc rano przed calym dniem pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojoooj juz sie boje spokofacecie jestes beznadziejny i żałosy. w tym co robisz tym kim jestes. atwoimi postami mozna sobie dupe podcierac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lanzbuldog
dlatego tylko w weekendy bo ona w tygodniu mówi ze jest zmęczona a tak naprawde w tygodniu pozuwa ja tamten fagas , a ja tylko w sobote w cipsko raz i do ryja a w niedziele tylko raz w jelito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfds
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lanzbuldog
Co wy z tym myciem ? Nie jestem jakimś brudasem. W pracy i tak się przebieram w ubranie robocze bo taka praca. I na pewno ode mnie nie śmierdzi. Kąpie się w pracy i wieczorem w domu, ciekawe kto się z was myje częsciej. Nie wiem, może mnie nie zdradza ale coś się chyba zaczyna dziac, mam takie przeczucie i dlatego napisalem. Nie jestem jakimś jaskiniowcem, szanuje swoją żone, myślę że nie jedna mogłaby pozadrościć mojej. Jeśli jej coś odbija to chyba z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujekdobrarada
Poczytaj o zazdrości :D to wazne :D Napisz nam jakie masz co Ciebie tak martwi w pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lanzbuldog
pierdolisz wujek jak połamany , weź se lepiej gruche ztrzep i idz spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lanzbuldog
Nie zdarzyło MISIE nie myć wieczorem. No co wy, nie jestem jakimś brudasem. Lubie wanne, a zamiast żony moją znajoma gumową kaczuszkę gabke -świnke i zołnierzyki... Wanna jest Tytanikiem, kaczka to Kate Winslet, świnka to Leonardo, a zołnierzyki są reszta pasażerów. aAja mruczę sobie melodyjkę ze Szczęk,robię tsunami i wszystkich podtapiam. Nie jestem jakimś jaskiniowcem, szanuje swoją kaczuszkę i oszczędzam czasami paru żólnierzy, którzy cudem unoszą się na powierzchni na gąbce-śwince-dicaprio żeby mogli wziąć udział w przyszłej misji... Jak myslicie odbija mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wszystko jest rada
jak masz wątpliwości to ją zapytaj,jak zaprzeczy to daj sobie spokój,jak powie że tak to proponuję trójkąt,żona jest w tym wieku że przychodzi ochota na coś więcej i to nie ma nic wspólnego z uczuciem do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie normalne kobiety myją się przed pójściem do pracy, więc tym to akurat się nie przejmuj... chyba, że jeszcze inne rzeczy Cię niepokoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomalski
No i co? wiesz juz coś ??? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zapisków
nie no, wali w rogi bo sie zaczela czesciej myc?? ty sie ciesz ze zwieksza higiene osobista; dla mnie mycie miejsc intymnych po kazdym skorzystaniu z toalety to oczywistosc; a tak na marginesie, nie zaszkodzi ja sprawdzic bo te podjazdy z kolega i znikanie przy wylaczonej komorce sa niepokojace (aczkolwiek nie musi to byc to o czym myslisz, no ja sama jezdze z kumplem po kraju i komorke mam czesto wylaczona) a przy okazji chcialam pozdrowic podszywacza (i babcie Gienie) i wyrazic swoja sympatie, te teksty mnie rozwalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×