Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maurizia

Mam już dosyć jego kłamstw

Polecane posty

Gość Maurizia

Mojego męża oczywiście. Ostatnio ciągle go nie ma, a to w pracy po godzinach, to imieniny szefa - z całonocną balangą. A wczoraj pojechał niby z samochodem do serwisu, tylko że moja kuzynka widziała go wczoraj zupełnie gdzie indziej i to nie samego. Oczywiście, wszystkiego się wypiera, ale jego auto nie łatwo pomylić z innym. Jak znacie może jakiegoś detektywa od takich spraw ze Szczecina, to z góry dzięki za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krzycz
byl ze mna i nie robilismy tego w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurizia
To naprawdę nie żarty...a ktoś sobie jaja robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent_ka
nie szkoda i kasy na detektywa? od razu wywal go z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurizia
jeśli kłamie, to chcę mu to po prostu udowodnić. Nie mam zamiaru dać się wodzic za nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurizia
Nawet nie wiecie jak mnie oszukał:( siedział na kanapie i zajadał się jogurtem 'danone pyszny' bardzo lubie jogurciki, więc poprosiłam, żeby mnie poczęstował, on uśmiechnął się, nabrał na łyżeczkę troche zimniutkiego jogurciku i kazał zamknąć mi oczy i otworzyć szeroko usta. posłusznie wykonałam polecania i po chwili poczułam, że w moich ustach nie ląduje łyżeczka, ale spocona knaga:o knaga zaczęła z wielką szybkością i mocą ruchać moje gardło - na początku chciałam się bronić, ale po 20 minutach uświadomiłam sobie, że jest nawet fajnie, a na koniec dostałam do ust obiecaną porcję jogurciku - ale naturalnego - wole kakałowe, ale naturalnym tez nie pogardze:classic_cool: a najdziwniejsze jest to, ze mojego gardła nie wyruchał mój mąż - po prostu jakiś podszywacz (sądząc po niebywałych umiejętnościach kamuflażu pewnie był z F23:classic_cool:)jebdął go od tyłu paczką skamieniałych draży kokosowych z biedronki i wsadził mi chuja do ust podszywając się pod łyżeczkę:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurizia
Jakiś głupek się podszywa, prymityw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mu nie ufasz, to po co z nim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss..
jesli sie zajadal jogurtem ,,danone,, to znaczy ze uzupelnial utracony zapas bialka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATRAKCYJNY KAZIMIERZ
JEST TYLU INNYCH W MIEŚCIE JA ZAŚ ATRAKCYJNY JESTEM... KOPNIJ GO W DUPĘ... JA CI POKAŻE KRAINE ROZKOSZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze mi tez pokazesz
Kaziemirz skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurizia
obciągam z połykiem po same coole:classic_cool: P.s. to nie podszyw:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATRAKCYJNY KAZIMIERZ
A MOŻE NIE POKAŻĘ SAM WYBIERAM KOBIETY I POTEM ZABIERAM JE DO RAJU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze mi tez pokazesz
ha ha ha :D..jak to to się ceni ha ha ha ha ha ha ha lecę paps:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurizia
Nie mam dowodów kontretnych, ale jak dzisiaj zadzwonila kuzynka z pytaniem co robliśmy wczoraj razem na Wałach Chrobrego to zdębiałam, a ona widziała jak jechał samochodem z jakąś kobietą i myślała że to ja. Jak mu powiedziałam o tym, to mnie wyśmiał, że przecież był w serwisie, ale nie ma na to żadnych rachunków, ani wpisu w książce gwarancyjnej, sprawdziłam. Taka głupia to nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATRAKCYJNY KAZIMIERZ
TRZEBA ZNAĆ SWOJĄ WARTOŚĆ KOBIETKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znaffca
albo masz obsesje albo cie wali w trabe na boku ... czy napewno chcesz wiedziec ? Na walach jest pare fajnych knajp i lawek do obmacywania, tyle ze nie przy takiej pogodzie ;) Uwazaj, bo chorobliwie zazdrosna baba to najgorsza rzecz na swiecie. Jak facet jest niewinny to mu zbrzydniesz na amen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurizia
Zastanawiam się co te zniewieściałe cioty robią na forum dla kobiet. Jedyną ich atrakcją życia jest podszywanie się. Żenada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATRAKCYJNY KAZIMIESZ
moje kakaowe oczko, źródł rozkoszy dla wielu grubych i spoconych panów pokazuje tylko wybranym😠 nie dla psa kiełbasa - ty nie zobaczysz, no chyba ze dasz 5 zików:classic_cool:, jeśli nie, to WYPIERDALAJ🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co, jak mu już udowodnisz, nabierze do Ciebie szacunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mauriza
wyjadam sikorkom słonine z karmika:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurizia
--->Znaffca , a ciekawe czy Ty na moim miejscu byś uwierzył ? Stara zasada dobrze mówi - zaufaj, ale sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mauriza
Masturbuje się analnie butelką po Bolsie 0,7L:classic_cool: P.S. wchodzi lekko bez wazeliny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znaffca
No ja tez wyznaje taka zasade :) Ale moja druga zasada mowi "sprawdzaj raz a dobrze" :) Nie przeciagaj tego w nieskonczonosc i nie spekuluj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss..
tak sprawdz w serwisie to najlepsze co mozesz zrobic w tej sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurizia
Nie jestem od niego uzależniona, niech się wyprowadzi do tej swojej kochanki. Dam sobie radę bez niego, ale nie pozwolę się oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss..
tak jest masz racje.amen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurizia
--->Znaffca, dlatego pytam o detektywa, nie mam zamiaru sama bawić się w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znaffca
Zreszta powiem ci szczerze, ze nawet bez wynikow tego sprawdzania, wiem ze w waszym malzenstwie cos jest nie tak ... Juz sobiw wyobrazam twoje zarzuty, podjerzliwosc, jego zaprzeczenia, itp. itd.. "Swietna" atmosfera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×