Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nina19

szpital wojewodzki w Legnicy

Polecane posty

czesc jestem w 10 tygodniu ciazy i chciala bym uslyszec cos wiecej od kobiet,ktore rodzily w tym szpitalu.Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oasia25
Cześc:) Witam Was. Ja 10 lutego rodziłam przez cesarskie cięcie synka w szpitalu w legnicy. Czy jestem zadowolona...no nie bardzo. Otóż miałam ciąże przenoszoną i mimo wszystko bardzo dlugo zwlekano z wywołaniem porodu...aż wystąpiło zagrożenie. Co do opieki po samym zabiegu jestem zadowolona bardzo. Miła i fachowa obsługa, maluszek przy sobie i pomoc w każdym momencie. Życzę powodzenia i szczęśliwego rozwiązania. Chętnie włącze się jeszcze do rozmowy i jak macie pytania to napewno odpowiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja jestem ze Złotoryi i z terminem na 7.10.2006. Nie wiem jeszcze gdzie bede rodzic, ale także rozważam szpital wojewódzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobitki! Felicity001 -> ja mam lekarza prowadzacego ze Złotoryi, p. Bardega.Jestem bardzo zadowolona z jego opieki i każdej wizyty ginekologicznej.Wybrałam jego,bo byłam nastawiona na poród w Złotoryi. Nasłuchałam się już milion róznych opinii na temat i L-cy i Zł-i.Zdecydowałam jednak ,ze będzie to Legnica. Lekarz u któego robię USG jest z L-cy i własnie wypytałam go w czwartek czy będzie problem jak się nie przeniosę do innego lekarza (z L-cy) z miejscem i dostaniem sie do legnickiego szpitala.Zapewnił ,ze nie i nie musze się przenosić do innego lekarza,chyba ze bede chciala pod sam koniec.(Jestem w 28 tygodniu). Jakie szpitalne rozważasz? Złotoryjski wchodzi w grę? Co o nim wiesz? Jaka jest opieka? Pozdrawiam! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×