Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

__różyczkaaa__

instynkt macierzyński...

Polecane posty

Gość kilikklikklik
jak uwazasz ze jestes gotowa i masz mozliwosci to dlaczego nie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli możesz mieć dziecko, to dlaczego nie? Młodzi rodzice zupełnie inaczej podchodzą do dzieci, nie trzęsą się tak nad nimi i duzo więcej im się chce. A za 5 lat twoje dziecko już będzie duże, a ty wciąż młoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdeq
wiesz rozyczka ,dawniej kobiety swoje pierwsze dzieci rodziły wczesniej, ostatnio jest nagonka na późne macierzyństwo bo ważniejsza jest praca,wykształcenie, mieszkanie, samochód i wiele innych materialnych rzeczy,no i zdarza sie niestety,ze jak przyjdzie czas na dzidziusia to jest juz za późno:( a jak człowiek naprawde chce to da sbie rade ze wszystkim i dziecko nie jest żadną przeszkodą a moze byc nawet motywacją i natchnieniem do dalszego działania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz prace
albo twój mąż? jeśli tak to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcdeq - właśnie obawaim się tego, że dzidziuś zostanie odłożony na dalszy plan z powodów przez Ciebie wymienionych.. i kiedy wreszcie będziemy zdecydowani, to okaże się że jest już za późno.. gdyby to wszystko było takie łatwe to nie zastanawialibyśmy się wcale.. nie wiem zupełnie co robić...:( ja studiuję, mój narzeczony jest po studiach i ma stałą pracę aczkolwiek chyba nie na dlugo bo cośtam mu w głowie świta żeby rozkręcić swój mały biznes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, Dziewczyny ja miałam jakoś opanować ten swój nadwrażliwy instynkt macierzyński, a coś mi się wydaję,że to wszytko w przeciwną stronę zupełnie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączusia
To chyba tak jest. Raz się go ma bardziej wyostrzonego, raz mniej. Jeśli wiesz, że możesz sobie pozwolić na dziecko- i oboje tego chcecie to wiek tu nie ma nic do rzeczy. Jeśli jednak wiesz, że była by to decyzja za bardzo spontaniczna, egoistyczna z Twojej strony- warto poczekać. W drugim przypadku proponuję skupienie swojej uwagi na czymś innym- jakieś nowe hobby, może nauka nowego języka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączusia- mój to taki wyostrzony, że aż kłuje... niestety najbardziej w serducho :( a co do nowego hobby, może i dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączusia
Mówię Ci- to nachodzi i przechodzi...falami.... Po sobie mogę powiedzieć, że nic tak absorbuje jak praca, czy inne zajęcie ;) pozowdzenia PS: jak chcesz się 'wyzwolić' na jakiś czas od tego instynktu to nie siedź tu na tym forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączusia- kolejna moja słabość to właśnie to forum i ten dział :D:D następną jest mój luby, ksiązki, dobry film, basen... taaaka słaba ze mnie kobietka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć różyczka, jestem założycielką topicu o zupełnie odwrotnym charakterze:) na jego temat zostało już powiedziane wszystko, co było możliwe, bo nikt sie nie dopisuje - ale możesz sobie wskoczyć, jeżeli przyjdzie Ci ochota na zupełnie inne spojrzenie na kwestię (mnie taka ochota przygnała na Twój ;) ) Co do dzieci - z mojego doświadczenia wynika, że opieka nad czwórką dzieci przez kilka ładnych lat wybija ochotę na własne - więc jeżeli rozsądek podpowiada Ci, żeby zaczekać, to naprawdę wiele dobrego możesz zdziałać w Domu Małego Dziecka. Tam dzieci bardzo potrzebują takiej uwagi, a Ty - nie obijając się, tylk pracujac regularnie - poznasz choć w części, co oznacza stała opieka nad dzieckiem. To naprawe dobre wyjście. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, ten topic to \"nie chcę mieć dziecka - czy jestem nienormalna?\" :) Jak widzisz - przekrój szeroki kobiet bywa w kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×